Noord Nederlands Orkest
Familieconcert: Moeder De Gans 6+
Een innemend verhaal voor de jonge concertbezoekers met muziek van Ravel
Ravels schitterende muziek brengt de sprookjes van Moeder de Gans (waaronder Doornroosje en Kleinduimpje tot leven. In de aanloop naar Moederdag staat dit familieconcert van het Noord Nederlands Orkest in het teken van moederliefde. Met cabaretière, zangeres en actrice Yvonne van den Eerenbeemt als verteller en een regie van muzikale alleskunner Diederick Ensink belooft het een heerlijke voorstelling te worden voor de hele familie, maar bovenal voor alle mama’s.
Het familieconcert Moeder de Gans vertelt een hartverwarmend verhaal over een gansje dat moedert over een wel hele bijzondere bonte kroost, met Ravels Ma Mère l’Oye als muzikale leidraad. Geniet van de prachtige betoverende muziek, gespeeld door het Noord Nederlands Orkest onder leiding van Karel Deseure, én het innemende verhaal met vele komische en herkenbare momenten en wellicht ook hier en daar een klein traantje.
Programma en bezetting
M. Ravel: Ma mère l’Oye
dirigent: Karel Deseure | actrice: Yvonne van den Eerenbeemt

Voor welke leeftijd?
Er is niets zo leuk als een voorstelling bezoeken met je kinderen. We begrijpen dat je soms niet kunt wachten tot je kind de juiste leeftijd heeft. De leeftijdsaanduiding bij onze (familie)voorstellingen is er echter niet voor niets: voorstellingen kunnen voor te jonge kinderen onbegrijpelijk of zelfs griezelig zijn. Neem je toch een kind mee onder de aangegeven leeftijdsgrens, dan kunnen we je de toegang weigeren of een plek achterin of bovenin de zaal toewijzen.