[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

De Warme Winkel speelt De Warme Winkel

De Warme Winkel speelt De Warme Winkel

  • Maandag 28 november 2016
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Monday 28 november 2016
  • start of event
  • (Times are subject to change)

“Spannendste theatergroep van dit moment” (Het Parool)

“Spannendste theatergroep van dit moment” (Het Parool)
Veel theatergroepen ontlenen hun naam aan de titel van hun eerste productie. De Warme Winkel heeft al dertig producties gemaakt, nu is voor hen de tijd rijp. Onnavolgbaar, poëtisch en doordrenkt van humor zet De Warme Winkel in ‘de warme winkel’ de stijlmiddelen in die ze in de afgelopen jaren ontwikkelden en verfijnden om zo te komen tot een spetterende apotheose. De Warme Winkel heeft altijd vol bewondering gekeken naar, en zich laten inspireren door, iconische voorstellingen van illustere collegae als de Volksbühne, Castellucci en Pina Bausch. Ze gaan zich meten met deze groten. Wat onderscheidt hun helden van de middelmaat en hoe komen zij daar overheen?

Inleiding om 19:15

Inleiding om 19:15

Voorafgaand aan deze voorstelling is er een inleiding om 19.15 uur. Mart-Jan Zegers, dramaturg van Warme Winkel, wordt geïnterviewd door Maarten Bronts. Deuren gaan om 19.00 uur open. Kaarten à € 2,50 kunt u meebestellen bij uw bestelling of apart via deze link. De inleiding maakt vanaf dit seizoen deel uit van De Arts Academy.

Extra informatie

Extra informatie

Kaartverkoop voor dit concert/deze voorstelling start wo 8 juni (exclusief Agenda-abonnees) en ma 13 juni (voor iedereen).

”De groep is onvervalst highbrow, maar tegelijk toegankelijk en aanstekelijk, dankzij hun humor, ironie en zelfspot.” – Herien Wensink (NRC, 2016)

★★★★★ NRC

”Als er één ding zeker is, is het het feit dat ook de voorstellingen van De Warme Winkel zich keer op keer door het heden laten openbreken.”

★★★★ Theaterkrant

”In deze fascinerende voorstelling, waarin jonge en rijpe theatermakers een hommage brengen aan de historie en die koppelen aan het vooruitgangsdenken.”

★★★★ Volkskrant

“Theatergroep De Warme Winkel verrast keer op keer met een geheel eigen aanpak.”

★★★★ Volkskrant

”Het zijn de inleidende manoeuvres voor Café Müller. Wonderschoon en liefdevol gedanst, want dat kunnen ze ook bij De Warme Winkel. (…) Bijzonder knap.”

 

★★★★ Parool

Meld je aan voor het Facebook event

concept en spel: Mara van Vlijmen, Vincent Rietveld, Ward Weemhoff, Sofie Porro (stage), Kim Karssen (stage) en Rob Smorenberg (stage) | regie: Bianca van der Schoot

In coproductie met deSingel Antwerpen, Stadsschouwburg Amsterdam & NEXT festival
Deze voorstelling is mede mogelijk gemaakt door Ammodo & powered by Toneelgroep Amsterdam

Binnenkort bij SPOT

Een man in een blauw shirt zit buiten in een campingstoel naast een caravan en houdt een fles in zijn hand.
14:30 uur

Marcel Hensema

zo 13 sepSPOT/Stadsschouwburg

De energieke en actuele voorstelling van Marcel Hensema opnieuw naar Groningen!

Een man met grijs haar en een donker colbert, met een serieuze uitdrukking.

Marcel van Roosmalen

za 19 sepSPOT/Stadsschouwburg

Messcherpe formuleringen en een arendsoog voor het menselijk tekort

Twee mannen met lang haar zitten naast elkaar voor een paarse muur; de linkerman draagt een hoed en steunt zijn hoofd op zijn hand terwijl de rechter een open handgebaar maakt.

Herman Sandman & Bert Hadders

zo 27 sepSPOT/Stadsschouwburg

Vijftig soorten grijs waren in het land van zwart en wit

Soon at SPOT

Close-upportret van een bebaarde persoon met een brede, lichtgekleurde hoed en een pluizige, textuurrijke kraag.

Ásgeir

do 10 sepSPOT/De Oosterpoort

Icelandic electronic folk songs

Vier personen staan samen voor een donkere achtergrond en kijken naar de camera.

Quatuor Ébène

do 8 oktSPOT/De Oosterpoort

World famous French quartet performs three highlights from its string quartet repertoire

Een solist in de spotlights zingt op een podium terwijl een orkest en dirigent op de achtergrond spelen.

Noord Nederlands Orkest

wo 12 meiSPOT/De Oosterpoort

De Kast classics in a symphonic arrangement

Stories

Een volle theaterzaal met een persoon op het podium die voor het publiek spreekt.Een groep dansers voert een choreografie uit op een podium met paars licht.
Terugblik: De Wijk De Wereld

Terugblik: De Wijk De Wereld

- Vier dagen lang was onze Stadsschouwburg het buurthuis van Selwerd

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Een groep mensen zit op rode theaterstoelen in een zaal.

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid