[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

VARA Leids Cabaret Festival

Finalistentour 2017

VARA Leids Cabaret Festival

Finalistentour 2017

  • Vrijdag 14 april 2017
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Friday 14 april 2017
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Nieuwste generatie cabaretiers

Nieuwste generatie cabaretiers
Dolf Jansen, Sanne Wallis de Vries, Najib Amhali, Javier Guzman, Wim Helsen, Micha Wertheim, Katinka Polderman, De Partizanen, Tim Fransen: allemaal begonnen ze hun carrière op het VARA Leids Cabaret Festival. Tijdens de Finalistentour 2017 trekken de drie finalisten van de 39e editie het land in om de finaleavond integraal over te doen. Maar dan zonder de zenuwen van de eindstrijd in Leiden. Voor u een uitgelezen kans om te genieten van de nieuwste generatie cabaretiers.

Het trio De Hygiëna’s uit België, is dit jaar gekroond tot winnaar van het VARA Leids Cabaret Festival 2017. Zij sleepten de juryprijs in de wacht. Felix Heezemans nam de publieksprijs in ontvangst. De jury over de finalisten:

De Hygiena’s: ‘Met hun vaart en geraffineerde rolverdeling laten De Hygiëna’s zien hoe een op volle toeren draaiend, goedgebekt theatertrio zich kan onderscheiden van de vele solisten in de programmering van theaters. Met hun van veel fantasie getuigende absurde invallen hebben De Hygiëna’s ons verrast en nieuwsgierig gemaakt naar méér.’

Felix Heezemans: ‘Zijn observaties zijn vaak raak. Zijn typetjes wekken door hun herkenbaarheid en de inzet van zijn fysiek en stemgebruik de lach op.’

PS en zo is het leven: ‘Ze maken gebruik van diverse instrumenten, die door meerdere leden bespeeld kunnen worden. Leuk is het gebruik van rekwisieten als speelgoed en afwasborstels om muziek mee te maken. Vooral door hun meerstemmigheid maken ze indruk.’

Meld je aan voor het Facebook event

Binnenkort bij SPOT

Portret van een man met kort, lichtbruin haar en een neutrale uitdrukking tegen een blauwe betegelde achtergrond.

Ron van Zalmsaus

do 2 julSPOT/Stadsschouwburg

Rapkleinkunstmuziektheater

Een persoon in beige kleding zit op de vloer voor een felgele muur, met een hoge plant op de achtergrond.

Ayoub

wo 9 sepSPOT/De Oosterpoort

Winnaar jury- en publieksprijs van het Amsterdams Kleinkunstfestival 2024

Twee vrouwen poseren dicht bij elkaar in modieuze kleding; één draagt een rood leren jasje en de ander een witte top met zwarte stippen.

Beth & Flo

ma 21 sepSPOT/De Oosterpoort

Virtuoos pianospel, sprankelende liedjes en absurdistische humor

Soon at SPOT

Vijf mensen staan naast elkaar op een rotsachtig strand met de oceaan op de achtergrond onder een bewolkte hemel.

Árstíðir

do 17 decSPOT/Lutherse Kerk

Ancient Icelandic folksongs

Twee mannen op een podium onder groen licht; de voorste zingt met open mond terwijl de ander op de achtergrond staat.

The Current

do 18 febSPOT/Stadsschouwburg

Where the night takes you and does not let go

Een persoon met wit haar en zwarte kleding staat met armen over elkaar voor een open vleugelpiano.

Ronald Brautigam & Christian Poltéra

di 6 aprSPOT/De Oosterpoort

Three cello sonatas and a piano sonata by Beethoven

Stories

Een volle theaterzaal met een persoon op het podium die voor het publiek spreekt.Een groep dansers voert een choreografie uit op een podium met paars licht.
Terugblik: De Wijk De Wereld

Terugblik: De Wijk De Wereld

- Vier dagen lang was onze Stadsschouwburg het buurthuis van Selwerd

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Affiche met grote witte letters
NieuwsAankondiging

Nieuwe namen TakeRoot 2026!

- 8 nieuwe namen toegevoegd aan de line-up

Een groep mensen zit op rode theaterstoelen in een zaal.

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid