[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Lenette van Dongen

Paradijskleier (Reprise)

Lenette van Dongen

Paradijskleier (Reprise)

  • Zondag 24 mei 2020
  • SPOT/Stadsschouwburg, Turfsingel 86
  • 20:15 start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Sunday 24 may 2020
  • SPOT/Stadsschouwburg, Turfsingel 86
  • 20:15 start of event
  • (Times are subject to change)

"Onbedaarlijk lachen" Algemeen Dagblad ★★★★

Zit je uitgeput op de bank gevangen tussen droom en werkelijkheid en weet je het ook allemaal even niet meer? In Paradijskleier fileert Lenette van Dongen op hilarische wijze jouw dromen en laat je weer verliefd worden op je eigen werkelijkheid. Saai is het nieuwe spannend. Vandaag is Lenette’s lievelingsdag. En ook die van jou.

Lenette is genomineerd voor de Poelifinario in de categorie entertainment. De Poelifinario wordt uitgereikt aan de theatermaker(s) met het meest indrukwekkende programma van het afgelopen seizoen.
De jury: “Van Dongen bewijst opnieuw een vakvrouw te zijn door razendsnel te schakelen tussen lach en traan, maar ook door continu betekenisvolle gesprekken te voeren met haar publiek. Ze is in deze voorstelling volledig zichzelf en geeft ons een oergeestige masterclass duurzaam geluk. Haar levenslust spat van het podium.”

“Ze balt al haar kwaliteiten samen in een twee uur durende voorstelling: interactie met het publiek, ontroerende liedjes en de vertelling die ze subtiel, dan weer heftig door haar twaalfde show weeft. (…) Lenette van Dongen in deze vorm heeft ons nog veel te zeggen en laat ons vooral onbedaarlijk lachen. Bovenal om onszelf.” (Algemeen Dagblad ****)

Website Lenette van Dongen
Meld je aan voor het Facebook event

Binnenkort bij SPOT

Een persoon in een felrood pak staat in een groen grasveld en maakt een expressieve pose met één hand bij het oor en de andere arm uitgestrekt.

Karin Bloemen

za 12 sepSPOT/Stadsschouwburg

Een inspirerende avond vol warmte, vrijheid en een grote glimlach

Portret van een man met donkere haren en baard tegen een felgele achtergrond, terwijl hij met één hand door zijn haar gaat.

Stefan Pop

do 17 sepSPOT/Stadsschouwburg

Slimme observaties, scherpe timing en rake grappen

Twee vrouwen poseren dicht bij elkaar in modieuze kleding; één draagt een rood leren jasje en de ander een witte top met zwarte stippen.

Beth & Flo

ma 21 sepSPOT/De Oosterpoort

Virtuoos pianospel, sprankelende liedjes en absurdistische humor

Soon at SPOT

Axel Flóvent

Axel Flóvent

vr 30 oktSPOT/Lutherse Kerk

Dreamy, introspective songs that go straight to the heart.

Een performer in een felgele jurk danst op een podium onder kleurrijke lichten, met twee achtergronddansers.

Mythos: Ragnarok

za 5 decSPOT/Stadsschouwburg

Groundbreaking theatrical production that fuses the grandeur of Norse mythology with the high-octane spectacle of professional wrestling

Een man in een lichtblauw overhemd speelt een marimba terwijl publiek in de achtergrond toekijkt.

Coffee Break ism Prins Claus Conservatorium

do 27 meiTrompsingel 27

Treat yourself to coffee and classical music on Thursday mornings

Stories

Een vrouw kijkt door een glazen deur, terwijl mensen in een fel verlichte ruimte op de achtergrond zichtbaar zijn.

Samenwerking SPOT en Stadjerspas

- SPOT stelt opnieuw een tegoed beschikbaar

Een volle theaterzaal met een persoon op het podium die voor het publiek spreekt.Een groep dansers voert een choreografie uit op een podium met paars licht.
Terugblik: De Wijk De Wereld

Terugblik: De Wijk De Wereld

- Vier dagen lang was onze Stadsschouwburg het buurthuis van Selwerd

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Een groep mensen zit op rode theaterstoelen in een zaal.

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid