[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Debby Petter

Bed & Breakfast

Debby Petter

Bed & Breakfast

  • Vrijdag 12 februari 2016
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Friday 12 february 2016
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Nieuwe, intrigerende monoloog

Nieuwe, intrigerende monoloog
Debby Petter bracht de afgelopen jaren de intrigerende eenakters ‘Ik ben er nog’ en ‘Gaandeweg’. In de opnieuw door Thomas Verbogt geschreven monoloog ‘Bed & Breakfast’ speelt zij een vrouw die terugkijkt op haar leven. Op haar achttiende kreeg ze een kind, dat ze na de geboorte moest afstaan. Veertig jaar later runt ze in haar eentje een klein bed & breakfast aan zee. Daar heeft ze veel tijd om na te denken, vooral over haar eerste kind, dat ze nooit heeft gezocht en gezien, maar altijd heeft gemist. Kan ze dit grote gemis nog goed maken?

Voorverkoop seizoen 2015-2016

Voorverkoop seizoen 2015-2016

Let op: deze voorstelling is tussen 10 juni tot 15 juni alleen te bestellen als Agenda abonnee. Vanaf 15 juni 19.30 uur start de algemene voorverkoop!

“Ze zoekt contact, raakt een schouder aan en gaat op een lege plek naast een toeschouwer zitten, terwijl ze haar monoloog speelt. Daardoor krijgt Bed & Breakfast een uitzonderlijk intiem karakter. Zonder pathetiek toont Petter wat het effect is van gedwongen afstand moeten doen van je kind. Dankzij de intieme setting komt die geschiedenis extra hard binnen.”

★★★★ Theaterkrant

“Debby Petter toont zich in de rol van Liesbeth een rasvertelster. Haar verhalen over haar zoons, over de avontuurtjes van haar man en over zijn dood zijn boeiend, tegelijk weet ze de pijn van de oudere vrouw, veroorzaakt door het kind dat ze nooit heeft gekend, voelbaar te maken.”

★★★ Dagblad van het Noorden

“Deze derde toneelmonoloog van Debby Petter, opnieuw geschreven door Thomas Verbogt, kruipt langzaam onder de huid.”

★★★ het Parool

tekst: Thomas Verbogt ∙ spel: Debby Petter

Binnenkort bij SPOT

Voorgevel De Oosterpoort met verschillende gekleurde ploppers en reflecties op de ramen.

Open dag De Oosterpoort

zo 13 sepSPOT/De Oosterpoort

Gratis kijkje achter de schermen

Een man in een blauw shirt zit buiten in een campingstoel naast een caravan en houdt een fles in zijn hand.
20:15 uur

Marcel Hensema

zo 13 sepSPOT/Stadsschouwburg

De energieke en actuele voorstelling van Marcel Hensema opnieuw naar Groningen!

Een collage van vele portretten van verschillende mensen in paarse en rode tinten.

Het Debuut

do 1 oktSPOT/De Machinefabriek

Ontdek aanstormend theatertalent

Soon at SPOT

Een vrouw met donker, golvend haar draagt een rode jas en staat buiten tegen een bergachtig landschap.

Naaz

za 19 sepSPOT/De Oosterpoort

Unique blend of English and Kurdish music

Pianist speelt op een zwarte vleugel voor een orkest op een verlicht theaterpodium.

Iris Hond & Kamerata Zuid

wo 11 novSPOT/De Oosterpoort

Iris Hond and Kamerata Zuid examine Italian piano phenomenon

Een groep zangers in zwarte kleding staat in een rij op het podium.

Cappella Amsterdam & Lavinia Meijer

di 26 janSPOT/De Oosterpoort

Music by Philip Glass, arranged for harp and choir

Stories

Een vrouw kijkt door een glazen deur, terwijl mensen in een fel verlichte ruimte op de achtergrond zichtbaar zijn.

Samenwerking SPOT en Stadjerspas

- SPOT stelt opnieuw een tegoed beschikbaar

Een volle theaterzaal met een persoon op het podium die voor het publiek spreekt.Een groep dansers voert een choreografie uit op een podium met paars licht.
Terugblik: De Wijk De Wereld

Terugblik: De Wijk De Wereld

- Vier dagen lang was onze Stadsschouwburg het buurthuis van Selwerd

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Een groep mensen zit op rode theaterstoelen in een zaal.

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid