[Naar de inhoud]

  • Programma
  • Informatie
  • Nieuws
  • Contact
  • English

Het Zuidelijk Toneel/ Nieuw Utrechts Toneel

Ouds en Nieuws Show 2016

Het Zuidelijk Toneel/ Nieuw Utrechts Toneel

Ouds en Nieuws Show 2016

  • Vrijdag 2 december 2016
  • start programma
  • (Tijden onder voorbehoud)
  • Friday 2 december 2016
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Alternatieve oudejaarsconference

Alternatieve oudejaarsconference
De Ouds & Nieuws Show 2016 is hét alternatief voor de oudejaarsconference! Voor het derde jaar op een rij blikt het team van schrijvers, acteurs en muzikanten terug op een krankzinnig, bomvol jaar. De show voert je mee langs 366 dagen nieuws, gevangen in hilarische sketches, messcherpe scènes, rauwe gedichten, satirische liedjes en aangrijpende columns. De Ouds en Nieuws Show van vorig jaar werd door de Volkskrant uitgeroepen tot de beste oudejaarsconference van 2015!

Extra informatie

Extra informatie

Kaartverkoop voor dit concert/deze voorstelling start wo 8 juni (exclusief Agenda-abonnees) en ma 13 juni (voor iedereen).

Maak kennis met Japie Jonker: Een gewone, gemiddelde, blanke Nederlandse man met een gewoon, gemiddeld, Nederlands leven. Opgevoed met het bewustzijn dat er kinderen leven onder de evenaar, die het zwaarder hebben dan hij. Doodgegooid met nieuws over rampen waar hij zelf geen slachtoffer van is. Tot 2016. Plotseling leest Japie niet langer het nieuws, maar ís hij het nieuws. Hij was op nieuwjaarsdag in Keulen, in Brussel met de aanslagen en in Turkije tijdens de couppoging. Er is voor Japie slechts één conclusie mogelijk: de gebeurtenissen op het journaal moeten wel een rechtstreeks gevolg zijn van zíjn daden, gevoelens en gedachten.

Japie Jonker, gespeeld door Mark Kraan, wordt in Groningen bijgestaan door Simone Milsdochter en Sieger Sloot.

 

“Atypische, frisse oudejaarsconference. (…) Enorme variatie, originele invalshoeken en improvisatie op hoog niveau.”

de Volkskrant over Ouds en Nieuws Show 2015

“Leuker dan De Lama’s ooit waren, scherper dan ‘Dit Was Het Nieuws’ en net zo schrijnend als het beste uit Koefnoen: gaat dat zien”

Theaterkrant over Ouds en Nieuws Show 2014

Meld je aan voor het Facebook event

Binnenkort bij SPOT

Een persoon met een bril houdt een boeket roze bloemen vast voor een donkere achtergrond.

Kees van Amstel

do 18 sepSPOT/De Oosterpoort

“rasverteller die van iedere situatie wel iets komisch weet te maken” - de Volkskrant

Een compacte rode auto met twee inzittenden rijdt langs een winkelstraat.

Pé & Rinus

za 20 sepSPOT/Stadsschouwburg

Verrassende nieuwe liedjes, maar uiteraard ook vertrouwde oude hits

Een man in een rood sportshirt kijkt verrast, met een dramatische achtergrond van donkere lucht en een stad.

Remko Vrijdag

vr 26 sepSPOT/Stadsschouwburg

Dé verrassing van het afgelopen seizoen

Soon at SPOT

Een man in een donker pak speelt een piano op een houten podium.

Dutch Classical Talent: Alexandra Kaptein

do 13 novSPOT/De Oosterpoort

Up-and-coming piano talent plays works by Franz Liszt

Een live muziekband speelt op een verlicht podium met gitaristen en een drummer.

Jesse Cook

vr 21 novSPOT/De Oosterpoort

World-Class Guitarist Blends Flamenco and Jazz

Toonkunstkoor Bekker & NNO

Toonkunstkoor Bekker & NNO

vr 3 aprSPOT/De Oosterpoort

Johann Sebastian Bach's monumental masterpiece

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid