[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

WArd/waRD – Ann Van den Broek

Pushing The Wheel

WArd/waRD – Ann Van den Broek

Pushing The Wheel

  • Vrijdag 13 november 2015
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Friday 13 november 2015
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Psychedelische danstrip

Psychedelische danstrip
Vijftien jaar geleden richtte choreografe Ann Van den Broek haar Vlaams-Nederlandse gezelschap WArd/waRD op. Sindsdien brengt ze gedurfde, vernieuwende en confronterende voorstellingen. Het prijswinnende ‘Co(te)lette’ is hiervan een goed voorbeeld, evenals het recente ‘The Black Piece’: “Van den Broek toont welk zinderend en sterk bewegingsmateriaal haar taal in huis heeft. Meeslepend en repetitief.” (de Volkskrant)
In ‘Pushing The Wheel’ staat Van den Broek stil bij dit heuglijke feit. Opgebouwd uit spontane flashbacks en flash-forwards van oud en nieuw bewegingsmateriaal. De song Jubilee Street van Nick Cave & The Bad Seeds is een belangrijk uitgangspunt voor de voorstelling. Met een cameraman – die live filmt en beelden projecteert – neemt ze de toeschouwer mee op een haast psychedelische trip, waar verleden en toekomst samensmelten in het nu.

Grand Suprise
Bezoek ‘Waltz & Infinite‘ van De Châtel sur Place in de Stadsschouwburg en probeer ‘Pushing The Wheel’ van WArd/waRD in het Grand Theatre met € 7,50 korting. Eén voorstelling in de grote zaal, de ander in het intieme Grand Theatre.
Hoe werkt het?

Grand Suprise Bezoek ‘Waltz & Infinite‘ van De Châtel sur Place in de Stadsschouwburg en probeer ‘Pushing The Wheel’ van WArd/waRD in het Grand Theatre met € 7,50 korting. Eén voorstelling in de grote zaal, de ander in het intieme Grand Theatre. Hoe werkt het?

U krijgt na uw bezoek aan de Stadsschouwburg een mail met een aanbiedingscode voor de Grand Theatre voorstelling.

“We zien de verwarring en frustratie van de mensen in het stuk. We horen ook hun ademhaling, het schuren van hun kledingstukken en het stampen en slepen van hun voeten, geluiden die door Rombouts worden gelooped, bewerkt en versterkt. Het leven is voelbaar”.

★★★★ Theaterkrant

“Alles wordt ten volle ingezet: de muziek, het geluid van het stampen, de herhalende bewegingen, live gezang door de microfoon en wisselende extreme expressies op de gezichten van de dansers. Een uitbarsting die het beste te omschrijven valt als een schizofrene trip waarin je helemaal mee kan gaan”.

 

★★★★ 8weekly

choreografie & concept: Ann Van den Broek van en met: Frauke Mariën, Jan Deboom, Louis Combeaud, Ferhat Günes, Bernie van Velzen, Frank van Schie, e.a.

Binnenkort bij SPOT

Een man met dreadlocks staat schreeuwend naast een vrouw in een witte jurk die viool speelt, met een achtergrond van bliksem en aurora-achtige lichten.

THOR (8-108)

vr 22 meiSPOT/Stadsschouwburg

Een spannende familievoorstelling over macht, bedrog en vriendschap

Jakop Ahlbom Company & ISH Dance Collective

Jakop Ahlbom Company & ISH Dance Collective

do 12 novSPOT/Stadsschouwburg

"Een hilarische voorstelling" ★★★★ de Volkskrant

The Dog Days Are Over 2.0

The Dog Days Are Over 2.0

ma 16 novSPOT/Stadsschouwburg

Nieuwe versie van de theaterhit van Jan Martens

Soon at SPOT

Guitari Baro

Guitari Baro

di 9 junSPOT/De Oosterpoort

Instrumental guitar and balofon from Mali and Guinea

Daft Funk Live

Daft Funk Live

zo 4 oktSPOT/De Oosterpoort

Our Work Is Never Over: the best Daft Punk Tribute act

Young the Giant
Net bevestigd

Young the Giant

di 13 oktSPOT/De Oosterpoort

New music from a mainstay of American indie rock

Stories

Foto van de zijkant van een groot gebouw met spiegelachtige glazen ramen waarin de zonsondergang te zien is.

Ontwikkelingen renovatie De Oosterpoort

-

The Jacksons
Interview

ALS KIND WIST JE NIET WAT ER ALLEMAAL GEBEURDE

- Jackie en Marlon met de Jacksons na meer dan halve eeuw weer in Groningen

Vijf mannen staan in een rij aan de waterkant met de zee op de achtergrond.
Interview

Op Scandinavisch avontuur met vier topmusici

-

Acteur Vincent Rietveld over Gundhi
Interview

Acteur Vincent Rietveld over Gundhi

- Pacifisme in een wereld vol geweld

Cabaretier en acteur Saman Amini over zijn nieuwe voorstelling
Interview

Cabaretier en acteur Saman Amini over zijn nieuwe voorstelling

- Mythes over migratie

World Earth Day

World Earth Day

- Help ons mee verduurzamen!

Artistiek leider Karin Noeken over De Wijk De Wereld
Interview

Artistiek leider Karin Noeken over De Wijk De Wereld

- Elke wijk in Groningen zit vol verhalen

Nog eentje dan
Column

Nog eentje dan

- Maar wanneer neem je als artiest eigenlijk afscheid van dat podium? Wat is het juiste moment?

Start kaartverkoop 26 en 28 mei
Nieuws

Start kaartverkoop 26 en 28 mei

- Laat je raken door live, koop snel je tickets!

Eerste namen TakeRoot 2026 bekend!
NieuwsAankondiging

Eerste namen TakeRoot 2026 bekend!

- 28e editie van TakeRoot met o.a. American Aquarium, The Del Fuegos en Lance Roark

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid