[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

WArd/waRD – Ann Van den Broek

Pushing The Wheel

WArd/waRD – Ann Van den Broek

Pushing The Wheel

  • Vrijdag 13 november 2015
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Friday 13 november 2015
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Psychedelische danstrip

Psychedelische danstrip
Vijftien jaar geleden richtte choreografe Ann Van den Broek haar Vlaams-Nederlandse gezelschap WArd/waRD op. Sindsdien brengt ze gedurfde, vernieuwende en confronterende voorstellingen. Het prijswinnende ‘Co(te)lette’ is hiervan een goed voorbeeld, evenals het recente ‘The Black Piece’: “Van den Broek toont welk zinderend en sterk bewegingsmateriaal haar taal in huis heeft. Meeslepend en repetitief.” (de Volkskrant)
In ‘Pushing The Wheel’ staat Van den Broek stil bij dit heuglijke feit. Opgebouwd uit spontane flashbacks en flash-forwards van oud en nieuw bewegingsmateriaal. De song Jubilee Street van Nick Cave & The Bad Seeds is een belangrijk uitgangspunt voor de voorstelling. Met een cameraman – die live filmt en beelden projecteert – neemt ze de toeschouwer mee op een haast psychedelische trip, waar verleden en toekomst samensmelten in het nu.

Grand Suprise
Bezoek ‘Waltz & Infinite‘ van De Châtel sur Place in de Stadsschouwburg en probeer ‘Pushing The Wheel’ van WArd/waRD in het Grand Theatre met € 7,50 korting. Eén voorstelling in de grote zaal, de ander in het intieme Grand Theatre.
Hoe werkt het?

Grand Suprise Bezoek ‘Waltz & Infinite‘ van De Châtel sur Place in de Stadsschouwburg en probeer ‘Pushing The Wheel’ van WArd/waRD in het Grand Theatre met € 7,50 korting. Eén voorstelling in de grote zaal, de ander in het intieme Grand Theatre. Hoe werkt het?

U krijgt na uw bezoek aan de Stadsschouwburg een mail met een aanbiedingscode voor de Grand Theatre voorstelling.

“We zien de verwarring en frustratie van de mensen in het stuk. We horen ook hun ademhaling, het schuren van hun kledingstukken en het stampen en slepen van hun voeten, geluiden die door Rombouts worden gelooped, bewerkt en versterkt. Het leven is voelbaar”.

★★★★ Theaterkrant

“Alles wordt ten volle ingezet: de muziek, het geluid van het stampen, de herhalende bewegingen, live gezang door de microfoon en wisselende extreme expressies op de gezichten van de dansers. Een uitbarsting die het beste te omschrijven valt als een schizofrene trip waarin je helemaal mee kan gaan”.

 

★★★★ 8weekly

choreografie & concept: Ann Van den Broek van en met: Frauke Mariën, Jan Deboom, Louis Combeaud, Ferhat Günes, Bernie van Velzen, Frank van Schie, e.a.

Binnenkort bij SPOT

Bandleden op een verlicht podium spelen elektrische gitaren en drums onder dramatische stageverlichting en rook.

Jakop Ahlbom Company & ISH Dance Collective

do 12 novSPOT/Stadsschouwburg

"Een hilarische voorstelling" ★★★★ de Volkskrant

Een groep dansers staat in een rij op een donker podium terwijl ze elkaars handen vasthouden.

The Dog Days Are Over 2.0

ma 16 novSPOT/Stadsschouwburg

Nieuwe versie van de theaterhit van Jan Martens

Vage, bewegende dansers op een donker podium verlicht met groenachtig licht.

Nederlands Dans Theater 1

do 3 decSPOT/Stadsschouwburg

NDT1 met Shechter en Carrizo: twee krachtige danssignaturen

Soon at SPOT

Een persoon in een groene outfit poseert voor een felroze, patroonachtige achtergrond.

VroegZat

vr 11 sepSPOT/De Oosterpoort

A clubnight that brings nightlife to the evening

Twee mannen met zonnebrillen staan naast elkaar voor een donkere achtergrond met de schaduw van palmbomen.

Triggerfinger

zo 22 novSPOT/De Oosterpoort

A new era, stronger than ever!

Twee mannen op een podium onder groen licht; de voorste zingt met open mond terwijl de ander op de achtergrond staat.

The Current

do 18 febSPOT/Stadsschouwburg

Where the night takes you and does not let go

Stories

Vrouw met armen over elkaar staand voor een achtergrond met het woord LOVE.

Wij zijn er klaar voor!

- Zien we je snel?

Nienke ’s Gravemade over (online) vrouwenhaat

Nienke ’s Gravemade over (online) vrouwenhaat

- Satire als wapen tegen de manosphere

Drie mensen in kleurrijke outfits met tartan-sjaals poseren tegen een donkere achtergrond.

Theatermaker Steef de Jong over Tulip Town

- Operette, punk, humor, liefde en kartonnen magie

Een vrouw kijkt door een glazen deur, terwijl mensen in een fel verlichte ruimte op de achtergrond zichtbaar zijn.

Samenwerking SPOT en Stadjerspas

- SPOT stelt opnieuw een tegoed beschikbaar

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid