[Naar de inhoud]

  • Programma
  • Informatie
  • Nieuws
  • Contact
  • English

Tony Joe White

support: Jaimi Faulkner

Tony Joe White

support: Jaimi Faulkner

  • Dinsdag 17 september 2013
  • 19:00 zaaldeuren open
  • start programma
  • (Tijden onder voorbehoud)
  • Tuesday 17 september 2013
  • 19:00 doors open
  • start of event
  • (Times are subject to change)

King of Swamp Rock

Kaartverkoop: kassa (ma t/m za van 12.00 tot 18.00 uur: 050 368 0 368) en website De Oosterpoort, Plato, Ticketlijn: 0900-3001250 (€ 0,45 p/min) en www.ticketservice.nl

Let op: vrije sta- en zitplaatsen.

Tony Joe White gaat sinds zijn eerste grote hit ‘Polk Salad Annie’, afkomstig van zijn debuutalbum ‘Black and White’(1968), door het leven als ‘The King of Swamp Rock’. Luisterend naar zijn luie, donkerfluwelen stemgeluid en rootsy gitaarspel waant u zich in het broeierige zuiden van de Verenigde Staten.

Nu, 45 jaar na het eerste succes, komt hij terug om zijn nog te verschijnen studio album ‘Hoodoo’ te promoten.

Zijn wereldberoemde songs werden vooral bekend in uitvoeringen van anderen: ‘Steamy Windows’ (Tina Turner), ‘Rainy Night In Georgia’ (Brook Benton en later ook Randy Crawford) en ‘Polk Salad Annie’ (een legendarische uitvoering door Elvis Presley). Ook Dusty Springfield, Hank Williams jr., Ray Charles, Roy Orbison en Etta James coverden nummers van deze legendarische singer-songwriter.

Tijdloos en indrukwekkend.

Lees hier de recensie van ‘Hoodoo’ door Plato.

Support: Jaimi Faulkner

Mix grote songwriterskwaliteiten, knap gitaarspel en een warme soulstem in een kom en je krijgt Jaimi Faulkner.  Al jong kreeg Faulkner blues, folk en soulmuziek met de paplepel ingegoten en gooide het in de blender. Dit leverde hem Down Under diverse prijzen op; zo won hij o.a. de Bluesperformer of the Year award en mocht hij op 23 jarige leeftijd Australie vertegenwoordigen op de International Blues Challenge in Mephis. Begin mei 2013 kwam zijn nieuwe album‘Turn Me Around’ en de (poppy) single ‘Forgive and Forget’ officieel in de Benelux uit. In september kwam zijn nieuwe single ‘In My Father’s Boots’ uit en eind september/ begin oktober tourt hij nog 1 keer solo. Daarmee vergeet Faulkner niet waarmee het allemaal begon in 2010; Roots!

Muziekblad OOR schreef reeds; Wie Jaimi Faulkner op het podium ziet staan is verkocht; Faulkner wordt een grote”.

http://www.tonyjoewhite.com

Binnenkort bij SPOT

Engelbert Humperdinck

Engelbert Humperdinck

vr 19 sepSPOT/De Oosterpoort

Legendarische Britse crooner bekend van 'Release Me' en 'The Last Waltz'

Een groep violisten staat op een podium en speelt samen, met een paars-oranje achtergrond.

Vitamin String Quartet

zo 21 sepSPOT/De Oosterpoort

Klassieke herinterpretaties van popmuziek

Agnes Obel staat voor een blauwe fotomuur. Ze buigt zich scheef achterover. Ze heeft een rode top en een zwarte broek aan en kijkt in een schijnwerper

Agnes Obel

vr 26 sepSPOT/De Oosterpoort

Onthaastende droommuziek met een Scandinavische verfijndheid

Soon at SPOT

South African Road Trip

South African Road Trip

ma 1 decSPOT/De Oosterpoort

Stories from Xhosa families and music by Miriam Makeba, Fela Kuti, and Aretha Franklin

Logo met de tekst

Lunasa

di 14 aprSPOT/De Oosterpoort

One of the most influential bands in traditional Irish music

Een liveband speelt op een podium met kleurrijke verlichting, terwijl het publiek kijkt.

50 years of Joy Division

za 23 meiSPOT/De Oosterpoort

Joy Division Undercover celebrates 50 years of Joy Division

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid