[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English
Een groep performers op een kleurrig podium met een man die een hond vasthoudt en enthousiast spreekt.

De familie van Nielie in alle Staten (6+)

Theatergroep Kwatta

De familie van Nielie in alle Staten (6+)

Theatergroep Kwatta

  • Zondag 23 februari 2020
  • SPOT/Stadsschouwburg, Turfsingel 86
  • 13:30: Stadsschouwburg gaat open
  • 14:30: Aanvang voorstelling
  • 15:40: Einde voorstelling
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Sunday 23 february 2020
  • SPOT/Stadsschouwburg, Turfsingel 86
  • 14:30 start of event
  • (Times are subject to change)

Avontuurlijke familievoorstelling bomvol swingende liedjes

Kalkoenen, woestijnen, wolkenkrabbers filmsterren: Amerika is het land van de onbegrensde mogelijkheden.

De familie van Nielie gaat naar Los Angeles, waar vader Theo is uitgenodigd voor Het Uitvinderscongres. Maar al op het vliegveld van New York raakt het gezin elkaar kwijt en zetten ze alles op alles om elkaar terug te vinden. Een avontuur in het land van de hiphop, een roadtrip vol vreemde ontmoetingen met rare snuiters en een race tegen de klok. Bomvol swingende liedjes.

“Nieuwe familie heeft alles in zich om nog jaren te blijven boeien.” (Theaterkrant **** over de vorige voorstelling van De familie van Nielie)

Tekst: Jibbe Willems | Regie: Josee Hussaarts | Spel: Gustav Borreman, Marieke van Leeuwen, Lieneke le Roux, Pleun de Roode, Billy de Walle, Jonathan Baan, Callina Knappmann en Quinten de Smedt | Muziek: Rogier Bosman

Een theatrale scène met een acteur in een roze kostuum en tutu, terwijl twee andere acteurs in opvallende kleding op de voorgrond staan.
Jeugdtheater in de voorjaarsvakantie
Website Theatergroep Kwatta
Lees hier het interview in onze Agenda
Meld je aan voor het Facebook event

Binnenkort bij SPOT

Twee mensen in kostuum in een rommelige werkplaats: één in metalen harnas met gereedschap, de ander in een paarse tuniek met een kleine metalen robotkop op de werkbank.

De Proefkeuken en de WC van tijd (8+)

ma 12 oktSPOT/Stadsschouwburg

Pieter & Willem zijn terug met een gloednieuw, nóg gekker en spectaculairder avontuur

Twee vrouwen staan tegenover elkaar en geven een klein blauw voorwerp aan elkaar.

LàQua (0,5 – 3)

di 13 oktSPOT/De Oosterpoort

Een warme wereld vol klanken en beweging

Twee mensen in kostuum in een rommelige werkplaats: één in metalen harnas met gereedschap, de ander in een paarse tuniek met een kleine metalen robotkop op de werkbank.

De Proefkeuken en de WC van tijd (8+)

di 13 oktSPOT/Stadsschouwburg

Pieter & Willem zijn terug met een gloednieuw, nóg gekker en spectaculairder avontuur

Soon at SPOT

Een groot orkest staat op een concertpodium rondom een centrale vleugel.

Kölner Akademie

zo 14 febSPOT/De Oosterpoort

Pergolesi’s Stabat Mater and Salve Regina: soft, clear, and straight to the heart

Vrouw in een zwarte avondjurk met blond haar staat op de voorgrond terwijl twee geklede personen elkaar kussen in een weelderig, donker interieur.

Nederlands Saxofoon Octet & Karin Strobos

di 16 febSPOT/De Oosterpoort

A brand-new adaptation of Piazzolla’s famous tango opera

Twee mannen op een podium onder groen licht; de voorste zingt met open mond terwijl de ander op de achtergrond staat.

The Current

za 20 febSPOT/Stadsschouwburg

Where the night takes you and does not let go

Stories

Een vrouw kijkt door een glazen deur, terwijl mensen in een fel verlichte ruimte op de achtergrond zichtbaar zijn.

Samenwerking SPOT en Stadjerspas

- SPOT stelt opnieuw een tegoed beschikbaar

Een volle theaterzaal met een persoon op het podium die voor het publiek spreekt.Een groep dansers voert een choreografie uit op een podium met paars licht.
Terugblik: De Wijk De Wereld

Terugblik: De Wijk De Wereld

- Vier dagen lang was onze Stadsschouwburg het buurthuis van Selwerd

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Een groep mensen zit op rode theaterstoelen in een zaal.

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid