[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Stu Larsen + support: Jed Appleton

Locatie: Infoversum, Vrydemalaan 2

Stu Larsen + support: Jed Appleton

Locatie: Infoversum, Vrydemalaan 2

  • Maandag 23 februari 2015
  • 19:00 zaaldeuren open
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Monday 23 february 2015
  • 19:00 doors open
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Troubadour zonder eindbestemming

Kaartverkoop: kassa De Oosterpoort, Trompsingel 27 (ma t/m za: 12.00-18.00 uur) & website De Oosterpoort.

Stu Larsen in English

Stu Larsen in English

The traveling troubadour without an end destination, Stu Larsen, is coming back to Groningen in a very special way. After a sold out concert in November, Stu Larsen returns to the ‘Infoversum’ for another concert.

Stu Larsen’s repertoire is filled with simple and moving narrative songs which tell about friends, strangers and loves that Stu has met along the way. An important influence in his music is the friendship with that other great troubadour, Passenger. He went into the studio with Passenger to record his album ‘Vagabond’ and regularly shares the stage with him.

This is your chance to enjoy Stu’s journey, before he continues on his journey to wherever the wind blows him!

U betaalt per ticket € 2,50 servicekosten. Dit bedrag wordt in het bestelproces toegevoegd.

Let op: uitsluitend vrije zitplaatsen. De bar is tijdens het concert gesloten.

Dit concert is verplaatst van De Bovenkamer van Groningen (ook bekend als de Watertoren) naar het Infoversum (Vrydemalaan 2).

De rondreizende troubadour zonder eindbestemming Stu Larsen doet Groningen op zeer speciale wijze opnieuw aan! Stu Larsen speelde in november al in een uitverkochte watertoren en komt in februari terug naar het Infoversum.

Het repertoire van Stu Larsen staat bomvol met simpele en ontroerend mooie verhalende nummers die vertellen over vrienden, vreemdelingen en liefdes die Stu onderweg heeft ontmoet. Een belangrijke invloed in zijn muziek is ook zijn vriendschap met die andere grote troubadour, Passenger. Hij dook met Passenger de studio in om zijn album ‘Vagabond’ op te nemen en deelt met hem ook regelmatig het podium.

Dit is de kans om te genieten van Stu’s reis, voordat hij de noordenwind volgt naar zijn volgende bestemming!

Website Stu Larsen

Support: Jed Appleton
De jonge troubadour Jed Appleton stopte al op zijn zestiende met school en trok de wijde wereld in. Dit resulteerde al in tours door landen als Engeland en Australië, waar hij voorprogramma’s verzorgde voor grote artiesten als Passenger en Matt Corby. Hij bracht al diverse projecten uit en in 2013 verscheen het bootlegalbum ‘Why Should I Stay’, waarop hij serieuze teksten combineert met prachtige melodieën.

“Liefhebbers van singer-songwriters als Passenger, Ray LaMontagne en Damien Rice hebben er met Stu Larsen waarschijnlijk een favoriet bij.”

Lees de volledige albumrecensie

★★★★ Albumrecensie Mania (Jelle Teitsma)

“The album is beautifully set out and the gentle pace is kept interesting by the use of Larsen’s finest lyrics to date.”

Lees de volledige albumrecensie

★★★★ Albumrecensie Renowned For Sound (Jamie Parmenter)

Stu Larsen

Binnenkort bij SPOT

Twee mannen met krullend haar in elegante pakken zitten zij aan zij voor een achtergrond met gordijnen.

Tangarine

za 10 janSPOT/Stadsschouwburg

Topavond van muzikale verbroedering vol nostalgie en verrassingen

Een levendig concert met een enthousiast publiek dat wordt bedekt met kleurrijke confetti en heldere verlichting.

ESNS 2026

za 17 jan

Hét Europese platform voor opkomend muzikaal talent

Vier mannen op een blauw belicht podium met saxofoon, drum en gitaar.

Dulfer 85 – Jubileum Tour

za 24 janSPOT/De Oosterpoort

Eigenzinnige saxofoonlegende viert 85e verjaardag met jubileumtour

Soon at SPOT

MELLE

MELLE

vr 20 febSPOT/De Oosterpoort

Warm, narrative indie pop

Een verre foto van het hele koor

Zingdag Nederlands Kamerkoor

za 7 mrtSPOT/De Oosterpoort

Workshops from professionals for amateur singers and choirs

Een groep gitaristen zit op een donker podium onder blauwe belichting tijdens een live optreden.

Five Great Guitars

vr 29 meiSPOT/De Oosterpoort

Epic soundtracks and heartwarming familiar melodies

Stories

NITE-acteurs Nimuë Walraven en Rosie Reith over HOPE

NITE-acteurs Nimuë Walraven en Rosie Reith over HOPE

- Hoop in tijden van wanhoop

My First FestivalMy First Festival
My First Festival

My First Festival

- Wat een dag! We genieten nog even na van een hele toffe editie van My First Festival. Dankzij jullie was het een feestje. Tot volgend jaar!

Het jaar van Meral Polat

Het jaar van Meral Polat

- Actrice, theatermaker en zangeres Meral Polat over 2025

Mumford & Sons naar Groningen!

Mumford & Sons naar Groningen!

- Prizefighter Tour strijkt woensdag 1 juli neer in het Stadspark

kerstboom bestaande uit SPOT logo
Nieuws

SPOT Aftelkalender

- Bekijk de voorstellingen en concerten waarbij je nog een 2de kaartje gratis krijgt.

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid