[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Snoop Dogg

Support: Dope DOD

Snoop Dogg

Support: Dope DOD

  • Donderdag 27 december 2012
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Thursday 27 december 2012
  • start of event
  • (Times are subject to change)

De reguliere kaarten zijn uitverkocht. Er zijn echter nog wel kaarten voor de MEET SNOOP DOGG VIP PACKAGE: tickets via www.eventtravel.com / www.eventtravel.com

In december komt Snoop Dogg terug naar Groningen! De legendarische Amerikaanse rapper lanceerde deze zomer zijn reggaeproject Snoop Lion, maar tijdens dit concert zal hij gewoon als Snoop Dogg op het podium staan en zijn bekende hiphopklassiekers ten gehore brengen.

Snoop Dogg is één van de grootste hiphopartiesten aller tijden. Sinds de West Coast rapper begin jaren negentig zijn eerste album uitbracht scoorde hij ontelbare hits met tracks als ‘What’s My Name’, ‘Gin And Juice’ en ‘Drop It Like It’s Hot’. Hij speelde in vele films, produceerde tracks voor zichzelf en andere artiesten, lanceerde zijn eigen kledinglijn en deed zijn bewogen leven uit de doeken in een autobiografie.

Snoop begaf zich eerder dit jaar voor het eerst op het reggaepad. Onder de naam Snoop Lion bracht hij een aantal reggaetracks uit, waaronder ‘La La La’, geproduceerd door Major Lazer. In interviews gaf hij aan na de zegening door een Rastafari-priester voortaan als Snoop Lion door het leven te gaan en zichzelf te beschouwen als de reïncarnatie van Bob Marley. Het nieuws werd wereldwijd groot opgepakt in de media. Terwijl hij werkt aan de Snoop Lion liveshow blijft de hiphopgrootheid echter gewoon optreden als Snoop Dogg. In 2010 stond Snoop voor het eerst in Groningen en het beviel hem blijkbaar zo goed dat hij 27 december terugkomt voor nog een feestje!

Support: Dope D.O.D.

Sinds de release van ‘What Happened’ (januari 2011) is het heel hard gegaan met de Groninger hiphop crew Dope D.O.D.  De video bij ‘What Happened’ is ondertussen meer dan 9 miljoen keer bekeken, ze gingen op tour met Limp Bizkit en KoRn en gaven shows op o.a. SXSW, Lowlands, Dour en Eurosonic/Noorderslag. Daarnaast vullen ze op eigen houtje zalen door heel Europa. Debuutalbum ‘Branded’ kreeg onlangs een re-release in Noord-Amerika in samenwerking met Duckdown Records. De release ging gepaard met de lancering van de derde single van ‘Branded’, de track/video ‘Psychosis’ met hiphopveteraan Sean Price. Ook zijn de Groningers de trotse winnaars van een EBBA Award. Het nieuwe album moet in 2013 verschijnen en zal weer typisch Dope D.O.D. worden: Harde beats met elektronische invloeden, rauwe raps en veel energie.

 

/p>

http://www.snoopdogg.com/

Binnenkort bij SPOT

Een man met een baard en een vierkante bril tegen een oranje achtergrond.

Blaudzun

za 23 meiSPOT/Stadsschouwburg

Indie rocker komt met persoonlijke verhalen en meeslepende folk noir

Nick Mulvey

Nick Mulvey

zo 24 meiSPOT/De Oosterpoort

Engelstalige folk met diepgang en wereldse invloeden

The Jacksons

The Jacksons

ma 25 meiSPOT/De Oosterpoort

De iconische popgroep en bekendste familieband uit de popgeschiedenis

Soon at SPOT

Twee balletdansers in een dynamische pose, één in een zwarte outfit en de andere in een gele jurk, tegen een lichte achtergrond.
Wereldklasse

Introdans

di 26 meiSPOT/Stadsschouwburg

An ode to resilience

One Direction Fan Party

One Direction Fan Party

vr 11 sepSPOT/De Oosterpoort

All Directioners assemble!

Noord Nederlands Orkest
Net bevestigd

Noord Nederlands Orkest

do 11 mrtSPOT/De Oosterpoort

A program full of variety: from an alarming beginning to an exuberant finale

Stories

Foto van de zijkant van een groot gebouw met spiegelachtige glazen ramen waarin de zonsondergang te zien is.

Ontwikkelingen renovatie De Oosterpoort

-

The Jacksons
Interview

ALS KIND WIST JE NIET WAT ER ALLEMAAL GEBEURDE

- Jackie en Marlon met de Jacksons na meer dan halve eeuw weer in Groningen

Vijf mannen staan in een rij aan de waterkant met de zee op de achtergrond.
Interview

Op Scandinavisch avontuur met vier topmusici

-

Acteur Vincent Rietveld over Gundhi
Interview

Acteur Vincent Rietveld over Gundhi

- Pacifisme in een wereld vol geweld

Cabaretier en acteur Saman Amini over zijn nieuwe voorstelling
Interview

Cabaretier en acteur Saman Amini over zijn nieuwe voorstelling

- Mythes over migratie

World Earth Day

World Earth Day

- Help ons mee verduurzamen!

Artistiek leider Karin Noeken over De Wijk De Wereld
Interview

Artistiek leider Karin Noeken over De Wijk De Wereld

- Elke wijk in Groningen zit vol verhalen

Nog eentje dan
Column

Nog eentje dan

- Maar wanneer neem je als artiest eigenlijk afscheid van dat podium? Wat is het juiste moment?

Start kaartverkoop 26 en 28 mei
Nieuws

Start kaartverkoop 26 en 28 mei

- Laat je raken door live, koop snel je tickets!

Eerste namen TakeRoot 2026 bekend!
NieuwsAankondiging

Eerste namen TakeRoot 2026 bekend!

- 28e editie van TakeRoot met o.a. American Aquarium, The Del Fuegos en Lance Roark

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid