[Naar de inhoud]

  • Programma
  • Informatie
  • Nieuws
  • Contact
  • English

Ronnie Flex featuring special guest:

Lil' Kleine on tour! + support: SFB

Ronnie Flex featuring special guest:

Lil' Kleine on tour! + support: SFB

  • Donderdag 3 december 2015
  • 19:00 zaaldeuren open
  • start programma
  • (Tijden onder voorbehoud)
  • Thursday 3 december 2015
  • 19:00 doors open
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Scoorde dé zomerhit van 2015: ‘Drank & Drugs’

Let op: vrije sta- en zitplaatsen.

Samen met Lil’ Kleine scoorde Ronnie Flex dé zomerhit van 2015: ‘Drank & Drugs’. De single behaalde de #1 positie in de charts, ging drie keer platina, was maandenlang de soundtrack voor de jeugd, pakte al ruim 16 miljoen YouTube-views en zorgde daarnaast voor de nodige maatschappelijke ophef. Dan heb je het goed gedaan. De track is afkomstig van de eveneens zeer succesvolle New Wave plaat, waarop Ronnie Flex duidelijk het voortouw neemt. Het succes bracht ze o.a. op Lowlands dit jaar.

De eigenwijze rapper/zanger begon enkele jaren geleden naam te maken door te verschijnen op hits als ‘Allermooiste Feestje’, ‘Nooit Meer Slapen’ en ‘Soldaatje’. Door al het New Wave geweld zou je bijna vergeten dat Ronnie dit jaar een uitstekende debuutplaat afleverde. De titel (‘De Nacht Is Nog Jong, Net Als Wij Voor Altijd’) is net zo onorthodox als de muziek en teksten van Ronnie zelf. Hij mixt diverse genres in elk nummer, zijn taalvondsten zijn soms vermakelijk apart (‘’je stem smaakt naar waterijs’’, bijvoorbeeld) en wat vooral opvalt is een uitstekend oor voor pakkende melodieën en refreintjes. Luister bijvoorbeeld naar tracks als ‘Zusje’ en ‘Pocahontas’. Ronnie Flex stond sinds de release van zijn album onder meer op Solar, Pukkelpop, Mysteryland en Paaspop.

Deze man heeft in ieder geval meer in zijn mars dan enkel ‘Drank & Drugs’. Eerder dit jaar speelde hij al op Noorderslag en nu komt Ronnie Flex terug naar Groningen voor een eigen show. Oh ja, hij neemt een special guest mee: Lil’ Kleine!

Website Ronnie Flex

Fotograaf: Athlynn Vrolijk

Support: SFB

SFB is een afkorting van Strictly Family Business. De Haagse formatie is nu zo’n twee jaar actief in de hiphopscene, bracht de mixtape ‘Reset The Levels’ uit, tekende een contract bij Top Notch en leverde diverse bijdragen aan het New Wave project.

”Kijk naar de meisjes vooraan en naar Ronnie’s stuiterende back-up en je ziet het meteen: elke disco en partyschuur gaat he-le-maal kapot op deze show.”

Lees hier het volledige concertverslag

★★★★ Concertverslag 3voor12 (Ingmar Griffioen)

Meld je aan voor het Facebook event

Binnenkort bij SPOT

The Waterboys

The Waterboys

ma 25 augSPOT/De Oosterpoort

Schotse folkrock met rijke geschiedenis

Jack Botts + support: Ben Camden

Jack Botts + support: Ben Camden

za 30 augSPOT/A-Theater

Surf-folk met een open hart en een heldere blik op het alledaagse

Ian Noe

Ian Noe

zo 31 augSPOT/De Oosterpoort

TakeRoot presents: "Sterke storyteller en voortreffelijke zanger" (Written in Music)

Soon at SPOT

Orkest van de Achttiende Eeuw

Orkest van de Achttiende Eeuw

ma 27 oktSPOT/De Oosterpoort

Vocal fireworks in semi-concertante Mozart opera

Nederlandse Bachvereniging

Nederlandse Bachvereniging

wo 5 novSPOT/De Oosterpoort

A royal farewell with music by Purcell, J.C. Bach and others

Adrian Vandenberg

Adrian Vandenberg

do 20 novSPOT/De Oosterpoort

Adrian Vandenberg honours his Whitesnake years

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid