[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Newton Faulkner + support

Newton Faulkner + support

  • Vrijdag 22 november 2013
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Friday 22 november 2013
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Feelgood singer-songwriter met een vrolijke inslag

Helaas heeft Newton Faulkner wegens opnameverplichtingen een deel van zijn tournee moeten annuleren. Het concert dat hij op 22 november zou geven is daardoor vervallen.

Newton Faulkner zal nog wel optreden op het Songbird Festival op 23 november in de De Doelen in Rotterdam. Hij zal daar een volledige set spelen. Andere artiesten die daar ook optreden zijn o.a. Maria Mena, Tangarine, Maaike Ouboter, Mads Langer, Valerie June, Sivu en Chris Ayer.

 Via deze link kunt u kaarten voor deze dag kopen tegen gereduceerd tarief. U betaalt dan geen €42,-, maar slechts €20,-. Er is een beperkt aantal kaarten beschikbaar, dus wees er snel bij want op=op!

In 2007 maakte de wereld kennis met de Britse singer-songwriter Newton Faulkner.  Uit het niets scoorde hij een hit met ‘Dream Catch Me’, afkomstig van zijn debuutalbum ‘Hand Built By Robots’. In eigen land is Faulkner ondertussen een grote ster. Met zijn kenmerkende dreadlocks en dito akoestische popliedjes stond hij al op Glastonbury en in ons land deed hij Pinkpop aan. De nummers van Faulkner hebben vaak een vrolijke noot en een romantische inslag à la James Morrison.

Dat hij bekend staat om zijn ‘Feel good’ liedjes is opmerkelijk te noemen, aangezien hij ooit begon in een Green Day coverband en daarna in een punkband speelde. Het grote succes kwam echter pas toen hij zijn eigen weg insloeg. Faulkner heeft een karakteristieke manier van gitaar spelen, waarbij hij de klankkast eigenlijk gebruik als percussie-instrument.

Na zijn debuut verschenen er nog drie albums. In 2009 het letterlijk te nemen ‘Rebuilt By Humans’ (de titel slaat op het metalen plaatje dat in zijn hand werd gezet na een polsbreuk waardoor gitaarspelen weer mogelijk werd voor Faulkner) en in de zomer van 2012 bracht hij ‘Write It On Your Skin’ uit. Op 26 september verscheen album nummer vier, ‘Studio Zoo’. De opnames voor dit album waren via een Livestream te volgen. Wederom vrolijke, catchy liedjes met een zomeravond gevoel. En dit vrolijke gevoel neemt hij ongetwijfeld mee naar de planken van de Kleine Zaal.

http://www.newtonfaulkner.com

Binnenkort bij SPOT

Midnight Til Morning

wo 21 oktSPOT/De Oosterpoort

Opkomende boyband bekend van Netflix-serie 'Building the Band'

Celine Cairo

vr 23 oktSPOT/De Oosterpoort

Combineert subtiele indiefolk met zinderende pop

Jon Allen & The Luna Kings

di 27 oktSPOT/De Oosterpoort

Britse singer-songwriter mixt Americana met Folk rock

Soon at SPOT

Nikola Meeuwsen

vr 18 decSPOT/De Oosterpoort

Solo recital by the winner of the prestigious Queen Elisabeth Competition.

Dutch Classical Talent: Martin String Quartet

do 11 mrtSPOT/De Oosterpoort

One of the most promising new Dutch string quartets

ORBI

di 20 aprSPOT/De Oosterpoort

A surprising mix of rock, classical music, metal and a touch of blues

Stories

ROBBIE WILLIAMS KOMT NAAR GRONINGEN!

- Let me entertain you!

Winnaars cabaretprijzen bekend

- Lisa Ostermann, David Linszen, Ruud Smulders en Yentl & De Boer gingen ervandoor met de belangrijkste cabaretprijzen

Summerstage

TOTO viert 50-jarig jubileum in Groningen!

- 50th Anniversary Tour doet Stadspark aan op zaterdag 3 juli

Masterpiece Festival: Stravinsky

Stravinsky’s Le Sacre du Printemps op 16 oktober

- Na een uitverkochte vierde editie kondigen SPOT en NNO de jubileumeditie van Masterpiece Festival aan

STATEMENT VAN DE CULTUURSECTOR IN GRONINGEN

- Over slimme brillen in onze gebouwen en tijdens onze evenementen

Nieuwe namen voor Rockit!

- DoYeon Kim en N∆BOU toegevoegd toe aan programma

De toegankelijkheid van onze gebouwen

- Neem een tour voorafgaand aan je bezoek

Vijf verborgen TakeRoot-parels van Peter Kwint

- 5 namen om op 7 november extra in de gaten te houden

Hoe verhalen je oren openen voor muziek

- Primo Ish-Hurwitz, Joke van Leeuwen en Ariane Schluter over Een Flat met Duizend Ramen

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid