[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English
Een paarse achtergrond met daarvoor een silhouet van een man met krullend haar die een gitaar vasthoudt die lijkt op de iconische gitaar van Prince.

New Purple Celebration: The Music of Prince

New Purple Celebration: The Music of Prince

/
  • Donderdag 19 september 2024
  • SPOT/De Oosterpoort, Kleine zaal / Trompsingel 27
  • 17.00 uur: Restaurant The Mix open
  • 20.30 uur: Start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Thursday 19 september 2024
  • SPOT/De Oosterpoort, Kleine zaal / Trompsingel 27
  • 19:30 doors open
  • 20:30 start of event
  • (Times are subject to change)

Londense Prince tributeband

Een paarse achtergrond met daarvoor een silhouet van een man met krullend haar die een gitaar vasthoudt die lijkt op de iconische gitaar van Prince.

EXTRA SHOW!

De New Purple Celebration op 19 september is inmiddels uitverkocht, maar gelukkig hebben we nog een datum kunnen toevoegen en kun je er woensdag 25 september nog bij zijn! Klik HIER voor meer info

Het Londense eerbetoon aan Prince: New Purple Celebration is dé ultieme Prince tribute band. Ze leveren een onvergetelijke muzikale ervaring ter ere van het leven, de muziek en het erfgoed van deze legendarische artiest. Met een complete negenkoppige band, inclusief een frontman die gitaar speelt en een getalenteerde blazerssectie, weten zij sinds 2004 wereldwijd het publiek te betoveren. Bereid je voor op een meeslepende reis door de hits en verborgen pareltjes uit Prince’s uitgebreide repertoire, zoals ‘Purple Rain’, ‘Kiss’, en ‘Little Red Corvette’. Deze eerbetoonshow biedt een unieke ervaring die de kracht en sfeer van Prince’s concerten vangt en is een absolute must-see voor alle Prince-fans. Echte muziek gespeeld door echte muzikanten die een oprechte liefde delen voor de muziek van Prince.

Website New Purple Celebration
Meld je aan voor het Facebookevent
Sta- en (een beperkt aantal) zitplaatsen beschikbaar

The London tribute to Prince: New Purple Celebration is the ultimate Prince tribute band. They deliver an unforgettable musical experience in honor of the life, music, and legacy of this legendary artist. With a complete nine-piece band, including a frontman who plays guitar and a talented horn section, they have been captivating audiences worldwide since 2004. Prepare for an immersive journey through the hits and hidden gems from Prince’s extensive repertoire, such as ‘Purple Rain,’ ‘Kiss,’ and ‘Little Red Corvette.’ This tribute show offers a unique experience that captures the power and atmosphere of Prince’s concerts and is an absolute must-see for all Prince fans. Real music played by real musicians who share a genuine love for Prince’s music.

Binnenkort bij SPOT

Een man in een donker shirt staat bij een raam terwijl zonlicht langs de muur schaduw werpt.

Fabrizio Paterlini

di 27 janSPOT/De Oosterpoort

Internationaal erkend minimal music-artiest

Zes strijkers poseeren samen in een studio met hun instrumenten tegen een grijze achtergrond.

Fuse, Steef de Jong & koor Boeuf Majeur

vr 30 janSPOT/De Oosterpoort

Goddelijke komedie met 1 operettefenomeen, 6 musici en 50 zangers

JOB DUTCHTUBER

JOB DUTCHTUBER

zo 1 febSPOT/De Oosterpoort

Interactieve familieshow vol fun, fantasie en muziek

Soon at SPOT

Vijf mensen poseeren tegen een grijze achtergrond, met de middelste persoon in opvallende gouden metallic broek.

Dutch Classical Talent: Dokwerk Saxophone Quartet

do 29 janSPOT/De Oosterpoort

Top talent plays works by Glass and Widmann, among others

Twee jonge mannen met kort haar staan tegen een rode achtergrond; de linker kijkt recht in de camera en de rechter draait in profiel naar links.
Wereldklasse

Lucas & Arthur Jussen

do 7 meiSPOT/De Oosterpoort

The world's most famous piano duo again in Groningen

The Dutch Queen

The Dutch Queen

wo 30 decSPOT/De Oosterpoort

Can anybody find me... Zing je mee?

Stories

Suzan & Freek winnaars van de Popprijs 2025!
Nieuws

Suzan & Freek winnaars van de Popprijs 2025!

- Uitverkochte shows, tijdloze liedjes en een enorme verbinding met het publiek

Een surrealistisch tafereel met figuren in gele en paarse outfits die door een grijze, golfachtige achtergrond zweven, weerspiegeld op een glanzend oppervlak.
Interview

Händel, barok en circus als overdonderend spektakel

- Artistiek leider, scenarist en regisseur Serge van Veggel over The Opera Circus van OPERA2DAY

Eurosonic Noorderslag 40 jaar!
Longread

Eurosonic Noorderslag 40 jaar!

- Jubileumeditie van showfestival en muziekconferentie

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid