[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

NMO Concert Masterclass

met Tom Goff & Leonard Kwon

NMO Concert Masterclass

met Tom Goff & Leonard Kwon

  • Donderdag 24 mei 2018
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Thursday 24 may 2018
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Masterclass NMO

Op donderdag 24 mei vindt de masterclass van de Master Nationale Orkestdirectie (MNO) weer plaats. Tijdens deze editie staat het Noord Nederlands Orkest onder leiding van twee aanstormende dirigenten. Het concert is gratis bij te wonen en vindt plaats in De Oosterpoort om 20:15 uur. Ook is reserveren niet nodig.

Extra informatie

Extra informatie

Deze masterclass is gratis toegankelijk. Reserveren is niet nodig.

Nationale Master Orkestdirectie

Om jonge dirigenten de gelegenheid te bieden de nodige vlieguren te maken, is er de nieuwe Nationale Master Orkestdirectie (NMO). Deze master is een samenwerking van de conservatoria van Amsterdam en Den Haag en de Nederlandse orkesten. De opleiding streeft om orkestdirigenten met een Bachelor of Music op te leiden tot het hoge niveau dat is vereist om een professioneel symfonieorkest te kunnen leiden. Bovendien neemt dit initiatief zich voor een brug te slaan tussen de opleiding en het werkveld. Tenslotte leidt dit project het tot een verrijking van het educatieve aanbod van de betrokken orkesten. Talloze jonge dirigenten uit de hele wereld melden zich aan voor dit vooraanstaande programma. Echter worden er per jaar slechts twee studenten aangenomen. De Nationale Master Orkestdirectie wordt mede mogelijk gemaakt door Het Kersjes Fonds.

Leonard Kwon

Dirigent Leonard Kwon is afgestudeerd aan het Sweelinck Conservatorium Amsterdam in orkestdirectie. Ook studeerde hij af in blokfluit aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. Kwon is geboren in de VS en groeide op in Zuid-Korea. Hij was assistent-dirigent voor drie producties van De Nederlandse Opera en studeert momenteel voor een master orkestdirectie, bij o.a. Ed Spanjaard.

Tom Goff

Thomas Goff komt oorspronkelijk uit Bristol. Hij was cellist in het National Youth Orchestra en speelde onder dirigenten als Vasily Petrenko, Kristjan Järvi en Vladimir Jurowski, waaronder tijdens een optreden bij de BBC-proms. Tom studeerde orkestdirectie aan de universiteit van Manchester. Hij leidde het Manchester University Symphony Orchestra, Als pianist trad hij op met verschillende jazzensembles. Tom studeert momenteel voor een masteropleiding aan het Royal Northern College of Music onder Mark Heron.

http://www.nno.nu

Programma
Tom Goff dirigeert: Brahms – Tragische Ouverture en Bartok – Pianoconcert nr. 3
Leonard Kwon dirigeert: Dvorak – Noon Day Witch en Schumann – Vioolconcert

Binnenkort bij SPOT

Noord Nederlands Orkest & Isabelle van Keulen

Noord Nederlands Orkest & Isabelle van Keulen

za 24 janSPOT/De Oosterpoort

Stervioliste schittert in Mozarts Vijfde

Vijf mensen poseeren tegen een grijze achtergrond, met de middelste persoon in opvallende gouden metallic broek.

Dutch Classical Talent: Dokwerk Saxophone Quartet

do 29 janSPOT/De Oosterpoort

Toptalent speelt werk van o.a. Glass en Widmann

Nederlandse Reisopera

Nederlandse Reisopera

za 7 febSPOT/Stadsschouwburg

Een hartveroverend verhaal over een slim vosje dat niet te temmen valt

Soon at SPOT

Een grote groep mensen in zwarte kleding poseert buiten op een grindpad, omringd door groene hagen.
Wereldklasse

Le Concert Spirituel

za 31 janSPOT/De Oosterpoort

Vivaldi by one of the world's finest baroque ensembles

Nederlands Kamerkoor

Nederlands Kamerkoor

za 7 mrtSPOT/De Oosterpoort

Tranquil and dark choral music from Finland

Portret van een man in een donkere trui, zittend op een bank en kijkend naar de camera met een neutrale uitdrukking.

Ramsey Nasr & Calefax

wo 18 mrtSPOT/Stadsschouwburg

Great actor and groundbreaking reed quintet dive in the history of musicTopacteur en baanbrekend rietkwintet duiken in de muziekgeschiedenis

Stories

NITE-acteurs Nimuë Walraven en Rosie Reith over HOPE

NITE-acteurs Nimuë Walraven en Rosie Reith over HOPE

- Hoop in tijden van wanhoop

My First FestivalMy First Festival
My First Festival

My First Festival

- Wat een dag! We genieten nog even na van een hele toffe editie van My First Festival. Dankzij jullie was het een feestje. Tot volgend jaar!

Het jaar van Meral Polat

Het jaar van Meral Polat

- Actrice, theatermaker en zangeres Meral Polat over 2025

Mumford & Sons naar Groningen!

Mumford & Sons naar Groningen!

- Prizefighter Tour strijkt woensdag 1 juli neer in het Stadspark

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid