[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

NMO Concert Masterclass

met Tom Goff & Leonard Kwon

NMO Concert Masterclass

met Tom Goff & Leonard Kwon

  • Donderdag 24 mei 2018
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Thursday 24 may 2018
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Masterclass NMO

Op donderdag 24 mei vindt de masterclass van de Master Nationale Orkestdirectie (MNO) weer plaats. Tijdens deze editie staat het Noord Nederlands Orkest onder leiding van twee aanstormende dirigenten. Het concert is gratis bij te wonen en vindt plaats in De Oosterpoort om 20:15 uur. Ook is reserveren niet nodig.

Extra informatie

Extra informatie

Deze masterclass is gratis toegankelijk. Reserveren is niet nodig.

Nationale Master Orkestdirectie

Om jonge dirigenten de gelegenheid te bieden de nodige vlieguren te maken, is er de nieuwe Nationale Master Orkestdirectie (NMO). Deze master is een samenwerking van de conservatoria van Amsterdam en Den Haag en de Nederlandse orkesten. De opleiding streeft om orkestdirigenten met een Bachelor of Music op te leiden tot het hoge niveau dat is vereist om een professioneel symfonieorkest te kunnen leiden. Bovendien neemt dit initiatief zich voor een brug te slaan tussen de opleiding en het werkveld. Tenslotte leidt dit project het tot een verrijking van het educatieve aanbod van de betrokken orkesten. Talloze jonge dirigenten uit de hele wereld melden zich aan voor dit vooraanstaande programma. Echter worden er per jaar slechts twee studenten aangenomen. De Nationale Master Orkestdirectie wordt mede mogelijk gemaakt door Het Kersjes Fonds.

Leonard Kwon

Dirigent Leonard Kwon is afgestudeerd aan het Sweelinck Conservatorium Amsterdam in orkestdirectie. Ook studeerde hij af in blokfluit aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. Kwon is geboren in de VS en groeide op in Zuid-Korea. Hij was assistent-dirigent voor drie producties van De Nederlandse Opera en studeert momenteel voor een master orkestdirectie, bij o.a. Ed Spanjaard.

Tom Goff

Thomas Goff komt oorspronkelijk uit Bristol. Hij was cellist in het National Youth Orchestra en speelde onder dirigenten als Vasily Petrenko, Kristjan Järvi en Vladimir Jurowski, waaronder tijdens een optreden bij de BBC-proms. Tom studeerde orkestdirectie aan de universiteit van Manchester. Hij leidde het Manchester University Symphony Orchestra, Als pianist trad hij op met verschillende jazzensembles. Tom studeert momenteel voor een masteropleiding aan het Royal Northern College of Music onder Mark Heron.

http://www.nno.nu

Programma
Tom Goff dirigeert: Brahms – Tragische Ouverture en Bartok – Pianoconcert nr. 3
Leonard Kwon dirigeert: Dvorak – Noon Day Witch en Schumann – Vioolconcert

Binnenkort bij SPOT

Een pianist zit in een donkere ruimte achter een vleugelpiano.
Wereldklasse

Arcadi Volodos

di 16 decSPOT/De Oosterpoort

Pianopoëet speelt meesterwerken van Schubert, Schumann en Liszt

Noord Nederlands Orkest

Noord Nederlands Orkest

vr 19 decSPOT/De Oosterpoort

Feestelijk concert met oude en nieuwe kersthits

Noord Nederlands Orkest & Isabelle van Keulen

Noord Nederlands Orkest & Isabelle van Keulen

za 24 janSPOT/De Oosterpoort

Stervioliste schittert in Mozarts Vijfde

Soon at SPOT

Een groep van vier mensen staat naast elkaar voor een neutrale achtergrond, gekleed in casual kleding.

Belcea Quartet

do 8 janSPOT/De Oosterpoort

Three masterpieces from the string quartet repertoire

Een vrouw in een rode top staat in een donkere ruimte, met één hand tegen haar hoofd en een intense blik.

Cristina Branco

za 4 aprSPOT/De Oosterpoort

Captivating fado singer returns with new album

Een groep van vier muzikanten poseert in een moderne betonnen omgeving met ronde vormen.

Hiqpy

zo 24 meiSPOT/De Oosterpoort

Reverbing adlibs and fuzzy guitars

Stories

Mumford & Sons naar Groningen!

Mumford & Sons naar Groningen!

- Prizefighter Tour strijkt woensdag 1 juli neer in het Stadspark

Terugblik: Pé & RinusfeestjeTerugblik: Pé & Rinusfeestje
Terugblik: Pé & Rinusfeestje

Terugblik: Pé & Rinusfeestje

- Pé & Rinus zetten De Oosterpoort op zijn kop

Acteur Yannick Jozefzoon over King Cannabis

Acteur Yannick Jozefzoon over King Cannabis

- Getting high and feeling low

kerstboom bestaande uit SPOT logo
Nieuws

SPOT Aftelkalender

- Open van 1 t/m 24 december elke dag een vakje en laat je verrassen!

Een groep vrolijke mensen poseert tegen een roze achtergrond, gekleed in felgekleurde outfits.
Long read

Cabaretier Yora Rienstra over Vrouwejaars

- Een avond vol herkenning en heel veel lachen

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid