[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Henry van Loon

Electropis

Henry van Loon

Electropis

  • Vrijdag 15 maart 2013
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Friday 15 march 2013
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Na ‘De Henry van Loon Entertainment Show’, zijn gigantische megaspektakelshow zonder weerga, pakt Van Loon (Comedytrain) door en wordt hij volwassen. Was het hem in zijn eerste programma slechts om entertainen te doen, dit keer gaat hij het met u hebben over wezenlijke dingen, zoals zijn generatie Y, materialisme, angst, liefde en lekkere wijven. Heftig? Ja. Grappig? Zeker. Gaat het echt over eerdergenoemde thema’s? Waarschijnlijk niet. ‘Electropis’ is een nachtvlinder en volgens Van Loon tevens een elektrisch soort van urine. Wellicht dat dit u meer houvast geeft over wat u te wachten staat.

“Eindelijk zien we weer eens een cabaretier die niet lijkt op een vroegere of aankomende collega. Stuurloos en elastisch, maar uitgekiend en berekenend. Van Loon toont zich een effectief werkende theaterfiguur in de komische stijl van naar perfectie neigende suggestie. Zijn soort gekte is bizar en onzinnig, gebouwd op de gein van de overdrijving.”

★★★★ Dagblad van het Noorden

“Electropis bestaat uit honderd minuten virtuoze stad-up comedy, waarin het Van Loon is gelukt om zelfs in het kortste bijzinnetje een goede grap te verstoppen. Met zijn snelheid en zijn grote acteertalent (de typeringen en stembuigingen zijn meesterlijk) trek Henry van Loon het publiek een krankzinnig universum binnen.”

★★★★ De Volkskrantdoor
Joris Henquet

http://www.henryvanloon.nl

Binnenkort bij SPOT

Portret van een man met donkere haren en baard tegen een felgele achtergrond, terwijl hij met één hand door zijn haar gaat.

Stefan Pop

do 17 sepSPOT/Stadsschouwburg

Slimme observaties, scherpe timing en rake grappen

Twee vrouwen poseren dicht bij elkaar in modieuze kleding; één draagt een rood leren jasje en de ander een witte top met zwarte stippen.

Beth & Flo

ma 21 sepSPOT/De Oosterpoort

Virtuoos pianospel, sprankelende liedjes en absurdistische humor

Een oudere man zingt in een microfoon op een podium, met een vrouw op de achtergrond onder blauwe verlichting.

Herman van Veen

wo 14 oktSPOT/Stadsschouwburg

Ontroerende muzikale reis vol verhalen, liedjes en verwondering

Soon at SPOT

Muzikant speelt trombone op een podium onder blauw-paarse podiumverlichting.

Nederlands Blazers Ensemble & Duda Paiva Company

do 3 decSPOT/De Oosterpoort

Live music and puppetry about the interconnectedness of humans and nature

Vijf mensen staan naast elkaar op een rotsachtig strand met de oceaan op de achtergrond onder een bewolkte hemel.

Árstíðir

do 17 decSPOT/Lutherse Kerk

Ancient Icelandic folksongs

Drie musici staan op een dakterras, elk met een strijkinstrument (cello in het midden, violen aan weerszijden).

Dutch Classical Talent: Martin String Quartet

do 11 mrtSPOT/De Oosterpoort

One of the most promising new Dutch string quartets

Stories

Een vrouw kijkt door een glazen deur, terwijl mensen in een fel verlichte ruimte op de achtergrond zichtbaar zijn.

Samenwerking SPOT en Stadjerspas

- SPOT stelt opnieuw een tegoed beschikbaar

Een volle theaterzaal met een persoon op het podium die voor het publiek spreekt.Een groep dansers voert een choreografie uit op een podium met paars licht.
Terugblik: De Wijk De Wereld

Terugblik: De Wijk De Wereld

- Vier dagen lang was onze Stadsschouwburg het buurthuis van Selwerd

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Een groep mensen zit op rode theaterstoelen in een zaal.

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid