[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Henry van Loon

Electropis

Henry van Loon

Electropis

  • Vrijdag 15 maart 2013
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Friday 15 march 2013
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Na ‘De Henry van Loon Entertainment Show’, zijn gigantische megaspektakelshow zonder weerga, pakt Van Loon (Comedytrain) door en wordt hij volwassen. Was het hem in zijn eerste programma slechts om entertainen te doen, dit keer gaat hij het met u hebben over wezenlijke dingen, zoals zijn generatie Y, materialisme, angst, liefde en lekkere wijven. Heftig? Ja. Grappig? Zeker. Gaat het echt over eerdergenoemde thema’s? Waarschijnlijk niet. ‘Electropis’ is een nachtvlinder en volgens Van Loon tevens een elektrisch soort van urine. Wellicht dat dit u meer houvast geeft over wat u te wachten staat.

“Eindelijk zien we weer eens een cabaretier die niet lijkt op een vroegere of aankomende collega. Stuurloos en elastisch, maar uitgekiend en berekenend. Van Loon toont zich een effectief werkende theaterfiguur in de komische stijl van naar perfectie neigende suggestie. Zijn soort gekte is bizar en onzinnig, gebouwd op de gein van de overdrijving.”

★★★★ Dagblad van het Noorden

“Electropis bestaat uit honderd minuten virtuoze stad-up comedy, waarin het Van Loon is gelukt om zelfs in het kortste bijzinnetje een goede grap te verstoppen. Met zijn snelheid en zijn grote acteertalent (de typeringen en stembuigingen zijn meesterlijk) trek Henry van Loon het publiek een krankzinnig universum binnen.”

★★★★ De Volkskrantdoor
Joris Henquet

http://www.henryvanloon.nl

Binnenkort bij SPOT

Een persoon in een felrood pak staat in een groen grasveld en maakt een expressieve pose met één hand bij het oor en de andere arm uitgestrekt.

Karin Bloemen

za 12 sepSPOT/Stadsschouwburg

Een inspirerende avond vol warmte, vrijheid en een grote glimlach

Man met kort donker haar, in een wit tanktop, buigt naar voren en houdt zijn hand voor zijn mond.

Patrick Laureij

di 29 sepSPOT/Stadsschouwburg

"Zijn beste voorstelling tot nu toe"- Het Parool

Man met kort donker haar, in een wit tanktop, buigt naar voren en houdt zijn hand voor zijn mond.

Patrick Laureij

wo 30 sepSPOT/Stadsschouwburg

"Zijn beste voorstelling tot nu toe"- Het Parool

Soon at SPOT

Zwart-wit foto van een man met een hoed in een smalle straat tussen gebouwen.

Jon Allen & The Luna Kings

di 27 oktSPOT/De Oosterpoort

British singer-songwriter blends Americana with folk rock

Een performer in een felgele jurk danst op een podium onder kleurrijke lichten, met twee achtergronddansers.

Mythos: Ragnarok

za 5 decSPOT/Stadsschouwburg

Groundbreaking theatrical production that fuses the grandeur of Norse mythology with the high-octane spectacle of professional wrestling

Een vrouw met een brede hoed staat in een grasveld tijdens zonsondergang.

Hilde Vos

za 12 decSPOT/De Oosterpoort

TakeRoot presents: Een krachtige americana zangeres met een eigen geluid

Stories

Een vrouw kijkt door een glazen deur, terwijl mensen in een fel verlichte ruimte op de achtergrond zichtbaar zijn.

Samenwerking SPOT en Stadjerspas

- SPOT stelt opnieuw een tegoed beschikbaar

Een volle theaterzaal met een persoon op het podium die voor het publiek spreekt.Een groep dansers voert een choreografie uit op een podium met paars licht.
Terugblik: De Wijk De Wereld

Terugblik: De Wijk De Wereld

- Vier dagen lang was onze Stadsschouwburg het buurthuis van Selwerd

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Een groep mensen zit op rode theaterstoelen in een zaal.

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid