[Naar de inhoud]

  • Programma
  • Informatie
  • Nieuws
  • Contact
  • English

Ulrike Quade Company

De schreeuw van de zonnebloem

Ulrike Quade Company

De schreeuw van de zonnebloem

  • Donderdag 21 november 2013
  • start programma
  • (Tijden onder voorbehoud)
  • Thursday 21 november 2013
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Munch en van Gogh als manshoge poppen

Click here for the english version.

Munch en Van Gogh als manshoge poppen
Tijdgenoten Vincent van Gogh (1853- 1890) en Edvard Munch (1863-1944) stonden aan de wieg van de moderne kunst. Deze voorstelling laat zien hoe hun opgeblazen sterrenstatus van nu in schril contrast staat met het gevecht om erkenning dat ze moesten leveren. In een populaire spelshow op tv worden historische figuren tot leven gewekt. Stalin en Lenin waren eerder kandidaat, in deze aflevering worden de tijdgenoten Munch en Van Gogh geconfronteerd met het heden. De twee kunstschilders komen tot leven met behulp van twee handgemaakte, manshoge poppen. Voor deze internationale coproductie werkt Ulrike Quade samen met de Noorse regisseur Jo Strømgren.

‘Ulrike Quade laat weer zien dat theater met poppen springlevend is en goed past in de beeldcultuur van deze tijd. Poppen kunnen zingen, dansen, acteren en zijn op het toneel net zo goed thuis als op een beeldscherm.’ Lees hier de volledige recensie.

★★★ Theaterkrant.nldoor
Anita Twaalfhoven

‘Het poppenspel is weergaloos knap: Quade en Cat Smits spelen de assistenten van de presentator en hanteren de grote poppen nu eens vrijwel onzichtbaar, dan weer als tegenspeler. Overtuigend dansen de schilders flirterig met de vrouwen.’ Lees hier de volledige recensie.

 

★★★ Dagblad van het Noordendoor
Simon van den Berg

http://www.ulrikequade.nl

concept: Ulrike Quade, Jo Strømgren en Marc Becker · regie: Jo Strømgren · script: Marc Becker · spel: Ulrike Quade en Cat Smits

Binnenkort bij SPOT

Twee mensen staan op een donker podium tijdens een presentatie, naast een tafel met een laptop.

Abonnement Theaterproeverij 2.0

zo 21 sepSPOT/Stadsschouwburg

Vijf voorstellingen voor € 62,50

Een man zit aan een tafel vol met diverse gerechten, waaronder fruit, gebak en wijn.

Abonnement Theaterproeverij

wo 24 sepSPOT/Stadsschouwburg

Vijf voorstellingen voor € 62,50

4 personen lachend naast elkaar

Het Debuut

do 16 oktSPOT/De Machinefabriek

Ontdek aanstormend theatertalent

Soon at SPOT

Portret van een persoon met wit haar, dramatische make-up en een witte vachtjas tegen een felrode achtergrond.

Opera Zuid

di 2 decSPOT/Stadsschouwburg

Musical theater spectacle merging classical, cabaret, jazz and chanson

Groep volwassenen staat tegen een witte achtergrond, allen halfnaakt met zwarte tape die borsten en geslachtsdelen bedekt.

Bad Nature

vr 12 decSPOT/Stadsschouwburg

bad nature

Noord Nederlands Orkest

Noord Nederlands Orkest

vr 19 decSPOT/De Oosterpoort

Festive concert with old and new Christmas hits

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid