[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Theo Maassen

Situatie gewijzigd

Theo Maassen

Situatie gewijzigd

  • Donderdag 9 januari 2020
  • SPOT/Stadsschouwburg, Turfsingel 86
  • 17:30: Stadsschouwburg open
  • 18:00: Inloop Frietje Baxbier met stoofvlees in het Theatercafé
  • 20:15: Aanvang voorstelling
  • 21:45: Einde voorstelling
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Thursday 9 january 2020
  • SPOT/Stadsschouwburg, Turfsingel 86
  • 20:15 start of event
  • (Times are subject to change)

Hilarische monoloog

Theo Maassen is een witte, heteroseksuele man van middelbare leeftijd. Dus moet hij sowieso zijn bek houden. Nu zijn andere mensen aan de beurt. Maar bloed kruipt waar het niet gaan kan. Theo vindt er nou eenmaal het zijne van. Dus doet hij wat hij niet laten kan: hij beklimt het podium en laat zijn gedachten de vrije loop. Maar is dat wel zo’n goed idee in deze tijd? Is dat niet vragen om moeilijkheden?

In zijn 10de solovoorstelling doet Maassen nog eenmaal zijn kant van het verhaal uit de doeken. Een ongemakkelijke maar hilarische monoloog over de opkomst en ondergang van de witte man. Situatie gewijzigd is een spijtbetuiging, een pleidooi, een ode, een donderspeech, een klaagzang, een smeekbede, een schreeuw om aandacht, maar op de keper beschouwd toch vooral een laatste stuiptrekking…

Maximaal 2 kaarten per persoon.

Frietje bax stoof

Frietje Baxbier met Stoofvlees

In de schouwburg kun je ook lekker eten! Vanaf 18.00 uur serveren wij een heerlijke portie stoof – vlees of vega – in Groninger Baxbier met biologische frieten én een drankje naar keuze (bier, wijn of fris) in het Theatercafé. Bestel direct samen met je kaarten of los als je al kaarten hebt.

Brownies met ijs

Warme brownie en ijs

Nog een lekker toetje? Bestel dan ook koffie of thee met warme brownie en ijs (à €6,-). Bestel met uw bestelling mee of apart als u al kaarten heeft.

Website Theo Maassen
Meld je aan voor het Facebook event

Binnenkort bij SPOT

Portret van een man met donkere haren en baard tegen een felgele achtergrond, terwijl hij met één hand door zijn haar gaat.

Stefan Pop

do 17 sepSPOT/Stadsschouwburg

Slimme observaties, scherpe timing en rake grappen

Man met kort donker haar, in een wit tanktop, buigt naar voren en houdt zijn hand voor zijn mond.

Patrick Laureij

di 29 sepSPOT/Stadsschouwburg

"Zijn beste voorstelling tot nu toe"- Het Parool

Twee mannen staan naast elkaar voor een donkere achtergrond, de één draagt een blauwe blazer en de ander een grijs overhemd.

Joep & Rob

di 6 oktSPOT/Stadsschouwburg

Joep van Deudekom en Rob Urgert zijn terug!

Soon at SPOT

Drie mensen staan samen tegen een donkere achtergrond in een zwart-wit foto.

Kitty, Daisy & Lewis

zo 18 oktSPOT/De Oosterpoort

Multi-instrumentalists and talented sibling trio

Roodharige vrouwelijke krijger in sierlijk pantser houdt een versierde staf voor een stad onder een dramatische hemel.

Noord Nederlands Orkest

do 15 aprSPOT/De Oosterpoort

Iconic game music performed live by orchestra

Portret van een vrouw in een opvallende rode outfit met felrode lippen.

Karsu

za 1 meiSPOT/Stadsschouwburg

Dutch-Turkish star performer comes with a theatre tour

Stories

Een vrouw kijkt door een glazen deur, terwijl mensen in een fel verlichte ruimte op de achtergrond zichtbaar zijn.

Samenwerking SPOT en Stadjerspas

- SPOT stelt opnieuw een tegoed beschikbaar

Een volle theaterzaal met een persoon op het podium die voor het publiek spreekt.Een groep dansers voert een choreografie uit op een podium met paars licht.
Terugblik: De Wijk De Wereld

Terugblik: De Wijk De Wereld

- Vier dagen lang was onze Stadsschouwburg het buurthuis van Selwerd

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Een groep mensen zit op rode theaterstoelen in een zaal.

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid