[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Suzan & Freek

Suzan & Freek

  • Woensdag 30 september 2020
  • SPOT/De Oosterpoort, Grote zaal / Trompsingel 27
  • 20:00 start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Wednesday 30 september 2020
  • SPOT/De Oosterpoort, Grote zaal / Trompsingel 27
  • 20:00 start of event
  • (Times are subject to change)

Suzan & Freek laten hun debuutalbum Gedeeld Door Ons horen tijdens de nieuwe tour

Suzan & Freek, het duo bekend van Als Het Avond Is, komt naar De Oosterpoort om hun debuutalbum Gedeeld Door Ons te laten horen. Op dit album bewegen ze zich met gemak over een enorm muzikaal speelveld.

Ze beginnen de weg tot succes met ‘De Minuut’ filmpjes die zij posten op Facebook, waarin eigen versies van bekende hits worden gespeeld. Dit blijkt aan te slaan en ze ontwikkelen al snel een fanbasis. Voor ze het weten doen ze een uitverkochte clubtour, zonder dat ze überhaupt eigen materiaal hebben. Als ze even later hun debuutsingle Als Het Avond Is uitbrengen, verandert alles. Ze stijgen naar de nummer 1 positie van de Top 40 en krijgen hiermee veel bekendheid. Daarna werken ze hard aan hun eerste album Gedeeld Door Ons.

‘‘Het nummer Als het avond is brachten we uit in de wetenschap niets te verliezen te hebben.’’ Lees hier het volledige interview met De Telegraaf!

Geannuleerd

Door de aanhoudende maatregelen in de strijd tegen Corona hebben Suzan & Freek moeten besluiten hun tour te annuleren.

“We hopen snel nieuws te hebben over optredens in het najaar, op een manier die wél toegestaan en verantwoord is. <3” Suzan & Freek

Kaartkopers hebben een mail ontvangen.

Gedeeld door ons

Ze werden bekend door hun covers, maar hebben er deze keer specifiek voor gekozen om iets anders te doen. Het debuutalbum bestaat volledig uit eigen nummers, met onder andere de met edelmetaal bekroonde single Blauwe Dag. Het album bevat muziek uit verschillende genres, het duo houdt van veel verschillende stijlen geeft daar altijd een  eigen draai aan. Het uitgangspunt is altijd geweest dat ze als Suzan & Freek willen klinken, welke liedjes ze ook opnemen.

Website van Suzan & Freek
Meld je aan voor het Facebook event
Vrije sta- en (een beperkt aantal) zitplaatsen

Binnenkort bij SPOT

Een man met kort grijs haar en een lichtblauwe geruite blouse kijkt naar beneden.

Kishi Bashi

do 3 sepSPOT/De Oosterpoort

Viool-loopende indiepopster

Vijf mensen staan in een rij onder witte kolommen op een terracottavloer, gekleed in kleurrijke outfits.

The 502s

vr 4 sepSPOT/De Oosterpoort

Opzwepende mix van bluegrass, roots en rock

The White Buffalo

The White Buffalo

za 5 sepSPOT/De Oosterpoort

Verhalende songs die ergens tussen donkere country, blues en roots zweven

Soon at SPOT

Muzikant speelt trombone op een podium onder blauw-paarse podiumverlichting.

Nederlands Blazers Ensemble & Duda Paiva Company

do 3 decSPOT/De Oosterpoort

Live music and puppetry about the interconnectedness of humans and nature

Een performer in een felgele jurk danst op een podium onder kleurrijke lichten, met twee achtergronddansers.

Mythos: Ragnarok

za 5 decSPOT/Stadsschouwburg

Groundbreaking theatrical production that fuses the grandeur of Norse mythology with the high-octane spectacle of professional wrestling

Drie klassieke musici poseren met een viool en een cello; een vrouw in een rode avondjurk staat in het midden tegen een zwarte achtergrond.

Amatis Trio

do 4 mrtSPOT/De Oosterpoort

Young, international top trio plays works by Schubert, Liszt, and Mendelssohn

Stories

Vrouw met armen over elkaar staand voor een achtergrond met het woord LOVE.

Wij zijn er klaar voor!

- Zien we je snel?

Nienke ’s Gravemade over (online) vrouwenhaat

Nienke ’s Gravemade over (online) vrouwenhaat

- Satire als wapen tegen de manosphere

Drie mensen in kleurrijke outfits met tartan-sjaals poseren tegen een donkere achtergrond.

Theatermaker Steef de Jong over Tulip Town

- Operette, punk, humor, liefde en kartonnen magie

Een vrouw kijkt door een glazen deur, terwijl mensen in een fel verlichte ruimte op de achtergrond zichtbaar zijn.

Samenwerking SPOT en Stadjerspas

- SPOT stelt opnieuw een tegoed beschikbaar

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Een band op een podium tijdens een live-optreden, met een zanger centraal en muzikanten op de achtergrond onder kleurrijke lichten.
Nieuws

Suzan & Freek winnaars van de Popprijs 2025!

- Uitverkochte shows, tijdloze liedjes en een enorme verbinding met het publiek

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid