[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Stefan Pop

Mijn blauwe periode

Stefan Pop

Mijn blauwe periode

  • Vrijdag 19 april 2013
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Friday 19 april 2013
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Laat u niet bedriegen door zijn onschuldige studentenlook, want als het moet kan Stefan Pop keihard uithalen. Gepokt en gemazeld in het comedycircuit – Toomler, Comedytrain – danst de finalist van het Leids Cabaret Festival 2009 door zijn onderwerpen, maar is hij evengoed de man van de lange adem. ‘Mijn blauwe periode’ is het vervolg op Pops ijzersterke debuut ‘Popaganda’, waarover De Telegraaf schreef: “Het is prettig om een jonge cabaretier aan het werk te zien die verder gaat dan egocabaret, die bovenop de actualiteit zit en goed om zich heenkijkt. Ja, van Pop gaan we zeker nog meer horen.”

 

“De adrenaline spuit van het podium: dit wordt een energieke avond! Een extra plus verdient hij door het volkomen onbevangen contact met het publiek. Hij heeft vaart, is brutaal met een glimlach, hij sluit aan bij de dagelijkse sores en irritaties en heeft niemand op het podium naast zich nodig.”

★★★ Volkskrant

“IJzersterke combinatie van een breed lachende, innemende kwajongen, zijn verhalen, scherpe observaties, irritaties en rare invallen, enorm spelplezier plus een geheel eigen vorm van prikkelende humor. Vanaf zijn vijftiende is Pop (27) als stand-up comedian gepokt en gemazeld bij Comedytrain, dus hij weet inmiddels wel hoe hij een zaal ontspannen moet wassen en watergolven, knippen en scheren. (…) Elk verhaal en elke terzijde zijn pleidooien voor de verbeelding. (…) En zo worden in dit programma ook de triviale zaken leuk.”

★★★★ Theaterkrant.nl

“In Mijn Blauwe Periode vertelt Pop over zijn zogenaamde levenservaringen. De gebeurtenissen zijn origineel van inhoud en gemakkelijk te volgen. Graag speelt hij daarin de rol van de naïeve Pop. De jonge cabaretier beschikt over een gezonde dosis zelfspot. Zijn humor heeft iets studentikoos, van lange grappen vertellen in de kroeg. (…) Van een anekdote over wachtwoorden op de computer neemt hij je mee naar een jeugdverhaal over een wachtwoord voor het binnenkomen van een boomhut die hij samen had met een vriendje. Een aandoenlijk verhaal dat je meteen meetrekt in zijn persoonlijke wereldje. (…) Op het laatst herinnert hij zich dat hij nog politieke uitspraken moet doen. Geen actuele onderwerpen, maar wel een oplossing tegen de vergrijzing (…) Hilarisch.”

★★★ Geassocieerde Pers Diensten

http://www.stefanpop.com

Binnenkort bij SPOT

Een persoon in beige kleding zit op de vloer voor een felgele muur, met een hoge plant op de achtergrond.

Ayoub

wo 9 sepSPOT/De Oosterpoort

Winnaar jury- en publieksprijs van het Amsterdams Kleinkunstfestival 2024

Man met kort donker haar, in een wit tanktop, buigt naar voren en houdt zijn hand voor zijn mond.

Patrick Laureij

di 29 sepSPOT/Stadsschouwburg

"Zijn beste voorstelling tot nu toe"- Het Parool

Een oudere man zingt in een microfoon op een podium, met een vrouw op de achtergrond onder blauwe verlichting.

Herman van Veen

wo 14 oktSPOT/Stadsschouwburg

Ontroerende muzikale reis vol verhalen, liedjes en verwondering

Soon at SPOT

Blair Davie

Blair Davie

di 17 novSPOT/De Oosterpoort

One of the UK’s most promising emerging singer-songwriters

Zwart-wit portret van een man met hoed en pak die in de camera kijkt.

The Veils

za 28 novSPOT/De Oosterpoort

Alternative indierock with a touch of folk

Julien Clerc

Julien Clerc

za 30 janSPOT/De Oosterpoort

French chansonnier with an iconic repertoire

Stories

Vrouw met armen over elkaar staand voor een achtergrond met het woord LOVE.

Wij zijn er klaar voor!

- Zien we je snel?

Nienke ’s Gravemade over (online) vrouwenhaat

Nienke ’s Gravemade over (online) vrouwenhaat

- Satire als wapen tegen de manosphere

Drie mensen in kleurrijke outfits met tartan-sjaals poseren tegen een donkere achtergrond.

Theatermaker Steef de Jong over Tulip Town

- Operette, punk, humor, liefde en kartonnen magie

Een vrouw kijkt door een glazen deur, terwijl mensen in een fel verlichte ruimte op de achtergrond zichtbaar zijn.

Samenwerking SPOT en Stadjerspas

- SPOT stelt opnieuw een tegoed beschikbaar

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid