[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Paul de Leeuw

Zingen zolang het duurt!

Paul de Leeuw

Zingen zolang het duurt!

  • Maandag 18 januari 2016
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Monday 18 january 2016
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Zijn lekkerste, dierbaarste en bekendste nummers

Zijn lekkerste, dierbaarste en bekendste nummers
Wanneer gaat Paul de Leeuw weer eens fijn en lekker lang zingen? In het najaar! Met een zevenkoppig toporkest onder leiding van Miguel Wiels laat hij zijn lekkerste, dierbaarste en bekendste nummers horen, een keuze die voor een groot gedeelte wordt bepaald door het publiek. Een dierbare herinnering, een onvergetelijk wijsje, een emotioneel eerbetoon? Roepen en zingen dan maar! Ook de mooiste nummers van De Leeuws Robert Long-cd uit 2014 komen voorbij. En natuurlijk wordt er tussen de nummers door gepraat en geïmiteerd en beantwoordt hij vragen vanuit de zaal. Improviseren dus, misschien wel de sterkste kant van deze olijke, vrolijke en muzikale kiloknaller.

 

“Indringend lol trappen”

“Een staaltje van bewogen, respectvolle klasse in een grote theatershow die soms neigt naar gulle overdaad”

★★★★ Dagblad van het Noorden

“Kippenvel, overtuiging, breekbaarheid, oog voor het klein-menselijke.”

“De Leeuw (53) kent onderhand zijn kracht wel. En die ligt in het ontroerend-hilarisch toestoppen van een publiek dat daar volgaarne toe bereid is.”

★★★★ Trouw

“Kippenvel, overtuiging, breekbaarheid, oog voor het klein-menselijke.”

“De Leeuw (53) kent onderhand zijn kracht wel. En die ligt in het ontroerend-hilarisch toestoppen van een publiek dat daar volgaarne toe bereid is.”

★★★ Telegraaf

Binnenkort bij SPOT

Een persoon in beige kleding zit op de vloer voor een felgele muur, met een hoge plant op de achtergrond.

Ayoub

wo 9 sepSPOT/De Oosterpoort

Winnaar jury- en publieksprijs van het Amsterdams Kleinkunstfestival 2024

Een persoon in een felrood pak staat in een groen grasveld en maakt een expressieve pose met één hand bij het oor en de andere arm uitgestrekt.

Karin Bloemen

za 12 sepSPOT/Stadsschouwburg

Een inspirerende avond vol warmte, vrijheid en een grote glimlach

Twee vrouwen poseren dicht bij elkaar in modieuze kleding; één draagt een rood leren jasje en de ander een witte top met zwarte stippen.

Beth & Flo

ma 21 sepSPOT/De Oosterpoort

Virtuoos pianospel, sprankelende liedjes en absurdistische humor

Soon at SPOT

Een gemengd koor in zwarte kleding staat samen in een ruime industriële hal voor grote raampartijen.

Chorwerk Ruhr

do 15 oktSPOT/De Oosterpoort

Ode to the female composers of the past and present

Dubbele belichting van het zijprofiel van een oudere vrouw waarin een stadsgevel en de donkere silhouet van een persoon zijn opgenomen.

Chaos String Quartet, Schluter & van Leeuwen

za 24 oktSPOT/De Oosterpoort

Fascinating music theatre series, with Haydn's Sun Quartets as the common thread

Een dirigent dirigeert een orkest terwijl muzikanten met strijkinstrumenten spelen in een concertzaal.

Noord Nederlands Orkest

wo 18 novSPOT/De Oosterpoort

A piano concerto with an ever-changing atmosphere

Stories

Een vrouw kijkt door een glazen deur, terwijl mensen in een fel verlichte ruimte op de achtergrond zichtbaar zijn.

Samenwerking SPOT en Stadjerspas

- SPOT stelt opnieuw een tegoed beschikbaar

Een volle theaterzaal met een persoon op het podium die voor het publiek spreekt.Een groep dansers voert een choreografie uit op een podium met paars licht.
Terugblik: De Wijk De Wereld

Terugblik: De Wijk De Wereld

- Vier dagen lang was onze Stadsschouwburg het buurthuis van Selwerd

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Een groep mensen zit op rode theaterstoelen in een zaal.

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid