[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Marlijn Weerdenburg

Mijn Buik Vol Van De Liefde

Marlijn Weerdenburg

Mijn Buik Vol Van De Liefde

  • Vrijdag 15 september 2023
  • SPOT/Locatievoorstelling
  • 19:00 zaaldeuren open
  • 20:00 start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Friday 15 september 2023
  • 19:00 doors open
  • 20:00 start of event
  • (Times are subject to change)

Ode: luister in de Molukse kerk in Appingedam naar haar nieuwe liedjes

Ode: muziek beleven in Groninger kerken

Onze provincie telt vele prachtige, soms eeuwenoude kerken. Tijdens Ode – een samenwerking tussen SPOT Groningen en Groninger Kerken – vormen ze het decor voor een reeks sfeervolle concerten. Op vrijdag 15 september kun je in de Molukse kerk in Appingedam genieten van de prachtige nieuwe liedjes van zangeres, songwriter, actrice en presentatrice Marlijn Weerdenburg.

2021 was nogal een bewogen jaar voor Marlijn. Ze verloor haar moeder terwijl ze zwanger was van haar tweede zoon. Leven en dood lagen nog nooit zo dicht bij elkaar. De grote gebeurtenissen, met alle emotie die daarbij horen, leverden wel iets bijzonders op. Prachtige nieuwe liedjes, gevoed door het leven op het scherpst van de snede. In Mijn Buik Vol Van De Liefde maakt ze, begeleid door toetsenist Patrick van Herrikhuyzen, de pijn bespreekbaar, maar deelt ze ook haar dankbaarheid voor het leven. Rauw en met de billen bloot, een voorstelling die gaat over de essentie van het leven.

Een mix van singer-songwriter, pop en kleinkunst
Marlijn Weerdenburg speelde de titelrol in de televisieserie Danni Lowinski, vertolkte Diana in de musical Diana & Zonen, presenteerde programma’s als Moltalk en DNA Onbekend en was Maria in The Passion 2023. Samen met Helge Slikker vormde ze het muzikale duo Miss Molly and Me waarmee ze albums Rewind and Say Hello, Bonnie and Clyde en Travelers uitbracht. In 2020 verscheen haar debuutalbum Marlijn, waarvoor ze samenwerkte met onder meer Herman van Veen, Izaline Calister, Paul de Munnik, Daniel Lohues en Bertolf. In 2024 verschijnt haar nieuwe album, Mam, een mix van singer-songwriter, pop en kleinkunst waarin het jaar na de dood van haar moeder centraal staat. De singles Samen en Daar Wil Ik Heen zijn veelbelovende voorlopers.

Locatie: Molukse kerk Appingedam, Harkenrothstraat 2
In de directe omgeving van de concertlocatie is mogelijk beperkte gelegenheid tot parkeren. Houd dus rekening met een (korte) wandeling.

Meer informatie over de Molukse kerk in Appingedam

Binnenkort bij SPOT

Andrea Vanzo

Andrea Vanzo

zo 25 janSPOT/De Oosterpoort

Vooraanstaand pianist komt met vervolg op succesvol pianoalbum

Een persoon met blond haar en armen uitgestrekt, staand voor een donkere achtergrond met blauwe verlichting.

Claudia & band spelen

zo 25 janSPOT/De Oosterpoort

Claudia de Breij speelt met band voor het eerst de concertzalen plat

Een man in een donker shirt staat bij een raam terwijl zonlicht langs de muur schaduw werpt.

Fabrizio Paterlini

di 27 janSPOT/De Oosterpoort

Internationaal erkend minimal music-artiest

Soon at SPOT

Drie mensen poseren in kleurrijke outfits voor een fonkelend achtergrond met een reuzenrad.

Hope

di 20 janSPOT/Stadsschouwburg

Interdisciplinary and international theater about power, doubt and truth

Een jonge vrouw in een opvallende jurk met een combinatie van rood en wit, poseert tegen een helderrode achtergrond.

Nona

za 21 mrtSPOT/De Oosterpoort

Soulful pop with a warm, honest touch

NNO Play-in

NNO Play-in

za 27 junSPOT/De Oosterpoort

Amateur musicians share the stage with a professional symphony orchestra

Stories

My First FestivalMy First Festival
My First Festival

My First Festival

- Wat een dag! We genieten nog even na van een hele toffe editie van My First Festival. Dankzij jullie was het een feestje. Tot volgend jaar!

Het jaar van Meral Polat

Het jaar van Meral Polat

- Actrice, theatermaker en zangeres Meral Polat over 2025

Mumford & Sons naar Groningen!

Mumford & Sons naar Groningen!

- Prizefighter Tour strijkt woensdag 1 juli neer in het Stadspark

kerstboom bestaande uit SPOT logo
Nieuws

SPOT Aftelkalender

- Open van 1 t/m 24 december elke dag een vakje en laat je verrassen!

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid