[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Noord Nederlands Toneel

All Inclusive

Noord Nederlands Toneel

All Inclusive

  • Vrijdag 14 oktober 2016
  • start programma
  • (Tijden onder voorbehoud)
  • Friday 14 october 2016
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Afscheidsvoorstelling over de wereldwijde strooptocht naar geluk

Na acht jaar komt er een feestelijk einde aan een eigenzinnig, visueel explosief en multidisciplinair theatertijdperk onder de bevlogen leiding van Ola Mafaalani en Ko van den Bosch. Nog één keer komt het huidige ensemble met een voorstelling die barst van de bruisende energie. ‘All Inclusive’ sleurt u mee in het rumoerige leven van een groep stamgasten, die elke nacht met hun eigen gelijk en ongezouten meningen een paradijs weten te bouwen. Maar de twijfels achter dit kroegkrakeel nemen toe, wanneer hun ideale wereld de volgende ochtend weer vergeten is: een dement universum. Net zoals het geluk dat de vluchteling najaagt een utopie blijkt te zijn. Volg het NNT in deze parade richting een gedroomde uitweg. De reis begint met een ongemakkelijk gevoel, komt dan op stoom met kneiterhard rechtsradicaal cabaret, caramboleert tegen de vangrail van de poëzie, om te eindigen in een beeldend vuurwerk.

Inleiding om 19.15

Inleiding om 19.15

Voorafgaand aan deze voorstelling is er een inleiding om 19.15 uur. Deuren gaan om 19.00 uur open. Kaarten à € 2,50 kunt u meebestellen bij uw bestelling of apart bestellen via deze link. Deze avond met Jochem als gast!

Extra informatie

Extra informatie

Kaartverkoop voor dit concert/deze voorstelling start wo 8 juni (exclusief Agenda-abonnees) en ma 13 juni (voor iedereen).

Eten bij Resto van Harte voorafgaand aan ‘All Inclusive’
Voorafgaand aan de voorstelling ‘All Inclusive’ van het Noord Nederlands Toneel – een absurde comedy over de strooptocht naar geluk – verzorgt Resto van Harte een drie-gangenmaaltijd in Theater de Machinefabriek. Resto van Harte creëert ontmoetingsplekken voor mensen die de verbinding met de samenleving zoeken. Daarvoor hanteert ze de formule ‘eten, ontmoeten en meedoen’.

Schuift u deze avond aan bij het ‘All Inclusive’ pop-up Resto in Theater de Machinefabriek, dan eet u zoals een vluchteling. Het drie-gangen menu zelf is van een kwaliteit waar de meeste vluchtelingen enkel van kunnen dromen, maar de ervaring benadert de situatie in een opvang locatie. Geen wit tafellinnen, wijn uit kristallen glazen en kandelaars, maar enkel het strikt noodzakelijke – zoals ook de pas gearriveerde asielzoekers hun avondmaaltijd krijgen voorgeschoteld. Het eten wordt bereid door een team vrijwilligers dat zelf nog niet zo lang geleden door de asielprocedure is gegaan, onder leiding van een professionele chef.

U kunt het diner toevoegen bij het bestelproces. Wanneer u al kaarten heeft voor de voorstelling, dan kunt u hier het diner los bestellen.

Stadjerspas abonnees betalen voor deze voorstelling én diner slechts € 7,50. Meer informatie hierover op www.stadjerspas.nl.

 

Meld je aan voor het Facebook event

Binnenkort bij SPOT

NANOEK

NANOEK

za 6 decSPOT/De Oosterpoort

Nieuwe voorstelling over rouw, vol eerlijkheid, lef en humor

Twee lachende vrouwen staan samen achter een bar, waarbij de één een roze jas en de ander een lila jas draagt.

Moeders of Loeders Live

zo 14 decSPOT/Stadsschouwburg

Een ongefilterde en herkenbare kijk op het moederschap

Yannick Jozefzoon I Likeminds

Yannick Jozefzoon I Likeminds

wo 17 decSPOT/De Machinefabriek

Een liefdevol, ontroerend en humoristisch portret

Soon at SPOT

Een glimlachende man in een donkerblauw shirt zit, met zijn kin rustend op zijn hand.

Fuse & Avi Avital

za 11 aprSPOT/De Oosterpoort

Baroque masterpieces, immortal folk music and new notes

Een dirigent staat voor een orkest en dirigeert tijdens een optreden.

Noord Nederlands Orkest

vr 17 aprSPOT/De Oosterpoort

Stravinsky's musical revolution

Een liveband speelt op een podium met kleurrijke verlichting, terwijl het publiek kijkt.

50 years of Joy Division

za 23 meiSPOT/De Oosterpoort

Joy Division Undercover celebrates 50 years of Joy Division

Stories

bar met mensen
ColumnBackstage

Backstage met floormanager Eva Warnders

- Floormanager Eva Warnders biedt een kijkje in haar werkdag

Sanne Wallis de Vries en Frédérique Spigt over In Natura
InterviewLong read

Sanne Wallis de Vries en Frédérique Spigt over In Natura

- Vacht en vleugels

De 5 albums van Spinvis

De 5 albums van Spinvis

- Neveldieren speelt mom

White Lies special guest Snow Patrol
Nieuws

White Lies special guest Snow Patrol

- Postpunk-indierockers keren terug naar Groningen

One to watch: Robin Kester
One to watch: Robin Kester

One to watch: Robin Kester

- Dark Sky Reserve: dromerige indiepop van Robin Kester

Eerste namen Rhythm & Blues Night 2026 bekend
Nieuws

Eerste namen Rhythm & Blues Night 2026 bekend

- De eerste 13 namen voor het festival op 2 mei in De Oosterpoort

Rij kinderen bij een voorstelling op de stoelen.
Nieuws

Voorstellingen voor de hele familie in de kerstvakantie

-

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid