[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Noord Nederlands Toneel

Borgen

Noord Nederlands Toneel

Borgen

  • Zondag 13 maart 2016
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Sunday 13 march 2016
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Verslavende tv-serie wordt toneelspektakel

Verslavende tv-serie wordt toneelspektakel
Het Noord Nederlands Toneel (NNT) brengt, als eerste theatergezelschap ter wereld, de populaire Deense tv-serie ‘Borgen’ van Adam Price op de planken. Speciaal voor de theaterversie schreef hij een nieuw einde.

Dieetwensen?

Heeft u een voedselallergie of wilt u vegetarisch eten? Dit kunt u doorgeven via dinerborgen@nnt.nl.

Extra informatie

Kay van de Linde, persstrateeg: “Borgen laat zien hoe onmenselijk hard de politiek soms is.” (de Volkskrant)

Femke Halsema, oud-politica: “Ik herkende zoveel: dat alles wat je met je gezin doet, wordt onderbroken door telefoontjes.” (de Volkskrant)

Inclusief diner Borgen begint om 13.00 uur en duurt tot 23.00 uur. Een kaartje voor ‘Borgen’ kost € 77,50. Hiervoor krijgt u dus een 10 uur durend theaterspektakel inclusief eten.

Let op! Er zijn uitsluitend vrije zitplaatsen.

‘Borgen’ is het verhaal van Birgitte Nyborg die als premier van Denemarken dagelijks keuzes moet maken tussen haar idealen en de harde politieke werkelijkheid. Vertrouwensrelaties worden op de proef gesteld en bovendien wordt het steeds moeilijker haar gezinsleven overeind te houden.

Ola Mafaalani brengt in haar enscenering twee seizoenen ‘Borgen’ terug tot een meeslepende theaterdag, waarin u wordt meegezogen in de verslavende seriekoorts. Voor het eerst zullen 14 episoden van dit bloedstollende, politieke drama elkaar opvolgen in één doorlopende voorstelling, die ’s middags om 13.00 uur begint en ‘s avonds om 23.00 uur eindigt.

Exclusief voor het NNT droeg Adam Price, naast scenarioschrijver ook een bekende Deense chef-kok, bij aan de ontwikkeling van een speciaal culinair concept voor het theater waar alle bezoekers van mee mogen genieten. De live muziek en een ongekend grote cast van ruim 30 personen -met Malou Gorter als Birgitte Nyborg en Peter Vandemeulebroecke als haar spindoctor Kasper Juul en Anna Drijver als journalist Katrine Fønsmark- staan garant voor een unieke totaalbeleving en maken de schouwburg op deze dag ‘the place to be’.

Meld je aan voor het Facebook event

Vertaling en bewerking: Ko van den Bosch, regie: Ola Mafaalani, composities: Eef van Breen, spel: Malou Gorter, Peter Vandemeulebroecke, Anna Drijver, Renée Soutendijk, Julia Akkermans, Mohammed Azaay, Dragan Bakema, Eef van Breen, Bram Coopmans, Michel van Dousselaere, Stathis Elio, Wim van der Grijn, Bram van der Heijden, Amber Docters van Leeuwen, Harry Piekema, Anthony Ruys, Jochem Stavenuiter, Eva Tebbe e.v.a

Binnenkort bij SPOT

Beste Mensen

Beste Mensen

vr 18 sepSPOT/Stadsschouwburg

Een voorstelling over de opvallende klimaatspeeches van de afgelopen vijftig jaar

Marcel van Roosmalen

Marcel van Roosmalen

za 19 sepSPOT/Stadsschouwburg

Messcherpe formuleringen en een arendsoog voor het menselijk tekort

Twee mannen met lang haar zitten naast elkaar voor een paarse muur; de linkerman draagt een hoed en steunt zijn hoofd op zijn hand terwijl de rechter een open handgebaar maakt.

Herman Sandman & Bert Hadders

zo 27 sepSPOT/Stadsschouwburg

Vijftig soorten grijs waren in het land van zwart en wit

Soon at SPOT

The Bridge City Sinners

The Bridge City Sinners

do 2 julSPOT/De Oosterpoort

Raw stringband-folk with a punk attitude

Drake Milligan
extra datum

Drake Milligan

do 17 sepSPOT/De Oosterpoort

traditional country with the swagger of early rock ’n’ roll

La Pegatina

La Pegatina

zo 20 decSPOT/De Oosterpoort

Irresistibly vibrant energy from Catalonia

Stories

SPOT de bal

SPOT de bal

- Vind de 5 ballen en win!

Opnieuw een recordjaar

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Nieuwe namen TakeRoot 2026!
NieuwsAankondiging

Nieuwe namen TakeRoot 2026!

- 8 nieuwe namen toegevoegd aan de line-up

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid