[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Noord Nederlands Orkest

met Vadim Repin

Noord Nederlands Orkest

met Vadim Repin

  • Donderdag 31 maart 2016
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Thursday 31 march 2016
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Wereldsterren: Vadim Repin komt naar Nederland!

Liadov Fragment de l’Apocalypse / Prokofjev Vioolconcert nr. 2 / Nielsen Symfonie nr. 6 “Sinfonia semplice”

Inleiding om 19:00

Inleiding om 19:00

Voorafgaand aan dit concert is er een gratis inleiding om 19.00 uur. Deuren gaan om 18.45 uur open. Reserveren verplicht via internet bij de bestelling of bel de kassa op 050-3680368.

 

Extra informatie

Extra informatie

Onderdeel van de Wereldsterren. Programmeur Yvonne van den Berg haalt opnieuw de wereldtop binnen de klassieke muziek naar Groningen.

Dirigent James Judd / Viool Vadim Repin

Vadim Repin komt naar Nederland!
Al vele jaren behoort deze Russische violist tot de absolute top. Zijn beroemde collega Yehudi Menuhin noemde hem ‘de meest perfecte violist ter wereld’. Repins ster schittert het felst in zijn vertolkingen van Russische vioolconcerten. De meest geprezen opnames van het Tweede vioolconcert van Sergej Prokofjev, dat hij samen met het NNO ten gehore brengt, staan op zijn naam. Prokofjev verlangt in dit concert het uiterste van de solist. Het is fascinerende, briljant georkestreerde sprookjesmuziek. Vooral vanwege de hartstochtelijke melodieën in het tweede deel wordt dit concert tot de mooiste vioolconcerten van de 20e eeuw gerekend. Dirigent James Judd begon zijn carrière als assistent van de grote dirigenten Lorin Maazel en Claudio Abbado, maar doet in faam al lang niet meer voor hen onder. Judd dirigeerde de Berliner Philharmoniker, de Royal Philharmonic Orchestra en vele andere toporkesten in de wereld.

https://www.youtube.com/watch?v=h_QA9IWvAIA " data-video-thumbnail="https://img.youtube.com/vi/h_QA9IWvAIA/hqdefault.jpg" data-video-title="https://www.youtube.com/watch?v=h_QA9IWvAIA ">

Portemonneeloze pauze bij klassieke concerten
Bij de meeste klassieke concerten is een drankje en de bewaakte garderobe bij uw toegangskaartje inbegrepen. Zo kunt u langer genieten van uw pauze. Indien er geen pauze is, dan staat er na afloop een drankje voor u klaar.

Soon at SPOT

Angelo Kelly & Band

zo 25 oktSPOT/De Oosterpoort

Youngest Kelly Family member is solo and ready to rock!

Amsterdam Sinfonietta & ISH Dance Collective

ma 15 febSPOT/Stadsschouwburg

A macabre and darkly humorous performance

Clean Pete Klassieke Revue met Thomas Beijer

do 15 aprSPOT/De Oosterpoort

Clean Pete takes a refreshing look at the classical repertoire

Stories

Jonger dan 30 jaar?

- Dan kun je met korting naar veel klassiek en theater

ROBBIE WILLIAMS KOMT NAAR GRONINGEN!

- Let me entertain you!

TakeRoot

Darlin’ Dolly: een biertje als ode aan de queen of country

- Deze heerlijke NEIPA van Eggens Craft beer is tijdens TakeRoot op de tap beschikbaar én als geschenkverpakking

Nieuwe namen voor Rockit!

- DoYeon Kim en N∆BOU toegevoegd toe aan programma

Interview

Durven en ontdekken met Mus

- Schrijver Kevin Hassing over Mus & Kapitein Kwaadbaard

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid