[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English
Een vrouw met een glanzende, rode plastic hoed en een gele strik poseert tegen een kleurrijke, reflecterende achtergrond.

Nina de la Parra

NINA SPEELT

Nina de la Parra

NINA SPEELT

  • Zondag 23 maart 2025
  • SPOT/De Oosterpoort, Kleine zaal / Trompsingel 27
  • 17:00 uur: restaurant the Mix open
  • 20:00 uur: zaaldeuren open
  • 20:15 uur: aanvang voorstelling
  • 21:55 uur: einde voorstelling
  • Vrije zitplaatsen
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Sunday 23 march 2025
  • SPOT/De Oosterpoort, Kleine zaal / Trompsingel 27
  • 20:15 start of event
  • Free seating
  • (Times are subject to change)

Een rauwe, hilarische, overrompelende, sexy, hokjes doorbrekende theatertornado

“Op onnavolgbare wijze, met perfect vervormde stem en extreem knappe imitatie, weet ze grenzen te verkennen”- Theaterkrant

“Het ongemak dat cabaretier Nina de la Parra opwekt met haar clowneske spel in ‘Nina speelt’ treft doel”- de Volkskrant ★★★★

Overal waar vrouwen wonen, wil Nina de la Parra spelen. O, en overal waar mannen wonen trouwens ook. Want hoewel we echt ons best doen elkaar beter te begrijpen, valt er nog zoveel te leren, bij elkaar te brengen, uit te schreeuwen, te bespreken, te verlangen, te voelen en te schaterlachen. Om waar we nu staan, onze afkomst, onze toekomst. Wat is er dan een beter medicijn dan de rauwe, hilarische, overrompelende, grenzen verkennende, sexy, hokjes doorbrekende theatertornado van Nina de la Parra. Kind van twee landen, dochter van toneel en comedy, sister van iedere vrouw.

“Powerhouse Nina de la Parra knalt van het podium.” – NRC ★★★★

Nina de la Parra is een veelzijdige artiest met een verrassende, niet in hokjes te plaatsen stem. Ze brengt een meertalige mix van cabaret, spoken word, zang, comedy en teksttoneel. Ze is auteur van de romantische komedie MAKE WOMEN COME. Ze is performer, zangeres, songwriter, regisseur en community-builder. Een straatschoffie uit Paramaribo én een elitaire bitch uit Amsterdam-Zuid. Als kind van een Surinaamse vader en een Nederlandse moeder brengt ze haar feministische dubbelbloederige statements op hilarische wijze en houdt zichzelf daarbij nooit buiten schot. Ze krijst, trapt, fluistert, danst, rapt, schrijft en zingt zich een weg naar haar eigen emancipatie.

Een blonde vrouw staat achter een keyboard op een donker podium met kleine lichtjes op de achtergrond.
Een vrouw met blonde haren glimlacht op een podium onder roze verlichting.
Twee personen op een donker podium, één met felblauw haar en één in een rode outfit met een verraste uitdrukking.

Binnenkort bij SPOT

Portret van een man met donkere haren en baard tegen een felgele achtergrond, terwijl hij met één hand door zijn haar gaat.

Stefan Pop

do 17 sepSPOT/Stadsschouwburg

Slimme observaties, scherpe timing en rake grappen

Man met kort donker haar, in een wit tanktop, buigt naar voren en houdt zijn hand voor zijn mond.

Patrick Laureij

wo 30 sepSPOT/Stadsschouwburg

"Zijn beste voorstelling tot nu toe"- Het Parool

Sara Kroos

Sara Kroos

vr 2 oktSPOT/Stadsschouwburg

Vrolijke verhalen, scherpe humor en lieve liedjes

Soon at SPOT

Een drukbezocht concert met muzikanten op een verlicht podium en veel rook, terwijl een groot publiek het optreden bekijkt.

Polyphonic

do 1 oktSPOT/De Oosterpoort

From Mozart to Noisia: Polyphonic is world's most energetic ensemble

Twee mannen op een podium onder groen licht; de voorste zingt met open mond terwijl de ander op de achtergrond staat.

The Current

do 18 febSPOT/Stadsschouwburg

Where the night takes you and does not let go

Een man in een lichtblauw overhemd speelt een marimba terwijl publiek in de achtergrond toekijkt.

Coffee Break ism Prins Claus Conservatorium

do 4 mrtTrompsingel 27

Treat yourself to coffee and classical music on Thursday mornings

Stories

Een vrouw kijkt door een glazen deur, terwijl mensen in een fel verlichte ruimte op de achtergrond zichtbaar zijn.

Samenwerking SPOT en Stadjerspas

- SPOT stelt opnieuw een tegoed beschikbaar

Een volle theaterzaal met een persoon op het podium die voor het publiek spreekt.Een groep dansers voert een choreografie uit op een podium met paars licht.
Terugblik: De Wijk De Wereld

Terugblik: De Wijk De Wereld

- Vier dagen lang was onze Stadsschouwburg het buurthuis van Selwerd

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Een groep mensen zit op rode theaterstoelen in een zaal.

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid