[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Nathan Ball

Nathan Ball

/
  • Maandag 6 december 2021
  • SPOT/De Oosterpoort, Binnenzaal / Trompsingel 27
  • 20:00 uur: Start concert
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Monday 6 december 2021
  • SPOT/De Oosterpoort, Binnenzaal / Trompsingel 27
  • 20:00 start of event
  • (Times are subject to change)

Hypnotiserende indiefolk

Hypnotising indie folk

Een zaal met opgestelde stoelen en planten, verlicht door een sfeervolle gloed.

Evenement geannueleerd

Het optreden van Nathan Ball in De Oosterpoort kan vanwege de huidige coronamaatregelen helaas niet op de geplande datum doorgaan. Inmiddels is duidelijk geworden dat de hele tour geannuleerd wordt en hierdoor komt er ook geen vervangende datum. Heb je tickets? Dan ontvang je uiteraard je geld terug. Ticketkopers hebben hierover mail ontvangen.

Singer-songwriter Nathan Ball is een down to earth muzikant uit het Verenigd Koninkrijk. De natuur is een van zijn grootste inspiratiebronnen: het liefst schrijft hij zijn muziek in de bergen of aan zee. Zijn songs zijn rustgevend, maar ook met een donker vleugje melancholie. De zanger is bovendien groot fan van underground housemuziek, waardoor de euforie van de muziek ook naar voren komt. Iets wat ook te merken is aan zijn bijdrages op het nieuwste Faithless album All Blessed.

De singles Blindside en Can’t Work You Out geven je alvast een voorproefje voor het debuutalbum van Ball, Under the Mackerel Sky. Het album, waarvan de titel is gebaseerd op een gedicht van John Betjeman, wordt in augustus uitgebracht. Ball nodigt met zijn muziek nodigt de luisteraar uit in zijn eigen wereld,  waarbij klassieke songwriting hand in hand gaat met op house geïnspireerde flow. Op 6 december staat Nathan Ball  in De Oosterpoort voor een show in de Binnenzaal.

Meld je aan voor het Facebook-event
Website Nathan Ball
Uitsluitend zitplaatsen beschikbaar

Singer-songwriter Nathan Ball is a down-to-earth musician from the United Kingdom. Nature is one of his biggest inspirations: the singer prefers writing in the mountains or at sea. This makes his songs calming, but with a slight twist of melancholy. Ball is a fan of underground house music, which gives the music a contrasting feel of euphoria.

The singles Blindside and Can’t Work You Out come from his debut album Under the Mackerel Sky. This record is yet to be released but is expected this August. The title is based on a line of a poem from John Betjeman. The music of this record will invite you to Bell’s world, where classic songwriting goes hand in hand with house-inspired flourishes. On 6 December Nathan Ball will perform in de Binnenzaal, De Oosterpoort.

 

Website Nathan Ball

Join the Facebook event

Binnenkort bij SPOT

Skinshape

Skinshape

wo 22 aprSPOT/De Oosterpoort

Unieke mix van diverse invloeden uit de jaren '60 en '70

Eydis Evensen

Eydis Evensen

wo 22 aprSPOT/Lutherse Kerk

Een mix van modern klassiek, minimalisme en filmische composities

Een silhouet van een persoon in profiel tegen een felrode achtergrond.

Ellen ten Damme – Clubtour 2026

vr 24 aprSPOT/De Oosterpoort

Veelzijdige popdiva keert terug naar de clubs met nieuw werk en volle overgave.

Soon at SPOT

Een glimlachende vrouw met vlechten draagt een grijze muts en beige jas, voor een oranje zonsondergang met palmbomen op de achtergrond.

Izaline Calister – Rum en Coca Cola

vr 8 meiSPOT/De Oosterpoort

A vibrant cocktail of music and stories about the war in the West Indies

Polyphonic

Polyphonic

do 1 oktSPOT/De Oosterpoort

From Mozart to Noisia: Polyphonic is world's most energetic ensemble

SYML & Metropole Orkest

SYML & Metropole Orkest

ma 7 decSPOT/De Oosterpoort

Minimal indie pop clashes with orchestral grandeur

Stories

Artistiek leider Karin Noeken over De Wijk De Wereld

Artistiek leider Karin Noeken over De Wijk De Wereld

- Elke wijk in Groningen zit vol verhalen

Nog eentje dan
Column

Nog eentje dan

- Maar wanneer neem je als artiest eigenlijk afscheid van dat podium? Wat is het juiste moment?

SPOT loves live
Nieuws

SPOT loves live

- Kaartverkoop start di 26 mei voor members, do 28 mei voor iedereen.

Fuse & Avi AvitalFuse & Avi Avital
Fuse & Avi Avital
Terugblik

Fuse & Avi Avital

- Terugblik 'The source and the sea'

Beste Blazers van Eigen BodemPortret van een persoon met kort, licht haar, gekleed in een zwart jasje, staand tegen een rode muur.
Beste Blazers van Eigen Bodem
Short story

Beste Blazers van Eigen Bodem

- Het Nederlands Blazers Ensemble nodigt je om mee te doen met hun workshop én optreden!

Eerste namen TakeRoot 2026 bekend!
NieuwsAankondiging

Eerste namen TakeRoot 2026 bekend!

- TakeRoot, het festival voor past, present and upcoming American Music

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid