[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Nathan Ball

Nathan Ball

/
  • Maandag 6 december 2021
  • SPOT/De Oosterpoort, Binnenzaal / Trompsingel 27
  • 20:00 uur: Start concert
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Monday 6 december 2021
  • SPOT/De Oosterpoort, Binnenzaal / Trompsingel 27
  • 19:00 doors open
  • 20:00 start of event
  • (Times are subject to change)

Hypnotiserende indiefolk

Hypnotising indie folk

Een zaal met opgestelde stoelen en planten, verlicht door een sfeervolle gloed.

Evenement geannueleerd

Het optreden van Nathan Ball in De Oosterpoort kan vanwege de huidige coronamaatregelen helaas niet op de geplande datum doorgaan. Inmiddels is duidelijk geworden dat de hele tour geannuleerd wordt en hierdoor komt er ook geen vervangende datum. Heb je tickets? Dan ontvang je uiteraard je geld terug. Ticketkopers hebben hierover mail ontvangen.

Singer-songwriter Nathan Ball is een down to earth muzikant uit het Verenigd Koninkrijk. De natuur is een van zijn grootste inspiratiebronnen: het liefst schrijft hij zijn muziek in de bergen of aan zee. Zijn songs zijn rustgevend, maar ook met een donker vleugje melancholie. De zanger is bovendien groot fan van underground housemuziek, waardoor de euforie van de muziek ook naar voren komt. Iets wat ook te merken is aan zijn bijdrages op het nieuwste Faithless album All Blessed.

De singles Blindside en Can’t Work You Out geven je alvast een voorproefje voor het debuutalbum van Ball, Under the Mackerel Sky. Het album, waarvan de titel is gebaseerd op een gedicht van John Betjeman, wordt in augustus uitgebracht. Ball nodigt met zijn muziek nodigt de luisteraar uit in zijn eigen wereld,  waarbij klassieke songwriting hand in hand gaat met op house geïnspireerde flow. Op 6 december staat Nathan Ball  in De Oosterpoort voor een show in de Binnenzaal.

Meld je aan voor het Facebook-event
Website Nathan Ball
Uitsluitend zitplaatsen beschikbaar

Singer-songwriter Nathan Ball is a down-to-earth musician from the United Kingdom. Nature is one of his biggest inspirations: the singer prefers writing in the mountains or at sea. This makes his songs calming, but with a slight twist of melancholy. Ball is a fan of underground house music, which gives the music a contrasting feel of euphoria.

The singles Blindside and Can’t Work You Out come from his debut album Under the Mackerel Sky. This record is yet to be released but is expected this August. The title is based on a line of a poem from John Betjeman. The music of this record will invite you to Bell’s world, where classic songwriting goes hand in hand with house-inspired flourishes. On 6 December Nathan Ball will perform in de Binnenzaal, De Oosterpoort.

 

Website Nathan Ball

Join the Facebook event

Binnenkort bij SPOT

Een band speelt live muziek op een podium, omringd door een enthousiast publiek en kleurrijke verlichting.

Robin Scherpen Collective

wo 17 decSPOT/De Oosterpoort

Filmische mix van klassiek, elektronisch en pop

The Dutch Eagles

The Dutch Eagles

do 18 decSPOT/De Oosterpoort

Tribute band viert 20 jaar

Blackbird

Blackbird

do 18 decSPOT/Lutherse Kerk

Muzikale kersttrip waarin liefde en vriendschap centraal staan

Soon at SPOT

Drie kleine boten op een donker wateroppervlak, verlicht door fel spotlicht.

Canto Ostinato

zo 8 febSPOT/De Oosterpoort

The masterpiece of Simeon ten Holt

Een man in een blauw geruit vest zit aan tafel met een wijnglas en een dienblad met voedsel, terwijl hij recht in de camera kijkt.

Schalk Bezuidenhout

ma 9 febSPOT/De Oosterpoort

Hey Hey Divorcè!

Mariel Buckley

Mariel Buckley

zo 19 aprSPOT/A-Theater

TakeRoot presents: raw, honest alt-folk.

Stories

Een muzikale groep in een sfeervolle ruimte met stenen muren, die verschillende instrumenten bespelen terwijl ze zich op een groot tapijt bevinden.Een band speelt live muziek op een podium, omringd door een enthousiast publiek en kleurrijke verlichting.
Robin Scherpen Collective
Short story

Robin Scherpen Collective

- Samenspel tussen publiek, licht en ruimte

Mumford & Sons naar Groningen!

Mumford & Sons naar Groningen!

- Prizefighter Tour strijkt woensdag 1 juli neer in het Stadspark

Na het Weihnachtsoratorium kan Kerstmis pas echt beginnen
Interview

Na het Weihnachtsoratorium kan Kerstmis pas echt beginnen

- Peter Dijkstra verteld over zijn ervaringen

Terugblik: Pé & RinusfeestjeTerugblik: Pé & Rinusfeestje
Terugblik: Pé & Rinusfeestje

Terugblik: Pé & Rinusfeestje

- Pé & Rinus zetten De Oosterpoort op zijn kop

Acteur Yannick Jozefzoon over King Cannabis

Acteur Yannick Jozefzoon over King Cannabis

- Getting high and feeling low

kerstboom bestaande uit SPOT logo
Nieuws

SPOT Aftelkalender

- Open van 1 t/m 24 december elke dag een vakje en laat je verrassen!

Een groep vrolijke mensen poseert tegen een roze achtergrond, gekleed in felgekleurde outfits.
Long read

Cabaretier Yora Rienstra over Vrouwejaars

- Een avond vol herkenning en heel veel lachen

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid