My First Festival (2-12 jaar)
Het allerleukste festival voor de hele familie
De Oosterpoort wordt voor één dag omgetoverd tot een groot festivalterrein voor de allerjongsten, en, vooruit, ook de wat ouderen zijn welkom. Doe mee met leuke activiteiten en dans mee met je favoriete artiest. Er is weer heel veel te beleven. Een sprankelend festival waar nu eens niemand te jong of te oud voor is.
My First Festival is voor alle kinderen tussen 2 en 12 jaar, maar ook voor opa’s, oma’s, nichtjes en neefjes. Iedereen mag mee naar dit toffe festival, want voor muziek is niemand te jong óf te oud.
Eerste namen
Moshen, schreeuwen en crowdsurfen tijdens Bollox Live!
In het VPRO Jeugd-programma Bollox maken boze kinderen opzwepende punk met een boodschap. Presentator en emotie-expert Merel Pauw (ook bekend als Elmer) komt naar My First Festival met een energieke punkshow voor kinderen én volwassenen: Bollox Live! Onder begeleiding van de punkband Femme Fugazi leert Merel het publiek nee zeggen, schreeuwen, moshen en crowdsurfen.
NXT is een girlband bestaande uit vriendinnen Estrella, Fayelinn, Mila, Nova en Sierra. De groep is ontstaan uit het programma WHO’S NXT, waarin oud-leden van Kinderen voor Kinderen auditie deden. De vijf meiden zijn allemaal uniek in hun stijl en karakter, maar delen dezelfde passie: samen dansen, zingen en optreden. Met hun nieuwste nummers Ik voel het, We are NXT, en Laat je maar horen, laten ze zien waar NXT voor staat: samen plezier maken en helemaal jezelf zijn!
Zangeres, schrijver, schilder én kinderboekmaker Janne Schra komt naar My First Festival! Haar boek Kleuren moeten ook slapen zit vol nieuwe manieren om naar de wereld te kijken – en nu is er ook een voorstelling. Met muziek, verhalen en ideeën waar je een beetje van gaat glimmen. Samen met haar muzikale vrienden De Vogels maakt ze een bonte, muzikale voorstelling vol vrolijke liedjes, gekke gedachten en kleine ontdekkingen.
stay away from dante! is een muzikant uit Amsterdam-Zuidoost met een dromerige, eigenzinnige sound waarin rap, zang en rijke harmonieën moeiteloos samensmelten. Na zijn debuut-EP Duizend Volle Manen, de Popronde en een optreden op Noorderslag keert hij nu terug naar Groningen voor My First Festival. Verwacht kleurrijke, gelaagde muziek vol emotie, verbeelding en experiment.
Hippe Gasten maakt rock voor kinderen, met gierende gitaren en pompende drums. De vijf mannen spelen elk concert alsof het hun laatste optreden is en ze willen dat iedereen samen kan genieten van hun muziek. Ondertussen speelde de band al op honderden festivals en popzalen en theaters door heel Nederland en België. Tijdens de concerten worden natuurlijk weer de nodige muzikale stunts uitgehaald zoals je van Hippe Gasten mag verwachten! Dus wees niet bang, doe een stap naar voren en laat je meevoeren in de muzikale wereld van Hippe Gasten. Iedereen is welkom. Komkommermaarbij!
Hoera! De Blue Grass Boogiemen hebben wat te vieren. Al 35 jaar timmeren, hakken en zagen zij aan de weg. Een weg die hen als straatmuzikanten van de Utrechtse binnenstad tot ver buiten onze landsgrenzen heeft geleid en welke hen diverse awards en samenwerkingen met grootheden uit de country, de bluegrass en ver daarbuiten opleverde.















