[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Meskerem Mees

+ support: Porcelain id

Meskerem Mees

+ support: Porcelain id

  • Woensdag 5 oktober 2022
  • SPOT/De Oosterpoort, Kleine zaal / Trompsingel 27
  • 17.00 uur: Restaurant The Mix open
  • 20.30 uur: Start concert
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Wednesday 5 october 2022
  • SPOT/De Oosterpoort, Kleine zaal / Trompsingel 27
  • 20:30 start of event
  • (Times are subject to change)

Onweerstaanbare folkpopparels

Als Meskerem Mees begint te zingen, gebeurt er iets magisch. Met enkel haar stem, akoestische gitaar en de cello van sister in arms Febe Lazou, laat ze haar songs openbloeien tot onweerstaanbare folkpopparels. Na een prachtig optreden in de Lutherse Kerk staat ze op 5 oktober in de Kleine Zaal met nieuw werk.

De melodieën en refreinen van de singer-songwriter nestelen zich onvermijdelijk tussen je oren en met trefzekere teksten – nu eens to-the-point, dan weer poëtisch – trekt Meskerem je in haar liedjes. De 21-jarige singer-songwriter uit België laat zich onder andere inspireren door Laura Marling, Jeffrey Lewis, Courtney Barnett en Joni Mitchell. Na het daverende succes van haar debuutalbum Julius kondigt ze haar nieuwe EP Caesar aan. Na de Grand Jury Prize bij de Music Moves Europe Awards en de Montreux Jazz Talent Award, is Meskerems wereldwijde doorbraak slechts een kwestie van tijd.

+support: Porcelain id

Porcelain id is de Rwandese Hubert Tuyishime (23) (they/them). Ze gelden als één van onze muzikale beloftes, door de jury van muziekwedstrijd Sound Track geroemd om hun krachtige teksten, sterke stem en unieke performance. Bewegend tussen poëtische en idiosyncratische vocals, met invloeden uit klassieke pop en lo-fi leggen hun nummers rauwe zenuwen bloot: kwetsbaar, oprecht en authentiek. Op 5 oktober zijn ze de support bij het concert van Meskerem Mees!

Website Meskerem Mees
Meld je aan voor het Facebook-event
Vrije zitplaatsen beschikbaar

Binnenkort bij SPOT

Vijf mannen met zonnebrillen en bandana's staan voor een bakstenen muur.

Steel Pulse

za 22 augSPOT/De Oosterpoort

Reggaegigant brengt al 50 jaar bewustzijn, kracht en hoop

Lisa Ploeger

Lisa Ploeger

vr 4 sepSPOT/A-Theater

Rauwe countrypop en verhalen diep uit het hart

Een groep muzikanten die samen een liveoptreden geeft, met een focus op een bassist, een drummer en een pianist.

Jazz Sabbath

zo 6 sepSPOT/De Oosterpoort

Bekende Black Sabbath-riffs in verrassende jazzversies

Soon at SPOT

Een performer in een felgele jurk danst op een podium onder kleurrijke lichten, met twee achtergronddansers.

Mythos: Ragnarok

za 5 decSPOT/Stadsschouwburg

Groundbreaking theatrical production that fuses the grandeur of Norse mythology with the high-octane spectacle of professional wrestling

Een man in een groene trui en oranje muts staat op een zonnige stedelijke straat en kijkt naar de camera.

SYML & Metropole Orkest

ma 7 decSPOT/De Oosterpoort

Minimal indie pop clashes with orchestral grandeur

Een liveband speelt op een donker podium, met een drumstel in het midden en gitaristen aan de zijkanten.

ORBI

di 20 aprSPOT/De Oosterpoort

A surprising mix of rock, classical music, metal and a touch of blues

Stories

Drie mensen in kleurrijke outfits met tartan-sjaals poseren tegen een donkere achtergrond.

Theatermaker Steef de Jong over Tulip Town

- Operette, punk, humor, liefde en kartonnen magie

Een vrouw kijkt door een glazen deur, terwijl mensen in een fel verlichte ruimte op de achtergrond zichtbaar zijn.

Samenwerking SPOT en Stadjerspas

- SPOT stelt opnieuw een tegoed beschikbaar

Een volle theaterzaal met een persoon op het podium die voor het publiek spreekt.Een groep dansers voert een choreografie uit op een podium met paars licht.
Terugblik: De Wijk De Wereld

Terugblik: De Wijk De Wereld

- Vier dagen lang was onze Stadsschouwburg het buurthuis van Selwerd

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Een groep mensen zit op rode theaterstoelen in een zaal.

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid