[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Lucky Fonz III + support: Abel de Kam

CLUBTOUR 2019

Lucky Fonz III + support: Abel de Kam

CLUBTOUR 2019

  • Vrijdag 22 maart 2019
  • De Oosterpoort, Kleine zaal / Trompsingel 27
  • 17:00: Restaurant Tromp open
  • 19:00: Zaaldeuren open
  • 20:00: Aanvang programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Friday 22 march 2019
  • De Oosterpoort, Kleine zaal / Trompsingel 27
  • 20:00 start of event
  • (Times are subject to change)

Nederlandse troubadour gaat nog steeds 'superlekker'

Hij is volgens 3voor12/VPRO één van de meest geliefde en invloedrijke live-artiesten van Nederland. Lucky Fonz III komt in 2019 terug naar de Nederlandse clubpodia. Op 22 maart staat hij in de Kleine Zaal van De Oosterpoort.

Superlekker

Na de successen van zijn album In je Nakie en de theatershow Superlekker (“inderdaad superlekker” volgens De Volkskrant ****), vindt de Nederlandse singer-songwriter het weer tijd worden voor een clubtour langs de Nederlandse poppodia. Dat belooft een ouderwets feestje te worden. De live-shows van Lucky Fonz III zijn berucht om hun unieke combinatie van humor, diepgang en ontroering.

Een vrouw met lang, lichtblond haar in een zwarte jurk staat tegen een stenen muur, met een dramatische pose.

Pop van eigen Bodem. Elk seizoen de grootste namen uit de Nederlandse pop!

Bekijk hier het gehele aanbod Pop van eigen Bodem.

Veelzijdige artiest

Lucky Fonz III heeft de afgelopen jaren een bijzondere plek verworven in het cultureel landschap. Als live-performer veroverde Lucky het festivalpubliek op onder meer Lowlands en Pinkpop, maar stal hij ook de harten van het cabaretpubliek met zijn theatershows. Ook op TV maakte hij furore; als muziekkenner bij programma’s als DWDD en Pauw, deelnemer van De Slimste Mens én deskundige op het gebied van psychische stoornissen.

Live-favorieten

Als singer-songwriter maakte hij zes albums, met daarop hits als Ik heb een meisje, Jongens en Linde met een E. In februari is het nieuwe album van Lucky Fonz III uitgekomen op het label Top-Notch. Het is zijn derde Nederlandstalige album, met daarop de live-favorieten als Machteloos en App me.

Lucky Fonz III

Als schrijver publiceerde Lucky Fonz III diverse columns, gedichten en korte verhalen. Daarnaast schreef hij het Engelstalig libretto voor de liedcyclus The Secret Diary of Nora Plain, door The New York Times omschreven als “a haunting cycle about privacy, surveillance and erotic obsession”.

Support: Abel de Kam

Met The New Tourists speelde hij al in Amerika, Nederland en Duitsland. En na jarenlang onderdeel te zijn geweest van folkduo The New Poor wilde hij solo verder en zocht de Groningse muzikant en songwriter Abel de Kam een nieuwe artiestennaam, totdat hij zich bedacht dat hij die eigenlijk al had. Met zijn gitaar en een mix van nieuwe én oude liedjes die zich ergens tussen folk, pop en traditionals bevinden is hij weer helemaal klaar voor kroegen en podia.

”Tussen alle verhalen en zijlijnen door laat Otto Wichers ons dichterbij komen dan ooit. Spaarzame arrangementen en intieme teksten: In Je Nakie dus. Zo horen we hem het liefst.” Lees hier de volledige albumrecensie door OOR.

Website Lucky Fonz III
Meld je aan voor het Facebook event
Vrije sta- en (een beperkt aantal) zitplaatsen
Een houten plank met gesneden groenten, een schaaltje met salsa en verschillende soorten brood op de achtergrond.

Restaurant Tromp

Lekker eten kan ook in De Oosterpoort! Vanaf 17.00 uur ben je van harte welkom in ons restaurant Tromp. Bekijk de menukaart of reserveer een tafel via Couverts.

Binnenkort bij SPOT

Foy Vance World Tour | 2026 & 2027

zo 13 sepSPOT/De Oosterpoort

Rauwe stem en een fijne stijl waarin folk, soul en Southern blues samenkomen

Beach Boys’ Best

vr 18 sepSPOT/De Oosterpoort

Winnaar van The Tribute Battle of the Bands

Peter Bernstein Quartet

zo 20 sepSPOT/De Oosterpoort

Absolute top uit de hedendaagse jazzscene

Soon at SPOT

Dutch Classical Talent: Elizabeth Goh

do 8 oktSPOT/De Oosterpoort

The wondrous piano world of an up-and-coming top talent

Celine Cairo

vr 23 oktSPOT/De Oosterpoort

Blending subtle indie folk with simmering pop

Henk Neven & Imogen Cooper

wo 10 febSPOT/De Oosterpoort

One of the great highlights of classical music

Stories

Wie beschouwen we als ‘de ander’?

- Sam Brown van de Nederlandse reisopera over de grote Philip Glass-productie

TakeRoot

The Del Fuegos: 40 jaar ouder en wijzer terug in Nederland

- Interview door Eddie Aarts voor Heaven Magazine

Wij zijn er klaar voor!

- Zien we je snel?

Nienke ’s Gravemade over (online) vrouwenhaat

- Satire als wapen tegen de manosphere

Theatermaker Steef de Jong over Tulip Town

- Operette, punk, humor, liefde en kartonnen magie

Samenwerking SPOT en Stadjerspas

- SPOT stelt opnieuw een tegoed beschikbaar

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid