[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English
Lonneke op het podium met een gitaar die recht in de lens kijkt

Lonneke Dort

Wat mij betreft

Lonneke Dort

Wat mij betreft

  • Woensdag 18 december 2024
  • SPOT/USVA , Munnekeholm 10
  • 20:30 start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Wednesday 18 december 2024
  • SPOT/USVA , Munnekeholm 10
  • 20:30 start of event
  • (Times are subject to change)

“mix van snedige observaties en gevarieerde liedjes” (Theaterkrant)

Lonneke Dort, winnares van de juryprijs op het Amsterdams Kleinkunst Festival 2017, duikt de wildernis in en leert hoe ze kan overleven in de natuur.

Ze maakt vuur, bouwt schuilplaatsen, ontmoet dieren, leert de wolken kennen en eet insecten en elandpoep. Tegelijkertijd woont ze in de binnenstad, welbeschouwd ook een wildernis, waar ze te maken heeft met beige mensen en groetjes. En dat doet ze allemaal met een “mix van snedige observaties en gevarieerde liedjes”, aldus Theaterkrant, die vervolgt met: “Op het podium is ze op haar plek, in interactie met de zaal is ze verfrissend oprecht geïnteresseerd. Met talent, goed gevoel voor humor en een eigengereide levensvisie.”

“Gebruikelijke mix van snedige observaties en gevarieerde liedjes (…) Op het podium is ze op haar plek, in interactie met de zaal is ze verfrissend oprecht geïnteresseerd. Met talent, goed gevoel voor humor en een eigengereide levensvisie – Theaterkrant

“Dort heeft maar weinig nodig om je haar zwartgallige wereld in te trekken. En wat belangrijker is: het voelt helemaal echt wat ze doet.”  – Het Parool

Binnenkort bij SPOT

Portret van een man met donkere haren en baard tegen een felgele achtergrond, terwijl hij met één hand door zijn haar gaat.

Stefan Pop

do 17 sepSPOT/Stadsschouwburg

Slimme observaties, scherpe timing en rake grappen

Twee vrouwen poseren dicht bij elkaar in modieuze kleding; één draagt een rood leren jasje en de ander een witte top met zwarte stippen.

Beth & Flo

ma 21 sepSPOT/De Oosterpoort

Virtuoos pianospel, sprankelende liedjes en absurdistische humor

Een oudere man zingt in een microfoon op een podium, met een vrouw op de achtergrond onder blauwe verlichting.

Herman van Veen

wo 14 oktSPOT/Stadsschouwburg

Ontroerende muzikale reis vol verhalen, liedjes en verwondering

Soon at SPOT

Een live muziekopvoering op een podium met muzikanten die instrumenten bespelen, verlicht door blauwe lichten en een groot scherm waarop de artiesten te zien zijn.

Insomnio

ma 21 sepSPOT/De Oosterpoort

Contemporary music in which birds and humans set the tone together

Vier rockbandleden met lange haren en tatoeages poseren tegen een donkere achtergrond.

Black Stone Cherry – The Celebrate Tour

vr 2 oktSPOT/De Oosterpoort

Southern rock met heavy riffs, catchy hooks, and a powerful live reputation

Vier mensen liggen in een cirkel op een groen grasveld en kijken omhoog naar de camera, met oranje vruchten verspreid rondom hen.

Young the Giant

di 13 oktSPOT/De Oosterpoort

New music from a mainstay of American indie rock

Stories

Drie mensen in kleurrijke outfits met tartan-sjaals poseren tegen een donkere achtergrond.

Theatermaker Steef de Jong over Tulip Town

- Operette, punk, humor, liefde en kartonnen magie

Een vrouw kijkt door een glazen deur, terwijl mensen in een fel verlichte ruimte op de achtergrond zichtbaar zijn.

Samenwerking SPOT en Stadjerspas

- SPOT stelt opnieuw een tegoed beschikbaar

Een volle theaterzaal met een persoon op het podium die voor het publiek spreekt.Een groep dansers voert een choreografie uit op een podium met paars licht.
Terugblik: De Wijk De Wereld

Terugblik: De Wijk De Wereld

- Vier dagen lang was onze Stadsschouwburg het buurthuis van Selwerd

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Een groep mensen zit op rode theaterstoelen in een zaal.

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid