[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Klapstoel Kabaret – deel 2

Vlamousse en Chris Verlaan

Klapstoel Kabaret – deel 2

Vlamousse en Chris Verlaan

  • Zaterdag 11 juli 2020
  • SPOT/De Oosterpoort, Grote zaal / Trompsingel 27
  • 19:00 start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Saturday 11 july 2020
  • SPOT/De Oosterpoort, Grote zaal / Trompsingel 27
  • 19:00 start of event
  • (Times are subject to change)

Avondje cabaret op je eigen klapstoel

Neem je eigen klapstoel mee naar De Oosterpoort en geniet iedere zaterdagavond in juli van live cabaret. Tijdens een avondje Klapstoel Kabaret kun je genieten van twee cabarettalenten per keer. Vanavond zijn dat Vlamousse en .

Vlamoussse
Vlamousse staat voor Brigitte van Bakel en Maya van As die Na hun afstuderen aan de Koningstheateracademie besluiten samen verder te gaan. In 2019 wint het duo de allereerste Studentenjuryprijs van het Leids Cabaret Festival. Het Leidsch Dagblad omschrijft hen aan de hand daarvan als ‘schaamteloos grappige energiebommetjes die prikken op gevoelige plekjes’. Vlamousse benoemt totdat er niks meer te benoemen valt. ‘Maak het bespreekbaar’, is het credo. Geen onderwerp te pijnlijk of ze smijten het op tafel. Vol goede bedoelingen, maar desalniettemin misplaatst moraliserend, worstelen ze zich door de thema’s van deze tijd.

Chris Verlaan
Jury- én publieksprijs winnaar Cameretten, Chris Verlaan, debuteert met zijn muzikaal cabaretprogramma Man in de Maak. Chris vertelt wat er niet klopt in onszelf, in de maatschappij en wat hij mist. Hij deelt liefdevolle klappen uit, cynisch en pessimistisch, maar tóch vrolijk makend. “Hij lijkt geïnspireerd door mensen als Kees Torn en Hans Dorrestijn…… Zijn voorstelling heeft een grote grapdichtheid,” schreef de jury die hem bekroonde met de juryprijs Cameretten.
Daarnaast verschenen er naar aanleiding van zijn optreden bij Cameretten vele lovende recensies: “Verlaans stijl is origineel en tegelijkertijd traditioneel qua vorm, met afwisselend hilarische liedjes en korte verhalen die druipen van zelfspot en cynisme,” schreef de Volkskrant. Of het Parool: “Sterke liedjes en veel taalgevoel.”

 

Maatregelen

We hebben maatregelen getroffen om iedereen veilig en gastvrij te ontvangen. Lees voor je een kaartje koopt en ons bezoekt eerst deze informatie goed door.

Een tafel met verschillende gerechten zoals hamburgers en salades, terwijl vrienden samen genieten van een maaltijd.

Summerstage dinner

Vanaf 17.00 uur kun je terecht in onze zomers ingerichte binnentuin. Op de kaart vind je heerlijke streetfood gerechten, om samen te delen of om zelf lekker van te genieten. Bekijk de menukaart en reserveer via horeca@spotgroningen.nl (beperkt aantal plekken bij het diner).

Een kleurrief poster met de tekst

Summerstage

Deze voorstelling is onderdeel van Summer Stage, ons zomerprogramma vol theater en muziek. Van klassiek en cabaret tot toneel en muziek. Bekijk het hele programma hier.

Binnenkort bij SPOT

Valentina Toth

Valentina Toth

do 28 meiSPOT/USVA

Een tragikomische, muzikale en over the top one woman show

Teun van den Elzen kijkt met zijn mooie bos krullen recht in de camera. Hij draagt een nette blauwe colbert met rode stropdas.

Teun van den Elzen

do 4 junSPOT/De Oosterpoort

Winnaar Neerlands Hoop 2025

Zwart-wit foto van twee mannen in pak; één met een hoed die zijn gezicht met zijn hand bedekt, terwijl de ander naast hem fluistert.

Kommil Foo

di 9 junSPOT/Stadsschouwburg

De schoonheid van het misverstand en de humor in de verwarring

Soon at SPOT

Een vrouw in een zwart avondkleed speelt viool tijdens een muzikale uitvoering.

Noord Nederlands Orkest

wo 27 meiSPOT/De Oosterpoort

Brahms' Violin Concerto & Debussy's La Mer

Midnight Til Morning

Midnight Til Morning

wo 21 oktSPOT/De Oosterpoort

upcoming boyband formed in Netflix series 'Building the Band'

Timebox

Timebox

vr 27 novSPOT/De Oosterpoort

A tribute to British classics from the 1964–1974 era

Stories

Applausfoto van Buurman & Buurman in de Stadsschouwburg

Familie voorstellingen voor kleine en grote kinderen

- Schuif aan bij SPOT voor het mooiste jeugdtheater!

Vuurwerk schiet omhoog boven een festivalpodium bij zonsondergang.Stadspark 100 jaar
Stadspark 100 jaar
Short story

Stadspark 100 jaar

- Legendarische concerten op de Drafbaan

Choreograaf Connor Schumacher over Raging Against Various Elements
Interview

Choreograaf Connor Schumacher over Raging Against Various Elements

- Raven voor het leven

LOVE LIVE: 400+ nieuwe voorstellingen en concerten

LOVE LIVE: 400+ nieuwe voorstellingen en concerten

- Start kaartverkoop vanaf 26 mei (members) en 28 mei

Foto van de zijkant van een groot gebouw met spiegelachtige glazen ramen waarin de zonsondergang te zien is.

Ontwikkelingen renovatie De Oosterpoort

-

Een groep vrolijke mensen poseert tegen een roze achtergrond, gekleed in felgekleurde outfits.
Longread

Cabaretier Yora Rienstra over Vrouwejaars

- Een avond vol herkenning en heel veel lachen

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid