[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Joost Spijkers

HOTEL SPIJKERS

Joost Spijkers

HOTEL SPIJKERS

  • Woensdag 9 november 2022
  • SPOT/De Oosterpoort, Kleine zaal / Trompsingel 27
  • 20.30 uur: Aanvang voorstelling
  • 22.15 uur: Einde voorstelling
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Wednesday 9 november 2022
  • SPOT/De Oosterpoort, Kleine zaal / Trompsingel 27
  • 20:30 start of event
  • (Times are subject to change)

“Een bijna criminele overdaad aan schoonheid” (Het Parool)

Met zijn voorstelling Spijkers II won Ashton Brother Joost Spijkers de Poelifinario 2018 voor de meest indrukwekkende cabaretvoorstelling in de categorie kleinkunst. Na het winnen van de Annie M.G. Schmidtprijs 2021 met het nummer Welkom Thuis presenteert de zanger en acteur een nieuw visueel, muzikaal en theatraal spektakel.

Welkom dus in Hotel Spijkers waar, ver weg van de waan en de sleur van alledag, eindeloos wordt gezongen en gedanst, gelachen, gehuild en gedronken. Joost zingt Brel en Aznavour klassiekers met een even verbluffend gemak en intense bezieling als zijn eigen, mede door de teksten van Peer Wittenbols, ijzersterke nummers. “Het is zoveel meer dan een theaterconcert omdat Joost Spijkers zoveel meer is dan een zanger. Hij is een geweldige acteur en liedperformer: soms zacht en teder, soms bitter en hard, soms ronduit clownesk.” (De Groene Amsterdammer)

“Alle nummers vertellen een verhaal. Nooit voorspelbaar en met kracht en energie, vurig en gepassioneerd gezongen. Met een prachtstem.”
– Theaterkrant ★★★★★

“Een waar visueel en theatraal spektakel.”
– Trouw ★★★★

“Een bijna criminele overdaad aan schoonheid.”
– Het Parool

tekst: Peer Wittenbols en Joost Spijkers | regie en beeld: Titus Tiel Groenestege | muziek: Joost Spijkers, Stanislav Mitrović, Arend Niks e.a. | met: Joost Spijkers, Arend Niks, Arno Bakker, Andreas Suntrop en Stanislav Mitrović | decor en kostuums: Dieuweke van Reij | lichtontwerp: Jasper Verhaart | geluidsontwerp: Joep van der Velden | choreografie: Iva Lesic

Alleen vrije zitplaatsen beschikbaar
Website Joost Spijkers

Binnenkort bij SPOT

Een groep mannen in donkere pakken en zonnebrillen poseert voor een glinsterende blauwe metallic achtergrond.

Greyhounds

wo 2 sepSPOT/A-Theater

Amerikaanse rhythm-and-blues met een rauw, sterk geluid

Vijf mensen staan in een rij onder witte kolommen op een terracottavloer, gekleed in kleurrijke outfits.

The 502s

vr 4 sepSPOT/De Oosterpoort

Opzwepende mix van bluegrass, roots en rock

Vier mensen in jas poseren op en rond een mosrijke rots in een bos.

First Time Flyers

wo 9 sepSPOT/De Oosterpoort

Oprechte countrymuziek met catchy hooks

Soon at SPOT

Deaf Republic
Noorderzon

Deaf Republic

za 22 augSPOT/Stadsschouwburg

An epic, modern fable about war, humanity and collective resistance, told through spoken English, international sign language, creative surtitles and silence

Een oudere man in een smoking staat op het podium, met een orkest op de achtergrond.

Noord Nederlands Orkest

do 5 novSPOT/De Oosterpoort

Contrasting worlds by the NNO and NNCK

Een vrouw met lang bruin haar draagt een roze top en houdt een viool met strijkstok.

Noord Nederlands Orkest

wo 17 febSPOT/De Oosterpoort

Fairy-tale sounds and lyricism in Dvořák's Eighth Symphony

Stories

Een vrouw kijkt door een glazen deur, terwijl mensen in een fel verlichte ruimte op de achtergrond zichtbaar zijn.

Samenwerking SPOT en Stadjerspas

- SPOT stelt opnieuw een tegoed beschikbaar

Een volle theaterzaal met een persoon op het podium die voor het publiek spreekt.Een groep dansers voert een choreografie uit op een podium met paars licht.
Terugblik: De Wijk De Wereld

Terugblik: De Wijk De Wereld

- Vier dagen lang was onze Stadsschouwburg het buurthuis van Selwerd

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Een groep mensen zit op rode theaterstoelen in een zaal.

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid