[Naar de inhoud]

  • Programma
  • Informatie
  • Nieuws
  • Contact
  • English

Jeroen Spitzenberger & Hanne Arendzen

De liefde begraven

Jeroen Spitzenberger & Hanne Arendzen

De liefde begraven

  • Donderdag 27 februari 2020
  • SPOT/Stadsschouwburg, Turfsingel 86
  • 19:00: Stadsschouwburg gaat open
  • 20:15: Aanvang voorstelling
  • 21:45: Einde voorstelling
  • (Tijden onder voorbehoud)
  • Thursday 27 february 2020
  • SPOT/Stadsschouwburg, Turfsingel 86
  • 20:15 start of event
  • (Times are subject to change)

''De liefde begraven is echt een acteursstuk'' (Trouw ★★★★)

Wat als je, met je ex, de hond die jullie ooit samen hadden, moet begraven? In dit tragikomische liefdesverhaal met Jeroen Spitzenberger en Hanne Arendzen zien twee ex-geliefden elkaar noodgedwongen terug. De ontmoeting haalt de fijne herinneringen, maar ook frustraties en oningevulde verlangens weer boven. Is de liefde echt voorbij? 

 

”De liefde begraven is echt een acteursstuk. Met hun tekstbehandeling, mimiek, naturelle spel en onderlinge chemie zetten ze geloofwaardige personages neer, die het stuk prettig maken om naar te kijken”.

Trouw ★★★★

“Spitzenberger en Arendzen spelen hun rollen geloofwaardig en genuanceerd.”

Telegraaf

“Ze stuitert van energie en ideeën en plannen, herinneringen, veronderstellingen en verwijten. En hij probeert vooral zijn evenwicht te behouden, en al die verhalen van haar in zeker perspectief te plaatsen. Spitzenberger en Arendzen doen dat heel sterk.”

de Volkskrant

“Sprankelend weerzien van twee exen… Man en vrouw zijn ondertussen aan elkaar gewaagd en over de hele voorstelling gelijkwaardig.”

Theaterkrant

Verwachtingen, onbegrip, irritaties en passie

In een theaterdialoog die even confronterend als hoopgevend is, komen de twee tot nieuwe inzichten en doen ze een laatste poging om elkaar te bereiken. De liefde begraven is een soms pijnlijke dan weer hilarische theatervoorstelling over verwachtingen, onbegrip, irritaties en passie tussen exen. Zeer herkenbaar en, voor wie het wil, wellicht ook een leerschool. Het script en de regie zijn van toneel- en televisieregisseur Peter de Baan die al jarenlang het gezicht is van het tv-programma De vloer op.

Meld je aan voor het Facebook event

Binnenkort bij SPOT

Een man zit aan een tafel vol met diverse gerechten, waaronder fruit, gebak en wijn.

Abonnement Theaterproeverij

wo 24 sepSPOT/Stadsschouwburg

Vijf voorstellingen voor € 62,50

Een vrouw staat achter een man en heeft haar armen om zijn schouders, voor een roze achtergrond.

Het Nationale Theater

zo 12 oktSPOT/Stadsschouwburg

All-inclusive theaterbeleving met seizoensgerechten

Geïllustreerd portret van een man met bril en baard tegen een paarse achtergrond met grote letters.

Karim Amghar

wo 15 oktSPOT/Stadsschouwburg

Een avond over het mbo: het Meest Belangrijke Onderwijs

Soon at SPOT

Groepsfoto van The Dublin Legends, vier mannen met muziekinstrumenten en kleurrijke kleding, staand voor een gele muur.

The Dublin Legends (Formerly The Dubliners)

di 7 oktSPOT/De Oosterpoort

Irish folk as Irish folk is meant to be

Een artistieke zwart-wit afbeelding van een persoon met een dubbele belichting effect, waarbij hun gezicht meermaals te zien is.

Daniël Tomàs

wo 22 oktSPOT/Lutherse Kerk

Melancholisch pianospel met invloeden uit jazz en klassiek

Een krachtige figuur in een glanzend blauw kostuum, met een zwaard in de hand, omgeven door een mystieke blauwe aura.

Noord Nederlands Orkest

wo 28 janSPOT/De Oosterpoort

Step into the world of game music

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid