[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Jacqueline Govaert

Support: Stef Classens

Jacqueline Govaert

Support: Stef Classens

  • Zondag 16 november 2014
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Sunday 16 november 2014
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Jacqueline speelt 'Songs to Soothe'

Kaartverkoop: kassa De Oosterpoort, Trompsingel 27 (ma t/m za: 12.00-18.00) uur & website De Oosterpoort, Plato en ticketmaster.nl

Alle artiesten van eigen bodem zijn voor u verzameld in een overzicht.

Ontdek hier onze eigen topartiesten!

Let op: vrije sta- en zitplaatsen

De afscheidstournee van Krezip, die in de zomer van 2009 uitmondde in twee keer een uitverkochte Heineken Music Hall, was nauwelijks achter de rug of de eerste soloplaat van Jacqueline Govaert, ‘Good Life’, rolde al van de persen. Een periode van rust en bezinning volgde.

Voor haar tweede album ‘Songs to Soothe’ putte Jacqueline nadrukkelijk inspiratie uit het tweede album van Carole King, dé standaardplaat voor elke vrouwelijke singer-songwriter. Op ‘Songs to Soothe’ gaat ze terug naar de basis, alleen achter haar piano. In de zomer van 2013 vertrok Jacqueline voor zeven weken naar Los Angeles om de plaat op te nemen bij Mitchell Froom. Froom werkte met o.a. Paul McCartney, Ron Sexsmith, Elvis Costello, Crowded House en Sheryl Crow.  Hij liet haar de plaat opnemen met muzikanten die speelden met o.a. Jackson Browne, Todd Rundgren en Dolly Parton.

De plaat is geweldig ontvangen en gelukkig komt Jacqueline Govaert dan ook naar De Oosterpoort op 16 november!

Support: Stef Classens

Stef Classens is de kersverse winnaar van het programma ‘De Beste Singer-Songwriter van Nederland’ (DBSS). Daarvoor timmerde hij al aardig aan de weg, met voorprogramma’s voor o.a. Dotan en Nielson. De teksten van Stef’s liedjes zijn gevoelig, gaan vaak de diepte in en vertellen zijn levensverhaal en dat van de mensen om zich heen.

“Op alle fronten passen de liedjes op Govaerts twee album bij het leven dat ze nu leidt, zelfs al levert dat amper spannende teksten op. (…) Jacqueline Govaert geniet van de kleine dingen in het leven.”

Lees de volledige albumrecensie

★★★★ Albumrecensie ‘Songs to soothe’ (Nu.nl) 

“Nieuwe Jacqueline Govaert een perfecte zondagmiddagplaat”

Lees de volledige albumrecensie

★★★★ Albumrecensie ‘Songs to soothe’ (The Post Online)

“Jacqueline Govaert is nog altijd een ster. Of ze nu in haar eentje optreedt of zoals nu met een volledige band. (…) Met losse polsen hamert Govaert over de toetsen, wat leidt tot volle bijna vlezige akkoorden. Die stevige klanken kan haar soepele stem makkelijk aan. “

 

★★★★ NRC

Jacqueline Govaert

Binnenkort bij SPOT

Vijf mensen staan in een rij onder witte kolommen op een terracottavloer, gekleed in kleurrijke outfits.

The 502s

vr 4 sepSPOT/De Oosterpoort

Opzwepende mix van bluegrass, roots en rock

Vier mensen in jas poseren op en rond een mosrijke rots in een bos.

First Time Flyers

wo 9 sepSPOT/De Oosterpoort

Oprechte countrymuziek met catchy hooks

Een persoon vormt met beide handen een hartvorm rondom het gezicht.

Hiromi & Metropole Orkest

do 10 sepSPOT/De Oosterpoort

Japanse pianovirtuoos met grenzeloze energie bundelt krachten met Metropole

Soon at SPOT

Een vrouw met lang bruin haar draagt een roze top en houdt een viool met strijkstok.
Wereldklasse

Noord Nederlands Orkest en Arabella Steinbacher

do 18 febSPOT/De Oosterpoort

Fairy tale sounds and lyricism in Dvořák’s Eighth Symphony

Koorzangers en muzikanten staan op een podium tijdens een concert, met een cellist aan de linkerkant.

Clean Pete Klassieke Revue met Thomas Beijer

do 15 aprSPOT/De Oosterpoort

Clean Pete takes a refreshing look at the classical repertoire

Een symfonieorkest speelt op een podium, geleid door een dirigent.

Orkest van de Achttiende Eeuw

zo 6 junSPOT/De Oosterpoort

Two crowd favorites by a great music revolutionary

Stories

Kleurrijk kristalachtig blok met groene en blauwe tinten en gele aders.

Theater in roerige tijden

- Maatschappelijke problemen die dit seizoen bij SPOT een podium krijgen

Nienke ’s Gravemade over (online) vrouwenhaat

Nienke ’s Gravemade over (online) vrouwenhaat

- Satire als wapen tegen de manosphere

Drie mensen in kleurrijke outfits met tartan-sjaals poseren tegen een donkere achtergrond.

Theatermaker Steef de Jong over Tulip Town

- Operette, punk, humor, liefde en kartonnen magie

Een vrouw kijkt door een glazen deur, terwijl mensen in een fel verlichte ruimte op de achtergrond zichtbaar zijn.

Samenwerking SPOT en Stadjerspas

- SPOT stelt opnieuw een tegoed beschikbaar

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid