[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Ik ben er even niet (8+, livestream)

Maas theater en dans

Ik ben er even niet (8+, livestream)

Maas theater en dans

  • Vrijdag 5 maart 2021
  • 19:30 start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Friday 5 march 2021
  • 19:30 start of event
  • (Times are subject to change)

Fysiek theater voor dromers en outsiders

Kaartverkoop nog mogelijk via: www.maastd.nl

Een fijne voorstelling voor de vrijdagavond!
Op zoek naar wat verantwoorde schermtijd? Dan hebben we iets leuks voor je: een livestream vanuit het theater. We beginnen met jeugdprogrammeur Sara Giampaolo, die je live kort iets zal vertellen over de voorstelling die je gaat zien. Dan zie je een opname van Ik ben er even niet. Na afloop van de voorstelling is er een live nagesprek met regisseur Moniek Merkx en drie spelers: Ayrton Fraenk, Sue-Ann Bel en Freek.

De voorstelling
Soms wil ik er gewoon even niet zijn. Dan heb ik een camouflagepak nodig, een onzichtbaarheidsmantel of een gat in de grond waar ik doorheen kan zakken. Ik wil geen stralend profiel zijn op een complex sociaal netwerk. Ik wil gewoon spelen in een wereld vol geheimen. Ik ben er even niet gaat over de druk die jonge mensen kunnen voelen om te moeten voldoen. Om steeds mooier, sterker en beter te zijn dan ze zich voelen. De voorstelling speelt zich af in de wachtkamer van het echte leven, de enige plek waar je gewoon de spelregels snapt. Een bonte mix van theater, dans en muziek van de makers van Liefde (Gouden Krekel 2017) en Hallo familie (Zilveren Krekel 2019).

Praktische info
Deze livestream begint op vrijdag 5 maart om 19:30 uur en duurt 65 minuten, inclusief live voor- en naprogramma. De voorstelling zelf is vooraf gefilmd en gemonteerd, voor een optimale kijkervaring. De voorstelling is gemaakt voor iedereen van 8 tot 108 jaar. Een familieticket kost €7,50. Boek nu je ticket en ontvang op 5 maart de juiste link in je mailbox.

De kaartverkoop stopt vrijdag 5 maart om 11 uur.

concept en regie: Moniek Merkx | spel: Sue-Ann Bel, Ayrton Fraenk, Hali Neto, Freek Nieuwdorp, Jurriën Remkes en Lotte Rischen | composities: Joop van Brakel

Binnenkort bij SPOT

Twee mensen in kostuum in een rommelige werkplaats: één in metalen harnas met gereedschap, de ander in een paarse tuniek met een kleine metalen robotkop op de werkbank.

De Proefkeuken en de WC van tijd (8+)

ma 12 oktSPOT/Stadsschouwburg

Pieter & Willem zijn terug met een gloednieuw, nóg gekker en spectaculairder avontuur

Twee vrouwen staan tegenover elkaar en geven een klein blauw voorwerp aan elkaar.

LàQua (0,5 – 3)

di 13 oktSPOT/De Oosterpoort

Een warme wereld vol klanken en beweging

Twee vrouwen staan tegenover elkaar en geven een klein blauw voorwerp aan elkaar.

LàQua (0,5 – 3)

di 13 oktSPOT/De Oosterpoort

Een warme wereld vol klanken en beweging

Soon at SPOT

Ed O'Brien

Ed O’Brien

wo 14 oktSPOT/De Oosterpoort

Radiohead guitarist presents second solo album

Een man in een lange zwarte jas en hoed loopt langs een witte muur op een parkeerplaats.

Dylan LeBlanc

vr 18 decSPOT/Lutherse Kerk

TakeRoot presents: a musical coyote still balancing on the razor's edge.

Twee personen voor een donkergroene fluwelen achtergrond: een vrouw met kort krullend blond haar in een zwarte jurk met strik en een man met kort geschoren haar en zonnebril in een zwart pak.

Hooverphonic feat. Noémie Wolfs

vr 16 aprSPOT/De Oosterpoort

A blend of triphop, pop and psychedelic influences

Stories

Een vrouw kijkt door een glazen deur, terwijl mensen in een fel verlichte ruimte op de achtergrond zichtbaar zijn.

Samenwerking SPOT en Stadjerspas

- SPOT stelt opnieuw een tegoed beschikbaar

Een volle theaterzaal met een persoon op het podium die voor het publiek spreekt.Een groep dansers voert een choreografie uit op een podium met paars licht.
Terugblik: De Wijk De Wereld

Terugblik: De Wijk De Wereld

- Vier dagen lang was onze Stadsschouwburg het buurthuis van Selwerd

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Een groep mensen zit op rode theaterstoelen in een zaal.

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid