[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Douwe Bob

+ support: Matthew Crosby

Douwe Bob

+ support: Matthew Crosby

/
  • Zondag 25 november 2018
  • De Oosterpoort, Grote zaal / Trompsingel 27
  • 17:00: Restaurant Tromp open
  • 19:00: Zaaldeur open
  • 20:00: Aanvang support
  • 21:00: Aanvang Douwe Bob
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Sunday 25 november 2018
  • De Oosterpoort, Grote zaal / Trompsingel 27
  • 19:00 doors open
  • 20:00 start of event
  • (Times are subject to change)

Terug naar Groningen met The Shape I'm In Tour

Douwe Bob kan niet wachten om komend najaar met zijn bandleden in het busje te stappen om zijn nieuwe sound te laten horen. Nadat hij vorig jaar voor twee uitverkochte concerten in De Stadsschouwburg stond, staat Douwe Bob op 25 november opnieuw in De Oosterpoort in Groningen!

Een vrouw met lang, lichtblond haar in een zwarte jurk staat tegen een stenen muur, met een dramatische pose.

Pop van eigen bodem Elk seizoen de grootste namen uit de Nederlandse pop!

Bekijk hier het gehele aanbod Pop van eigen bodem.

Op zijn vijfentwintigste is Douwe Bob inmiddels een household name in de Nederlandse popcultuur. Eurovisie Songfestival, De Beste Singer-songwriter, uitverkochte clubtours, we kunnen nog wel even doorgaan. Maar Douwe Bob is er eenvoudigweg de persoon niet naar om op zijn lauweren te rusten.

Het nieuwe geluid van Douwe Bob

Rusten is niks voor deze wandelende collectie tegenstellingen. Daarvoor is Douwe Bob teveel lefgozer, bohemien, romanticus, melancholicus, rock-‘nroller, nachtbraker, stijlicoon, stadsjongen én natuurmens.. en dat allemaal verenigd in een persoon. Alleen in zijn muziek, als zanger, muzikant en liedschrijver, was hij drie bejubelde albums lang opmerkelijk stijlvast. Maar ook dat gaat veranderen, de blik moet verruimd, de horizon verbreed. Een nieuwe sound dus.

The Shape I’m In Tour

Vergelijk Douwe Bob gerust met een slang die zijn huid verwisselt voor een nieuwe. Wees niet bang: de tattoos blijven en ook zijn onvolprezen band, waarmee hij al zes jaar op pad is. Hadden zij in 2017 op hun akoestische Heartstrings Tour nog acht strijkers mee, voor deze The Shape I’m In Tour hebben ze alvast een extra batterij synthesizers in de bus geladen. Stoerder, minder rootsy, dansbaarder en met synthesizers dus. Met de blik vooruit, niet meer louter terug naar het verleden.

Douwe Bob maakt zich langzaam los van de muziek waarmee hij opgroeide. Hij reist verder. En dat wil hij laten horen. Zoals gezegd: hij kan niet wachten. Douwe Bob hongert ernaar zijn nieuwe geluid en inzichten te delen met het publiek. ‘Optreden is mijn lifeline, want ik heb die wisselwerking met het publiek echt nodig. Ik heb ook het gevoel dat ik het aan mezelf en aan mijn publiek verplicht ben om me verder te ontwikkelen, te vernieuwen. Daar zit ik nu middenin, ik ben er erg enthousiast over en tijdens deze tour gaan we dat samen vieren.’ Op 25 november presenteert Douwe Bob zijn nieuwe werk in De Oosterpoort.

Let op: vrije sta- en zitplaatsen.

Website Douwe Bob

Support: Matthew Crosby

Matthew Crosby, je kent hem vast nog wel van The Common Linnets. In Nashville, Tennessee begon hij al op jonge leeftijd zijn eigen nummers te schrijven en spelen en zo ontwikkelde hij al vroeg zijn eigen geluid in de americana- en folk scene. Zijn debuut EP Take Only What You Can Carry In Your Hands bracht hij uit in 2016. De opvolger hiervan wordt in november verwacht!

Website Matthew Crosby

“Douwe Bob weet wat een nummer nodig heeft, maar hij kleurt wel heel netjes binnen de lijntjes. Een avond gesmeerd musiceren ontbeert wat fysieke opwinding…”

Lees de volledige recensie op Volkskrant.nl

Recensie – Douwe Bob – Volkskrant

Meld je aan voor het Facebook event

Tickets: via this website, our box office, local record store Plato and ticketmaster.nl

Binnenkort bij SPOT

Portret van een glimlachende vrouw met donker haar tegen een roze achtergrond.

Amsterdam Sinfonietta & Maria Mena

wo 7 janSPOT/De Oosterpoort

De jaarlijkse nieuwsjaarstournee "breder dan klassiek" van Amsterdam Sinfonietta

Andrea Vanzo

Andrea Vanzo

zo 25 janSPOT/De Oosterpoort

Vooraanstaand pianist komt met vervolg op succesvol pianoalbum

Een man in een donker shirt staat bij een raam terwijl zonlicht langs de muur schaduw werpt.

Fabrizio Paterlini

di 27 janSPOT/De Oosterpoort

Internationaal erkend minimal music-artiest

Soon at SPOT

Een groep van vier muzikanten poseert met verschillende muziekinstrumenten, waaronder een mandoline, een contrabas en gitaren.

Blue Grass Boogiemen

vr 6 febSPOT/Lutherse Kerk

TakeRoot presents: 35 years of authentic roots music

LeineRoebana en Black Pencil

LeineRoebana en Black Pencil

zo 1 mrtSPOT/Stadsschouwburg

Hopeful blend of dance and music transcending cultures

Een groep muzikanten poseert voor een lichtgekleurde achtergrond, met verschillende instrumenten zichtbaar.

SPARK & Wallis Bird

di 21 aprSPOT/De Oosterpoort

A musical journey through 1,000 years of female creativity

Stories

My First FestivalMy First Festival
My First Festival

My First Festival

- Wat een dag! We genieten nog even na van een hele toffe editie van My First Festival. Dankzij jullie was het een feestje. Tot volgend jaar!

Het jaar van Meral Polat

Het jaar van Meral Polat

- Actrice, theatermaker en zangeres Meral Polat over 2025

Mumford & Sons naar Groningen!

Mumford & Sons naar Groningen!

- Prizefighter Tour strijkt woensdag 1 juli neer in het Stadspark

kerstboom bestaande uit SPOT logo
Nieuws

SPOT Aftelkalender

- Bekijk de voorstellingen en concerten waarbij je nog een 2de kaartje gratis krijgt.

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid