[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English
Tien lachende volwassenen in kleurrijke kleding poseren samen voor een effen blauwe achtergrond.

De Eindmusical (6-106)

in het theater

De Eindmusical (6-106)

in het theater

  • Zaterdag 6 juni 2026
  • SPOT/Stadsschouwburg, Turfsingel 86
  • 20:00 uur: aanvang voorstelling (let op half uu verlaat!)
  • 20:50 uur: einde voorstelling
  • Geplaceerde zitplaatsen
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Saturday 6 june 2026
  • SPOT/Stadsschouwburg, Turfsingel 86
  • 19:30 start of event
  • Reserved seating
  • (Times are subject to change)

Een familievoorstelling vol vriendschap, liefde, strijd, humor, avontuur en muziek

De voorstelling begint 30 minuten later, namelijk om 20:00 uur vanwege onvoorziene technische redenen.

De Eindmusical, in het theater is steevast een van de best bekeken jeugdprogramma’s van NPO Zapp en heeft inmiddels meerdere awards in de wacht gesleept, waaronder de Televizier-Ring Jeugd en drie Tina Awards. Na zeven seizoenen op tv en YouTube, komt De Eindmusical nu naar het theater.

Twee acteurs zitten op een bed in een kleurrijk theaterdecor.
Een liveband speelt op een donker podium, verlicht door fel blauwe spotlights.
Een groep dansers in grijze outfits voert een choreografie uit op een fel verlicht podium.

In deze voorstelling gaat groep 8 op musicalkamp om de eindmusical in te studeren, onder begeleiding van professionals uit het vak. Je hoort de bekendste en grootste hits van het Junior Songfestival, verwerkt in een nieuw verhaal. De Eindmusical zit boordevol verrassingen en herkenbare thema’s als vriendschap, liefde, strijd, humor, avontuur en muziek.

Musicalprofessional: Kiki Heus | Meester Bas: Tobias Oelderik | Kids:  o.a. Jikke Boks (Flare en De Eindmusical), Chiara Deelen (Stay Tuned), Ruben Philips (Junior Songfestival), Kaey van den Berg (Junior Songfestival), Pam van Engen (De Eindmusical), Sem van den Ende (De Eindmusical) Nahla Njoya, Dax Tijsen, Sepp Venema e.v.a. | Groep 8 wordt in elke voorstelling gespeeld door 6 jonge acteurs | Regie: Nick Fleuren | Choreografie: Frank Beurskens | Script: Mark Haayema en Dennis de Groot | Geluid: Johan Kuijpers | Decor: Bas Wesseling | Muziek: het Junior Songfestival | onder licentie van AVROTROS

Twee jongentjes zitten bij het raam van de Stadsschouwburg

Voor welke leeftijd?

Er is niets zo leuk als een voorstelling bezoeken met je kinderen. We begrijpen dat je soms niet kunt wachten tot je kind de juiste leeftijd heeft. De leeftijdsaanduiding bij onze (familie)voorstellingen is er echter niet voor niets: voorstellingen kunnen voor te jonge kinderen onbegrijpelijk of zelfs griezelig zijn. Neem je toch een kind mee onder de aangegeven leeftijdsgrens, dan kunnen we je de toegang weigeren of een plek achterin of bovenin de zaal toewijzen.

Binnenkort bij SPOT

Twee mensen in kostuum in een rommelige werkplaats: één in metalen harnas met gereedschap, de ander in een paarse tuniek met een kleine metalen robotkop op de werkbank.

De Proefkeuken en de WC van tijd (8+)

ma 12 oktSPOT/Stadsschouwburg

Pieter & Willem zijn terug met een gloednieuw, nóg gekker en spectaculairder avontuur

Twee vrouwen staan tegenover elkaar en geven een klein blauw voorwerp aan elkaar.

LàQua (0,5 – 3)

di 13 oktSPOT/De Oosterpoort

Een warme wereld vol klanken en beweging

Twee mensen in kostuum in een rommelige werkplaats: één in metalen harnas met gereedschap, de ander in een paarse tuniek met een kleine metalen robotkop op de werkbank.

De Proefkeuken en de WC van tijd (8+)

di 13 oktSPOT/Stadsschouwburg

Pieter & Willem zijn terug met een gloednieuw, nóg gekker en spectaculairder avontuur

Soon at SPOT

Man met krullend haar in een donker colbert die glimlacht en een 'ok'-teken met zijn hand maakt.

Michael McGovern

di 6 oktSPOT/De Oosterpoort

Glasgow-based singer-songwriter with poetic lyrics and fingerpicking guitar playing.

Vier jonge mannen in donkere kleding buigen zich naar voren en steken hun armen uit richting de camera tegen een grijze achtergrond.

Midnight Til Morning

wo 21 oktSPOT/De Oosterpoort

upcoming boyband formed in Netflix series 'Building the Band'

Gallowstreet

Gallowstreet

za 5 decSPOT/De Oosterpoort

Brass with the energy of dance and electropop

Stories

Kleurrijk kristalachtig blok met groene en blauwe tinten en gele aders.

Theater in roerige tijden

- Maatschappelijke problemen die dit seizoen bij SPOT een podium krijgen

Nienke ’s Gravemade over (online) vrouwenhaat

Nienke ’s Gravemade over (online) vrouwenhaat

- Satire als wapen tegen de manosphere

Drie mensen in kleurrijke outfits met tartan-sjaals poseren tegen een donkere achtergrond.

Theatermaker Steef de Jong over Tulip Town

- Operette, punk, humor, liefde en kartonnen magie

Een vrouw kijkt door een glazen deur, terwijl mensen in een fel verlichte ruimte op de achtergrond zichtbaar zijn.

Samenwerking SPOT en Stadjerspas

- SPOT stelt opnieuw een tegoed beschikbaar

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid