[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English
Davina Michelle die haar hoofd op haar vuist leunt terwijl ze recht in de camera kijkt.

Davina Michelle – Heartbeat Clubtour

+ support: Numidia

Davina Michelle – Heartbeat Clubtour

+ support: Numidia

  • Zondag 28 januari 2024
  • SPOT/De Oosterpoort, Grote zaal / Trompsingel 27
  • 17:00 uur: restaurant The Mix open
  • 20:00 uur: aanvang event
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Sunday 28 january 2024
  • SPOT/De Oosterpoort, Grote zaal / Trompsingel 27
  • 19:00 doors open
  • 20:00 start of event
  • (Times are subject to change)

Powervrouw met uniek stemgeluid en bijna on-Nederlands goed!

Nieuwe datum

Dit is de nieuwe datum van het optreden dat oorspronkelijk zou plaatsvinden op zondag 26 november. Kaarten gekocht voor die datum blijven gewoon geldig voor deze nieuwe datum. Kaartkopers hebben per mail bericht ontvangen.

Er zijn maar weinig artiesten met zo’n uniek stemgeluid, dat ze al na één noot uit duizenden herkenbaar zijn. Davina Michelle is zo’n uniek talent, dat echter meer is dan alleen ‘die stem’. Door opvallende samenwerkingen, unieke en spraakmakende optredens en vooral heel veel goede nummers, heeft ze in relatief korte tijd haar stempel op het Nederlandse muzieklandschap gedrukt en inmiddels lonkt het buitenland.

Haar carrière begon met het plaatsen van covers op haar YouTube-kanaal, waar haar uitvoering van P!NK’s What About Us viraal ging en zelfs door P!NK werd opgemerkt. Dit lanceerde haar carrière naar grote hoogten, met onder andere een Amerikaanse tour, deelname aan het tv-programma Beste Zangers, en een recordbrekende nummer 1-hit met Duurt Te Lang. Ze schrijft en produceert ook haar eigen hitsingles en bracht het succesvolle debuutalbum My own world uit.

Davina Michelle is bekend om haar indrukwekkende live optredens en werd uitgeroepen tot ‘Beste Live Act’ van Nederland. Het aantal hoogtepunten uit haar toch nog relatief jonge carrière is eigenlijk niet meer in één alinea te vangen.  Eerder verkocht ze op eigen kracht tweemaal Ahoy uit en speelde ze voorafgaand aan die show nog in een kolkende Oosterpoort. Wij zijn blij haar  opnieuw te mogen ontvangen!

Special guest: Numidia 

De Nederlands-Marokkaanse Numidia El Morabet werd voor het eerst door het grote publiek gezien door haar deelname aan The Voice Kids, waar ze in 2015 in de finale stond. Daarop volgden een platencontract bij Trifecta en verschillende grote hits samen met artiesten als Ali B, Ronnie Flex en Famke Louise. In 2020 bemachtigde ze samen met rapper Boef de FunX Awards voor ‘Artist of the Year’ en ‘Best Song’ met Tout Est Bon. Naast zang is ook dans een kwaliteit; tijdens haar jeugd danste ze al op hoog niveau en tegenwoordig komt dit in haar energieke live shows ook met veel passie naar voren.

Website Davina Michelle
Meld je aan voor het Facebook Event en blijf op de hoogte
Sta- en (een beperkt aantal) zitplaatsen beschikbaar

Binnenkort bij SPOT

Twee mannen met krullend haar in elegante pakken zitten zij aan zij voor een achtergrond met gordijnen.

Tangarine

za 10 janSPOT/Stadsschouwburg

Topavond van muzikale verbroedering vol nostalgie en verrassingen

Een levendig concert met een enthousiast publiek dat wordt bedekt met kleurrijke confetti en heldere verlichting.

ESNS 2026

za 17 jan

Hét Europese platform voor opkomend muzikaal talent

Vier mannen op een blauw belicht podium met saxofoon, drum en gitaar.

Dulfer 85 – Jubileum Tour

za 24 janSPOT/De Oosterpoort

Eigenzinnige saxofoonlegende viert 85e verjaardag met jubileumtour

Soon at SPOT

Een groep mensen staat buiten voor een stenen muur met een open ingang.

The Yearlings

za 24 janSPOT/A-Theater

TakeRoot presents: Catchy Americana from Utrecht

Noord Nederlands Orkest

Noord Nederlands Orkest

wo 4 mrtSPOT/De Oosterpoort

Experience the orchestra from within: a unique listening experience among the musicians.

Toonkunstkoor Bekker & NNO

Toonkunstkoor Bekker & NNO

vr 3 aprSPOT/De Oosterpoort

Johann Sebastian Bach's monumental masterpiece

Stories

My First FestivalMy First Festival
My First Festival

My First Festival

- Wat een dag! We genieten nog even na van een hele toffe editie van My First Festival. Dankzij jullie was het een feestje. Tot volgend jaar!

Het jaar van Meral Polat

Het jaar van Meral Polat

- Actrice, theatermaker en zangeres Meral Polat over 2025

Mumford & Sons naar Groningen!

Mumford & Sons naar Groningen!

- Prizefighter Tour strijkt woensdag 1 juli neer in het Stadspark

kerstboom bestaande uit SPOT logo
Nieuws

SPOT Aftelkalender

- Bekijk de voorstellingen en concerten waarbij je nog een 2de kaartje gratis krijgt.

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid