[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Claudia de Breij

Nu

Claudia de Breij

Nu

  • Woensdag 21 februari 2018
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Wednesday 21 february 2018
  • start of event
  • (Times are subject to change)

“De beste cabaretière van Nederland” (De Telegraaf)

“De beste cabaretière van Nederland” (De Telegraaf)
Stel. Je bent cabaretier, de veertig gepasseerd, en je hebt meer bereikt dan je ooit voor mogelijk hield. Je hebt een Poelifinario, tig radioprijzen, je hebt een evergreen op je naam, een paar bestsellers en cabaretprogramma’s die de hemel zijn ingeschreven. En je hebt de Louis Davidsring. Wat moet ze dan nog? Een makkelijke vraag voor Claudia de Breij. “De beste cabaretière van Nederland” (De Telegraaf) gaat gewoon weer lekker de theaters in. Dus heb je inmiddels al haar cd’s grijsgedraaid, haar boeken verslonden en ben je bekomen van de knallende oudejaarsconference? Kom dan snel naar het theater, want daar staat Claudia ‘Nu’.

Meld je aan voor het Facebook event

Binnenkort bij SPOT

Portret van een man met kort, lichtbruin haar en een neutrale uitdrukking tegen een blauwe betegelde achtergrond.

Ron van Zalmsaus

do 2 julSPOT/Stadsschouwburg

Rapkleinkunstmuziektheater

Portret van een man met donkere haren en baard tegen een felgele achtergrond, terwijl hij met één hand door zijn haar gaat.

Stefan Pop

do 17 sepSPOT/Stadsschouwburg

Slimme observaties, scherpe timing en rake grappen

Twee mannen staan naast elkaar voor een donkere achtergrond, de één draagt een blauwe blazer en de ander een grijs overhemd.

Joep & Rob

di 6 oktSPOT/Stadsschouwburg

Joep van Deudekom en Rob Urgert zijn terug!

Soon at SPOT

Vier mensen liggen in een cirkel op een groen grasveld en kijken omhoog naar de camera, met oranje vruchten verspreid rondom hen.

Young the Giant

di 13 oktSPOT/De Oosterpoort

New music from a mainstay of American indie rock

Twee mannen op een podium onder groen licht; de voorste zingt met open mond terwijl de ander op de achtergrond staat.

The Current

za 20 febSPOT/Stadsschouwburg

Where the night takes you and does not let go

Portret van een vrouw in een opvallende rode outfit met felrode lippen.

Karsu

za 1 meiSPOT/Stadsschouwburg

Dutch-Turkish star performer comes with a theatre tour

Stories

Een volle theaterzaal met een persoon op het podium die voor het publiek spreekt.Een groep dansers voert een choreografie uit op een podium met paars licht.
Terugblik: De Wijk De Wereld

Terugblik: De Wijk De Wereld

- Vier dagen lang was onze Stadsschouwburg het buurthuis van Selwerd

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Een groep mensen zit op rode theaterstoelen in een zaal.

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid