[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English
Een man met een gitaar staat op een dak met een stadsuitzicht, terwijl hij naar de skyline van een stad kijkt.

Christopher Paul Stelling

Christopher Paul Stelling

  • Zondag 14 februari 2016
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Sunday 14 february 2016
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Singer-songwriter die oude blues, Americana, folk en gospel combineert

Let op: uitsluitend vrije zitplaatsen.

Een man met een gitaar staat op een dak met een stadsuitzicht, terwijl hij naar de skyline van een stad kijkt.

Christopher Paul Stelling in English

Tickets: via this website, our box offices, local record store Plato and ticketmaster.nl

Even in the current digital world there are artists who build their musical career the old-fashioned way: by writing fine songs and performing as often as possible. Singer-songwriter Christopher Paul Stelling, from New York, is an example of such an artist. Christopher Paul Stelling combines old blues, Americana, folk and gospel. As a proper troubadour, he is almost always traveling. In his songs he tells stories that have never been told before.

While travelling with his guitar he built a reputation as a special and inspired performer. This way of working corresponds to the long-standing tradition of the bards and troubadours, but is also supported by contemporaries. The fact that Stelling in between tours finds the time to record his songs almost is a miracle.

Ook in de hedendaagse digitale wereld zijn er nog altijd artiesten die op de ouderwetse manier een muzikale carrière opbouwen: door goede liedjes te schrijven en zoveel mogelijk op te treden. De New Yorkse singer-songwriter Christopher Paul Stelling is een voorbeeld van zo’n artiest. Christopher Paul Stelling combineert oude blues, Americana, folk en gospel. Hij is een echte troubadour die bijna altijd onderweg is. In zijn nummers vertelt hij verhalen die nog nooit eerder zijn verteld.

Met zijn gitaar onder de arm heeft hij al reizend een reputatie opgebouwd als bijzondere en bevlogen performer. Hij weet zich hierin gesteund door de aloude traditie van barden en troubadours, maar ook door tijdsgenoten. Dat Stelling tussen tournees nog tijd vindt om zijn nummers op plaat vast te leggen, is bijna een klein wonder te noemen.

Website Christopher Paul Stelling

“Een man met muziek in het hart, poëzie op de tong, het muzikale talent in de vingers en de reislustigheid in de benen een perfecte samenstelling voor een folkartiest. Dat hij nog maar vele kilometers mag maken in het livecircuit”

Lees hier de volledige albumrecensie.

★★★★★ Albumrecensie festivalinfo.nl (Chantal van den Berg)

Meld je aan voor het Facebook event

Binnenkort bij SPOT

Nena

di 27 oktSPOT/De Oosterpoort

Eén van de grootste zangeressen van de Duitse popcultuur

Extra show

Caravan Palace

wo 28 oktSPOT/De Oosterpoort

Mixt moderne elektronische muziek met jazz en de vibe van de jaren twintig

Michael Prins

za 31 oktSPOT/De Oosterpoort

Singer-songwriter bekend van 'Close to You' komt met nieuw werk

Soon at SPOT

Coffee Break ism Prins Claus Conservatorium

do 21 janTrompsingel 27

Treat yourself to coffee and classical music on Thursday mornings

Estonian Philharmonic Chamber Choir

vr 5 mrtSPOT/De Oosterpoort

From a twentieth-century masterpiece to a vibrant Estonian tradition

Wereldklasse

Alcest

vr 2 aprSPOT/De Oosterpoort

Founders of the blackgaze-genre

Stories

Jonger dan 30 jaar?

- Dan kun je met korting naar veel klassiek en theater

ROBBIE WILLIAMS KOMT NAAR GRONINGEN!

- Let me entertain you!

TakeRoot

Darlin’ Dolly: een biertje als ode aan de queen of country

- Deze heerlijke NEIPA van Eggens Craft beer is tijdens TakeRoot op de tap beschikbaar én als geschenkverpakking

Nieuwe namen voor Rockit!

- DoYeon Kim en N∆BOU toegevoegd toe aan programma

Interview

Durven en ontdekken met Mus

- Schrijver Kevin Hassing over Mus & Kapitein Kwaadbaard

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid