[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Christianne Stotijn (mezzo) Rick Stotijn

(contrabas) en Joseph Breinl (piano)

Christianne Stotijn (mezzo) Rick Stotijn

(contrabas) en Joseph Breinl (piano)

  • Donderdag 31 oktober 2013
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Thursday 31 october 2013
  • start of event
  • (Times are subject to change)

werk van Bottesini, Ravel, Glinka, Rorem, Tabakov, Bolcom en Van der Aa

Hollandse mezzo viert wereldtriomfen
Mezzosopraan Christianne Stotijn (1977) wordt in Nederland én ver daarbuiten op handen gedragen. Ze treedt op in alle grote concertzalen en operahuizen ter wereld. Haar grootste passie ligt echter bij het lied, waar Stotijn met opvallend gemak kleur en emotie aan weet te geven. Luister bijvoorbeeld maar eens naar de cd ‘Stimme der Sehnsucht’ die ze in 2011 samen met de Duitse pianist Joseph Breinl maakte. Met hem en haar virtuoos bassende broer Rick stelde Stotijn een programma samen waarin wonderschone romantiek, Russische traditie en spiksplinternieuw werk van Ned Rorem en Michel van der Aa aan bod komen. Contrabassist Rick Stotijn kreeg in maart de Nederlandse Muziekprijs 2013 uitgereikt. Lees hier een interview met Christianne Stotijn & MIchel van der Aa. Bekijk hier alvast het programmaboekje.

Voorafgaand aan het concert verzorgen zangstudenten van het Prins Claus Conservatorium een klein recital. Aanvang 19.30, toegang gratis op vertoon van uw concertkaartje.

http://youtube.com/watch?v=h6mUNT9yCxM" data-video-thumbnail="https://img.youtube.com/vi/h6mUNT9yCxM/hqdefault.jpg" data-video-title="http://youtube.com/watch?v=h6mUNT9yCxM">

“De combinatie Stotijn-Breinl is in de hemel geboren.” Trouw over de cd ‘Stimme der Sehnsucht’ (2011)
“Je moet dit gehoord hebben om het te geloven: dat iemand zó virtuoos en zó vrij op een contrabas kan spelen.” Opus Klassiek over Rick Stotijn

http://www.christiannestotijn.com

Christiane Stotijn, mezzosopraan
Rick Stotijn, contrabas
Joseph Breinl, piano

Binnenkort bij SPOT

Illustratie van drie mensen: twee spelen fluit en luit terwijl een derde persoon bladmuziek vasthoudt en zingt.

Cursus Klassieke Muziek 1

di 22 sepSPOT/De Oosterpoort

Ga mee op een inspirerende reis door de muziekgeschiedenis!

Illustratie van drie mensen: twee spelen fluit en luit terwijl een derde persoon bladmuziek vasthoudt en zingt.

Cursus Klassieke Muziek 1

wo 23 sepSPOT/De Oosterpoort

Ga mee op een inspirerende reis door de muziekgeschiedenis!

Een oudere man met wit haar en baard staat voor een stenen muur.
Wereldklasse

Krystian Zimerman

wo 30 sepSPOT/De Oosterpoort

“Een van de allerbeste pianisten die er op aarde rondloopt” - Het Parool

Soon at SPOT

Een jonge vrouw met bruin haar draagt een donkergroene jurk en staat voor een egale olijfgroene achtergrond.

Lucie Horsch & Luthers Bach Ensemble

zo 27 sepSPOT/De Oosterpoort

Vocal and instrumental Baroque with Lucie Horsch on recorder and as singer.

Portret van een vrouw in profiel met een zwarte hoofddoek tegen een donkere achtergrond.

Lizz Wright

zo 25 oktSPOT/De Oosterpoort

A warm blend of gospel, jazz and soul

Een symfonieorkest speelt op een podium in een grote concertzaal.

Nationaal Jeugdorkest

zo 24 janSPOT/De Oosterpoort

Music by Britten, Shostakovich, and Prokofiev

Stories

Een vrouw kijkt door een glazen deur, terwijl mensen in een fel verlichte ruimte op de achtergrond zichtbaar zijn.

Samenwerking SPOT en Stadjerspas

- SPOT stelt opnieuw een tegoed beschikbaar

Een volle theaterzaal met een persoon op het podium die voor het publiek spreekt.Een groep dansers voert een choreografie uit op een podium met paars licht.
Terugblik: De Wijk De Wereld

Terugblik: De Wijk De Wereld

- Vier dagen lang was onze Stadsschouwburg het buurthuis van Selwerd

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Een groep mensen zit op rode theaterstoelen in een zaal.

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid