[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Arthur & Lucas Jussen (piano)

Briljante pianobroers

Arthur & Lucas Jussen (piano)

Briljante pianobroers

  • Vrijdag 23 januari 2015
  • 20:15 start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Friday 23 january 2015
  • 20:15 start of event
  • (Times are subject to change)

F.Schubert: Rondo in A, D 951 ‘Grand Rondeau’ (Lucas en Arthur ) / J.Haydn: Sonate in Es Hob.XVI : 52  (Arthur) / L.v.Beethoven: 32 Variaties in c (Arthur)
F.Chopin Sonata nr. 2 in B-flat minor op. 35 (Lucas) / M.Ravel: Ma mère l’oye (Lucas en Arthur)

Briljante pianobroers

Na cd’s met werken van Beethoven en Schubert bewezen Arthur en Lucas Jussen afgelopen najaar hun kwaliteiten op ‘Jeux’, een cd vol Frans repertoire van onder meer Fauré, Poulenc en Ravel. Of de pianobroers nu solo spelen of zich wijden aan quatre-mains, ook op dit derde album is het technisch en muzikaal bijna volmaakt. De Volkskrant gaf vier sterren: “Verbazend met hoeveel gemak en vanzelfsprekendheid de jonge pianisten de vriendelijke, maar soms nog bijzonder veeleisende muziek onder hun handen vandaan laten rollen.” Tijdens dit concert krijgen de broers hun solomomenten, maar kruipen ze ook samen achter de piano, zoals in het ‘Rondo in A’, een van Schuberts laatste werken.

>Bekijk hier alvast het programma voor dit concert

http://youtube.com/watch?v=qdRRaQjrRQI" data-video-thumbnail="https://img.youtube.com/vi/qdRRaQjrRQI/hqdefault.jpg" data-video-title="http://youtube.com/watch?v=qdRRaQjrRQI">
http://www.lucasjussen.nl

Soon at SPOT

Vier jonge mannen in donkere kleding buigen zich naar voren en steken hun armen uit richting de camera tegen een grijze achtergrond.

Midnight Til Morning

wo 21 oktSPOT/De Oosterpoort

upcoming boyband formed in Netflix series 'Building the Band'

Zwart-wit foto van een man met een hoed in een smalle straat tussen gebouwen.

Jon Allen & The Luna Kings

di 27 oktSPOT/De Oosterpoort

British singer-songwriter blends Americana with folk rock

Vijf mensen staan naast elkaar op een rotsachtig strand met de oceaan op de achtergrond onder een bewolkte hemel.

Árstíðir

do 17 decSPOT/Lutherse Kerk

Ancient Icelandic folksongs

Stories

Nienke ’s Gravemade over (online) vrouwenhaat

Nienke ’s Gravemade over (online) vrouwenhaat

- Satire als wapen tegen de manosphere

Drie mensen in kleurrijke outfits met tartan-sjaals poseren tegen een donkere achtergrond.

Theatermaker Steef de Jong over Tulip Town

- Operette, punk, humor, liefde en kartonnen magie

Een vrouw kijkt door een glazen deur, terwijl mensen in een fel verlichte ruimte op de achtergrond zichtbaar zijn.

Samenwerking SPOT en Stadjerspas

- SPOT stelt opnieuw een tegoed beschikbaar

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid