[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Advocaat van de duivel

Waldemar Torenstra, Victor Low e.a.

Advocaat van de duivel

Waldemar Torenstra, Victor Low e.a.

  • Zaterdag 9 april 2016
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Saturday 9 april 2016
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Succesfilm nu in het theater

Succesfilm nu in het theater
Victor Löw en Waldemar Torenstra nemen het tegen elkaar op in ‘Advocaat van de Duivel’, dat in 1997 als ‘The Devil’s Advocate’ werd verfilmd met Al Pacino en Keanu Reeves. De jonge ambitieuze advocaat Kevin Taylor wordt gevraagd als partner bij een groot en beroemd kantoor. De charismatische eigenaar John Milton sluit hem als een vader in de armen. Kevin krijgt een torenhoog salaris en een buitensporig luxe appartement, maar geniet het meest van de roem die hem ten deel valt. Langzaam begint hij zich echter te realiseren dat hij het middelpunt is van een spel op leven en dood.

Voorverkoop seizoen 2015-2016

Voorverkoop seizoen 2015-2016

Let op: deze voorstelling is tussen 10 juni tot 15 juni alleen te bestellen als Agenda abonnee. Vanaf 15 juni 19.30 uur start de algemene voorverkoop!

NB! Victor Löw is genomineerd voor een Louis d’Or 2015 (toneelprijs voor de beste mannelijke hoofdrol van het seizoen) voor zijn rol in ‘DE VERLEIDERS: Door de bank genomen’.

“Het blijft een interessante vraag op welke morele kompas advocaten nu eigenlijke varen en waar zij hun grenzen trekken.”

★★★ Telegraaf

“Het ingenieuze decor bestaat uit niets meer dan een beeldscherm, een klassiek rechtbankhekje en vijf bureaus die kunnen dienen als alle nodige locaties, van een podium tot een begraafplaats.”

★★★ Theaterkrant

“Waldemar Torenstra maakt die periode van gewenning emotioneel invoelbaar in zijn twijfel en in de ontmoedigende confrontatie met erg slechte mensen in het machtsspel waarvan hij nu een onwrikbaar onderdeel is als advocaat van kwaaie zaken. (…) Spannend, intrigerend, bijna twee uren achtereen.”

★★★★ Dagblad van het Noorden

tekst: Julian Woolford, naar het boek ‘The Devil’s Advocate’ van Andrew Neiderman ∙ vertaling: Peter de Hoog ∙ regie: Ursul de Geer ∙ spel: Victor Löw, Waldemar Torenstra, Chava voor in ’t Holt, Mike Reus, Marieke van Leeuwen, Bas Keijzer (vervangt George van Houts) en Davida Blom.

Soon at SPOT

Michael Prins

Michael Prins

za 31 oktSPOT/De Oosterpoort

Singer-songwriter, known for hit 'Close to You' announces new work

Nikola Meeuwsen

Nikola Meeuwsen

vr 18 decSPOT/De Oosterpoort

Solo recital by the winner of the prestigious Queen Elisabeth Competition.

Noord Nederlands Orkest

Noord Nederlands Orkest

vr 12 febSPOT/De Oosterpoort

Love music and opera arias for Valentine’s Day

Stories

Opnieuw een recordjaar

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Meet the band: Snow Patrol
Meet the bandLongread

Meet the band: Snow Patrol

-

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

LOVE LIVE: 400+ nieuwe voorstellingen en concerten

LOVE LIVE: 400+ nieuwe voorstellingen en concerten

- Start kaartverkoop vanaf 26 mei (members) en 28 mei

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid