[Naar de inhoud]

  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English
muzikanten van Pynarelo voor blauwe achtergrond, Hoofdpersoon vrouw met viool

Pop-up concerten, podcasts én pubquizen met Pynarello

12 november 2024

Pynarello laat alle pretenties varen en omarmt bij het Guilty Pleasures concert alles wat het leven vrolijker, leuker en een tikkeltje ondeugend maakt. Het collectief deelt al haar guilty pleasures schaamteloos met het publiek. De Artist in Residence van SPOT Groningen komt niet alleen voor het concert naar Groningen. Ook kun je ze overdag al zien en horen in het UMGC bij de pop-up concerten en geven ze voorafgaand aan het concert een gratis pubquiz. Bovenop dit alles gaan ze in onze podcast in op hun eigen onweerstaanbare guilty pleasures.  

Tijdens de Guilty Pleasures is er geen sprake van verantwoorde kost, want Pynarello laat zich gaan met onweerstaanbare verwennerij. Pynarello presenteert de beste guilty pleasures aller tijden, van klassieke meesterwerken tot het levenslied en popsongs uit de jaren ’80 en ’90, van Jacques Brel tot Brahms en Wim Sonneveld tot Chopin.
In hun eigen Guilty Medley heeft dit grensverleggende collectief een recordaantal guilty pleasures weten te verwerken. Als special guest schuift mezzosopraan Roza Herwig aan!

“Ik kan niet wachten om met de rebellen van Pynarello het podium op te gaan en samen met het publiek weg te zwijmelen bij deze heerlijke muziek!” – aldus mezzosopraan en theatermaker Roza Herwig.

Pynarello Pubquiz
Voorafgaand aan het Guilty Pleasures concert vindt er een gezellige gratis toegankelijke pubquiz plaats met twee Pynarelli als hosts. Wie herkent de meeste classics? Wie kent de gekste feitjes over componisten? Wie durft zijn eigen guilty pleasures te onthullen? Schuif aan en doe mee

Podcast Onderweg naar Pynarello
In aflevering 2 van de podcast Onderweg naar Pynarello kom je alvast in de stemming voor het concert. Met zakken chips en zure matten binnen handbereik en hun instrumenten in de aanslag, laten artistiek leider Julian Schneemann en violist Danna Paternotte horen waarom bepaalde guilty pleasures zo onweerstaanbaar zijn.

Interview SPOT Magazine
Iedereen heeft ze: van die momenten waar je niet per se trots op bent, maar waar je stiekem van geniet. De Nutella-pot leeg eten. Keihard meezingen met je oude ABBA-platen. The Walking Death bingewatchen. Moet je je daarvoor schamen? Natuurlijk niet, want guilty pleasures geven het leven een beetje kleur. Gewoon genieten dus, hoewel die pot Nutella geen wekelijkse gewoonte moet worden. Drie musici van Pynarello vertellen in SPOT Magazine over hun guilty pleasures. Lees hier het interview.

Pop-up concerten
Pynarello heeft een missie! Ze geloven dat klassieke muziek avontuurlijker, spontaner, directer, zonder dirigent en zonder bladmuziek benaderd kan worden. Ook op andere plekken zoals in het UMCG! Hier gaan ze namelijk donderdagmiddag 14 november optreden om 15.30, 16.00 en 16.30 uur.

Drie mensen zitten aan een tafel met microfoons en luisteren naar elkaar tijdens een opname.

Podcast Onderweg naar

Daphne Smets, inleider bij SPOT, neemt je in de serie Onderweg naar in 4 afleveringen mee langs de vier concerten die onze Artist in Residence Pynarello dit seizoen bij SPOT komt spelen. Zo kun je alvast in de wereld van de heerlijk eigenwijze Pynarello duiken.

 

Leden van Pynarello op een grote trap

Artist in Residence 2024-2025

Lees hier meer over Pynarello: SPOT Artist in Residence

Share:

Meer stories

Moeder met kind op podium op de rug gezienFamiliedag Stadsschouwburg
Familiedag Stadsschouwburg
Short story

Familiedag Stadsschouwburg -

Met de hele familie op avontuur door de coulissen, in de kleedkamers en tussen de theaterstoelen.

MasterpieceMasterpiece
Masterpiece
NieuwsShort story

Masterpiece -

Na een uitverkochte derde editie kondigen SPOT en NNO vierde editie aan: Berlioz met zijn Symphonie Fantastique.

Marlene Dietrich in de spotlight tijdens optreden in nachtclub.
Column

Moraal vreters -

Mijn liefde voor de muziek van Bertolt Brecht en Kurt Weill begon onverwacht.

Sarina AB achter een bureau.
Backstage

Backstage met personeelsplanner Sarina AB -

Personeelsplanner Sarina AB biedt een kijkje in haar werkdag

3 leden Snow Patrol staan buiten met bomen op achtergrond.
Aankondiging

SNOW PATROL KOMT NAAR GRONINGEN! -

Eerste naam Summerstage 2026 is bekend

Patterson Hood en de pijnlijke liefde voor het Zuiden
Column

Patterson Hood en de pijnlijke liefde voor het Zuiden -

Gastredacteur Peter Kwint schrijft in SPOT magazine over deze bijzondere TakeRoot artiest

Dunja Jocić over Afternoon of a Nymph
Interview

Dunja Jocić over Afternoon of a Nymph -

Een vrouwelijke blik op een wereldberoemd werk

Nieuws

Het podium als plek van verbinding, dialoog en inclusie -

Reactie SPOT op de situatie in Israël en Palestina

Malou Gorter over Phaedra in Vlammen
Interview

Malou Gorter over Phaedra in Vlammen -

De onstuitbare kracht van de liefde

Een levendig concert met een enthousiast publiek dat wordt bedekt met kleurrijke confetti en heldere verlichting.
Nieuws

Eerste namen Noorderslag! -

40-jarig ESNS komt met eerste namen Noorderslag!

Een groep artiesten kijkt naar een enthousiaste menigte tijdens een live optreden.
Backstage

Backstage met marketeer Aldwin Ensing -

Zes muzikanten in zwarte kleding poseren samen op houten kratten in een moderne, minimalistische ruimte.
Nieuws

Meet the SPOT Artist in Residence: Fuse -

Fuse maakt zich op als Artist in Residence: een avontuurlijke reis door klassiek, jazz en grenzeloze klanken

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid