[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English
Acteur in bebloed shirt en een automatisch wapen schiet kogels in het rond.

YoungGangsters

DisasterLicious

YoungGangsters

DisasterLicious

  • Vrijdag 13 juli 2018
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Friday 13 july 2018
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Open air theaterspektakel voor ramptoeristen met stalen zenuwen

DisasterLicious levert niet alleen spektakel dat naadloos aansluit bij de buitenlocatie (zee, wind, duin, water en weiland), de voorstelling neemt ook de Nederlandse identiteit stevig op de korrel. (De Volkskrant, ★★★★)

Open air theaterspektakel voor ramptoeristen met stalen zenuwen
Gebaseerd op epische rampenfilms als Twister en Deep Impact aan de ene kant en de realiteit van het aardbevingsleed in Groningen aan de andere kant creëert YoungGangsters een eigen rampervaring in ‘DisasterLicious’. Een openlucht spektakel op de Ossenmarkt voor ramptoeristen met stalen zenuwen. Waan je niet veilig en vind je inner-Hansje Brinker.

Acteur in bebloed shirt en een automatisch wapen schiet kogels in het rond.

Kortingsactie: Valavond & DisasterLicious

Wist je dat er gelijktijdig met deze voorstelling nog een locatievoorstelling in Groningen te zien is? Op 12, 13, 14 en 15 juli 2018 speelt de voorstelling Valavond van Het Houten Huis en De Noorderlingen vooropleiding theater tussen de bomen van het Stadspark. Koop je een kaart voor DisasterLicious, dan krijg je automatisch €5 korting op een kaart voor Valavond. De kortingscode vind je op je e-ticket.

Acteur in bebloed shirt en een automatisch wapen schiet kogels in het rond.

Extra informatie

Speciaal voor ‘DisasterLicious’ wordt op locatie aan de Ossenmarkt in Groningen het ‘GangstersParadise’ gecreëerd. Wees welkom in deze unieke theaterarena die bar en tribune in één is.

Speciaal voor ‘DisasterLicious’ wordt op locatie aan de Ossenmarkt in Groningen het ‘GangstersParadise’ gecreëerd. Publiek kan plaatsnemen in deze unieke theaterarena die bar en tribune in één is.

Over YoungGangsters
YoungGangsters is een regiecollectief dat bestaat uit Lotte Bos en Annechien de Vocht. Het collectief maakt expressief en fysiek locatietheater. Aangedreven door een niet te stillen honger naar sensatie belicht YoungGangsters telkens een andere kant van het thema geweld. Bij de keiharde, onvoorspelbare, filmische actievoorstellingen vol met live gevechten, spektakel en humor vliegen de bloedspetters je om de oren, terwijl je de hete adem van de zwetende acteurs in je nek voelt. Vanuit de hoop dat mensen nog autonoom kunnen zijn in het maken van keuzes, bevraagt YoungGangsters daarnaast graag de mening en macht van de massa.

“Liefhebbers van geramd en vernuftig spektakel, met ook nog eens het vermogen om onder de hilariteit de diepere ogen te ontwaren in dit oer-Hollandse verhaal rond Hansje Brinker, zijn bij het makersduo Annechien de Vocht en Lotte Bos (ex-De Noorderlingen) ook nu weer aan het juiste adres.”

Dagblad van het Noorden

“DisasterLicious levert niet alleen spektakel dat naadloos aansluit bij de buitenlocatie (zee, wind, duin, water en weiland), de voorstelling neemt ook de Nederlandse identiteit stevig op de korrel. Van de opportunistische politiek achter onze participatiemaatschappij (‘It is up to you!’), tot de hypocrisie rond de gaswinning.”

★★★★ De Volkskrant

Conceptontwikkeling, regie en tekst Lotte Bos, Annechien de Vocht (YoungGangsters) | Dramaturgie Floris van Delft | Spel Rutger Remkes, Krisjan Schellingerhout, Sidar Toksöz, Julia van der Vlugt | Geluidsontwerp Tjalling Schrik, Jeroen Roelofsen | Decorontwerp Mats Boswijk | Decorbouw Simon Haen | Kostuumontwerp Eva Krammer, Elian Smits (KEES)

Binnenkort bij SPOT

Tulip Town

do 8 oktSPOT/Stadsschouwburg

Een onweerstaanbare mix van operette, humor en kartonnen magie

Tulip Town

za 10 oktSPOT/Stadsschouwburg

Een onweerstaanbare mix van operette, humor en kartonnen magie

Voorstelling toegankelijk voor mensen met een visuele beperking

Stadssafari

zo 11 oktSPOT/Stadsschouwburg

Van de makers van 'De Nieuwe Wildernis' en 'De Wilde Noordzee'

Soon at SPOT

Timebox

vr 27 novSPOT/De Oosterpoort

A tribute to British classics from the 1964–1974 era

Noord Nederlands Orkest en Nikola Meeuwsen

vr 5 febSPOT/De Oosterpoort

An unforgettable and monumental piano concerto

Wereldklasse

Nederlands Blazers Ensemble

za 10 aprSPOT/De Oosterpoort

Wind instrument players reflect on love: from romantic desire to harsh reality

Stories

Hoe verhalen je oren openen voor muziek

- Primo Ish-Hurwitz, Joke van Leeuwen en Ariane Schluter over Een Flat met Duizend Ramen

Regisseur Rebekka Nilsson over de nieuwe NITE-voorstelling Oersoep

- Een passie voor de 21e eeuw

TakeRoot

De laatste naam van TakeRoot is bekend!

- Johnny Mullenax maakt de line-up compleet

Nieuws

Familievoorstellingen in de herfstvakantie

-

Longread

Festival Masterpiece

- Hector Berlioz' Symphonie Fantastique

De 5 favoriete albums van Kika Sprangers

- Saxofoniste en componist Kika Sprangers over haar favoriete albums

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid