[Naar de inhoud]

  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English
Acteur in bebloed shirt en een automatisch wapen schiet kogels in het rond.

YoungGangsters

DisasterLicious

YoungGangsters

DisasterLicious

  • Vrijdag 13 juli 2018
  • start programma
  • (Tijden onder voorbehoud)
  • Friday 13 july 2018
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Open air theaterspektakel voor ramptoeristen met stalen zenuwen

DisasterLicious levert niet alleen spektakel dat naadloos aansluit bij de buitenlocatie (zee, wind, duin, water en weiland), de voorstelling neemt ook de Nederlandse identiteit stevig op de korrel. (De Volkskrant, ★★★★)

Open air theaterspektakel voor ramptoeristen met stalen zenuwen
Gebaseerd op epische rampenfilms als Twister en Deep Impact aan de ene kant en de realiteit van het aardbevingsleed in Groningen aan de andere kant creëert YoungGangsters een eigen rampervaring in ‘DisasterLicious’. Een openlucht spektakel op de Ossenmarkt voor ramptoeristen met stalen zenuwen. Waan je niet veilig en vind je inner-Hansje Brinker.

Acteur in bebloed shirt en een automatisch wapen schiet kogels in het rond.

Kortingsactie: Valavond & DisasterLicious

Wist je dat er gelijktijdig met deze voorstelling nog een locatievoorstelling in Groningen te zien is? Op 12, 13, 14 en 15 juli 2018 speelt de voorstelling Valavond van Het Houten Huis en De Noorderlingen vooropleiding theater tussen de bomen van het Stadspark. Koop je een kaart voor DisasterLicious, dan krijg je automatisch €5 korting op een kaart voor Valavond. De kortingscode vind je op je e-ticket.

Acteur in bebloed shirt en een automatisch wapen schiet kogels in het rond.

Extra informatie

Speciaal voor ‘DisasterLicious’ wordt op locatie aan de Ossenmarkt in Groningen het ‘GangstersParadise’ gecreëerd. Wees welkom in deze unieke theaterarena die bar en tribune in één is.

Speciaal voor ‘DisasterLicious’ wordt op locatie aan de Ossenmarkt in Groningen het ‘GangstersParadise’ gecreëerd. Publiek kan plaatsnemen in deze unieke theaterarena die bar en tribune in één is.

Over YoungGangsters
YoungGangsters is een regiecollectief dat bestaat uit Lotte Bos en Annechien de Vocht. Het collectief maakt expressief en fysiek locatietheater. Aangedreven door een niet te stillen honger naar sensatie belicht YoungGangsters telkens een andere kant van het thema geweld. Bij de keiharde, onvoorspelbare, filmische actievoorstellingen vol met live gevechten, spektakel en humor vliegen de bloedspetters je om de oren, terwijl je de hete adem van de zwetende acteurs in je nek voelt. Vanuit de hoop dat mensen nog autonoom kunnen zijn in het maken van keuzes, bevraagt YoungGangsters daarnaast graag de mening en macht van de massa.

“Liefhebbers van geramd en vernuftig spektakel, met ook nog eens het vermogen om onder de hilariteit de diepere ogen te ontwaren in dit oer-Hollandse verhaal rond Hansje Brinker, zijn bij het makersduo Annechien de Vocht en Lotte Bos (ex-De Noorderlingen) ook nu weer aan het juiste adres.”

Dagblad van het Noorden

“DisasterLicious levert niet alleen spektakel dat naadloos aansluit bij de buitenlocatie (zee, wind, duin, water en weiland), de voorstelling neemt ook de Nederlandse identiteit stevig op de korrel. Van de opportunistische politiek achter onze participatiemaatschappij (‘It is up to you!’), tot de hypocrisie rond de gaswinning.”

★★★★ De Volkskrant

Conceptontwikkeling, regie en tekst Lotte Bos, Annechien de Vocht (YoungGangsters) | Dramaturgie Floris van Delft | Spel Rutger Remkes, Krisjan Schellingerhout, Sidar Toksöz, Julia van der Vlugt | Geluidsontwerp Tjalling Schrik, Jeroen Roelofsen | Decorontwerp Mats Boswijk | Decorbouw Simon Haen | Kostuumontwerp Eva Krammer, Elian Smits (KEES)

Binnenkort bij SPOT

Mythos: Ragnarok

Mythos: Ragnarok

do 30 oktSPOT/Stadsschouwburg

Comedy, chaos en de gevechten, samengesmolten tot een meesterwerk

Mythos: Ragnarok

Mythos: Ragnarok

vr 31 oktSPOT/Stadsschouwburg

Comedy, chaos en de gevechten, samengesmolten tot een meesterwerk

NITE

NITE

za 8 novSPOT/Machinefabriek

Een muzikale zoektocht naar hoe het voelt om ergens bij te horen

Soon at SPOT

Drie kleine boten op een donker wateroppervlak, verlicht door fel spotlicht.

Canto Ostinato

zo 8 febSPOT/De Oosterpoort

The masterpiece of Simeon ten Holt

Drie muzikanten spelen op marimba's tijdens een optreden voor een publiek.

Coffee Break ism Prins Claus Conservatorium

do 5 mrtTrompsingel 27

Treat yourself to coffee and classical music on Thursday mornings

Een man poseert met een glimlach en een handgebaar, gekleed in een cap en met opvallende sieraden.

Dopebwoy

za 21 mrtSPOT/De Oosterpoort

Club bangers from one of The Netherlands' biggest hitmakers

Stories

Marlene Dietrich in de spotlight tijdens optreden in nachtclub.
Column

Moraal vreters -

“Wie ihr es immer dreht, und wie ihr’s immer schiebt, Erst kommt das Fressen, dann kommt die Moral“

Sarina AB achter een bureau.
Backstage

Backstage met personeelsplanner Sarina AB -

Personeelsplanner Sarina AB biedt een kijkje in haar werkdag

3 leden Snow Patrol staan buiten met bomen op achtergrond.
Aankondiging

SNOW PATROL KOMT NAAR GRONINGEN! -

Eerste naam Summerstage 2026 is bekend

Karim Amghar in groen pak
Interview

Interview Karim Amghar -

Karim Amghar rekent af met de voordoordelen over het MBO

Patterson Hood en de pijnlijke liefde voor het Zuiden
Column

Patterson Hood en de pijnlijke liefde voor het Zuiden -

Gastredacteur Peter Kwint schrijft in SPOT magazine over deze bijzondere TakeRoot artiest

Een man in een donker pak speelt piano in een warme, sfeervolle kamer.

De favoriete muziek van Wibi Soerjadi -

Lees hier meer over de zes musici die Wibi heeft uitgekozen.

Dunja Jocić over Afternoon of a Nymph
Interview

Dunja Jocić over Afternoon of a Nymph -

Een vrouwelijke blik op een wereldberoemd werk

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid