[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Wart Kamps

AwkWart

Wart Kamps

AwkWart

  • Woensdag 10 mei 2023
  • SPOT/De Oosterpoort, Kleine zaal / Trompsingel 27
  • 17:00 uur: restaurant The Mix open
  • 20:15 uur: aanvang voorstelling
  • 22:00 uur: einde voorstelling
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Wednesday 10 may 2023
  • SPOT/De Oosterpoort, Kleine zaal / Trompsingel 27
  • 20:15 start of event
  • (Times are subject to change)

Een absurdistisch, aandoenlijk, hilarisch en muzikaal cabaretprogramma

De voorstelling van Wart Kamps komt wegens medische redenen helaas te vervallen. Berichtje van Wart:

Lief publiek, door een vervelende val bij de 6de try out van mijn solovoorstelling is mijn pols gebroken. Het was een vrij complexe breuk dus daardoor vergt het herstel veel meer tijd dan ik had gehoopt en doorspelen werkt het herstel op dit moment tegen. Het is daarom dat ik de voorstelling tot mijn grote spijt helaas niet meer kan spelen. Ik hoop u ooit bij een andere voorstelling in de zaal te zien!

Wart’s leven is een aaneenschakeling van ongemakkelijke momenten. Een anonieme date blijkt een vreselijke ex te zijn. Tijdens een goed gesprek op een feestje kijkt de ander al over Wart’s schouder of er een interessantere persoon in the house is. Die eeuwige twijfel of hij nou wel of niet een wildvreemde met éxact dezelfde jas moet groeten?

Wart heeft een oplossing voor zichzelf bedacht en is er een meester in geworden: ongemak bestrijden met nóg meer ongemak. Dan zie je pas hoe mensen écht zijn. Lekker gênant.

Een absurdistisch, aandoenlijk, hilarisch en muzikaal cabaretprogramma over leven als mens tussen, met, zonder, dankzij of ondanks: andere mensen. Met liedjes en hier en daar misschien een gek dansje, want het moet wel showbizz blijven. Dit keer brengt hij zelfs een hoopvolle boodschap (is voor Wart ook nieuw).

“Wart Kamps speelt krankzinnig en enorm grappig solodebuut” (Theaterkrant, keuze van de criticus)

“Op veel momenten is Kamps grappig, dan creëert hij een goede sfeer met zijn geestige manier van bewegen en vertellen.” – ★★★ (Volkskrant)

regie: Bart van den Donker | spel: Wart Kamps | piano: Charlie Bo Meijering

Website Wart Kamps

Binnenkort bij SPOT

Een persoon in een felrood pak staat in een groen grasveld en maakt een expressieve pose met één hand bij het oor en de andere arm uitgestrekt.

Karin Bloemen

za 12 sepSPOT/Stadsschouwburg

Een inspirerende avond vol warmte, vrijheid en een grote glimlach

Een man in een blauw shirt zit buiten in een campingstoel naast een caravan en houdt een fles in zijn hand.
14:30 uur

Marcel Hensema

zo 13 sepSPOT/Stadsschouwburg

De energieke en actuele voorstelling van Marcel Hensema opnieuw naar Groningen!

Een man in een blauw shirt zit buiten in een campingstoel naast een caravan en houdt een fles in zijn hand.
20:15 uur

Marcel Hensema

zo 13 sepSPOT/Stadsschouwburg

De energieke en actuele voorstelling van Marcel Hensema opnieuw naar Groningen!

Soon at SPOT

Portret van een man met hoed, zonnebril en blazer tegen een wolkrijke blauwe lucht.

Aaron Lee Tasjan

zo 30 augSPOT/A-Theater

TakeRoot presents: direct mantras with a critical perspective on authenticity

Een persoon in een groene outfit poseert voor een felroze, patroonachtige achtergrond.

VroegZat

vr 11 sepSPOT/De Oosterpoort

A clubnight that brings nightlife to the evening

Drie mensen staan samen voor een grijze achtergrond, met een vrouw in het midden tussen twee mannen in formele kleding.

Caravan Palace

wo 28 oktSPOT/De Oosterpoort

Electronic swing from Paris

Stories

Een vrouw kijkt door een glazen deur, terwijl mensen in een fel verlichte ruimte op de achtergrond zichtbaar zijn.

Samenwerking SPOT en Stadjerspas

- SPOT stelt opnieuw een tegoed beschikbaar

Een volle theaterzaal met een persoon op het podium die voor het publiek spreekt.Een groep dansers voert een choreografie uit op een podium met paars licht.
Terugblik: De Wijk De Wereld

Terugblik: De Wijk De Wereld

- Vier dagen lang was onze Stadsschouwburg het buurthuis van Selwerd

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Een groep mensen zit op rode theaterstoelen in een zaal.

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid