[Naar de inhoud]

  • Programma
  • Informatie
  • Nieuws
  • Contact
  • English

VARA Oudejaarsconference 2012

Erik van Muiswinkel e.a.

VARA Oudejaarsconference 2012

Erik van Muiswinkel e.a.

  • Woensdag 19 december 2012
  • start programma
  • (Tijden onder voorbehoud)
  • Wednesday 19 december 2012
  • start of event
  • (Times are subject to change)

 “Jarenlang was Wim Kan soeverein heerser over de 31ste december, later opgevolgd door Freek de Jonge en Youp van ’t Hek. Nu is het Erik van Muiswinkel.” (Trouw)

In het nu al historische jaar 2012 gaat de wereld volgens de Maya-kalender ten onder. Toch wagen ze het erop: ijs en Maya’s dienende wordt het jaar messcherp gefileerd door dezelfde ploeg cabaretiers die dat varkentje in 2010 waste met ‘Gedoog hoop en liefde!’. Opnieuw is Erik van Muiswinkel de ankerman. Hij wordt in ieder geval bijgestaan door Sanne Wallis de Vries, Van der Laan en Woe en Owen Schumacher, meer namen volgen. Thema’s genoeg in ieder geval: de Grieken, de euro, de Elfstedentocht. Job Cohen, het Meldpunt Oost-Europeanen en de val van het kabinet Rutte: oudejaarsavond 2012 zal te kort zijn voor het vuurwerk van grappen, types, conferences en muzikale vondsten van deze ploeg.

“Het was wat mij betreft zonder meer de geestigste en verrassendste oudejaarsshow op tv (…) de grappen waren gevat, de afwisseling met onder meer wat typetjes deed de rest. Kopspijkers herleefde even. (…) De afsluiting was fenomenaal (…) Gedoog, hoop en liefde was bijna ouderwets leuk.” (de Volkskrant)

“Erik van Muiswinkel en zijn kompanen waren in ‘Gedoog, Hoop en Liefde’ (VARA) de kritiek een stapje voor door te eindigen met een briesende Geert Wilders (Ronald Goedemondt), die vanuit de zaal ingreep. Hij vond dat er een einde moest komen aan deze linkse hetze met publiek omroepsgeld. (…) Toch bevatte het programma niet alleen linkse schimpscheuten. (…) Goed idee om zo’n oudejaarsconference niet alleen te doen, al was Van Muiswinkel wel de spil, die in de goede traditie van Kan en Sonneveld de PVV regelrecht het graf in prees.” (NRC)

http://www.bunkertheaterzaken.nl

met: Erik van Muiswinkel, Sanne Wallis de Vries, Van der Laan en Woe, Owen Schumacher e.v.a.

Binnenkort bij SPOT

Valentina Tóth

Valentina Tóth

vr 12 sepSPOT/Stadsschouwburg

Een flinke dosis muzikaliteit, humor, snelle schakels en grote personages

Remko Vrijdag

Remko Vrijdag

vr 26 sepSPOT/Stadsschouwburg

Dé verrassing van het afgelopen seizoen

The Stand-Up Club
Net bevestigd

The Stand-Up Club

wo 1 oktSPOT/De Oosterpoort

Ontdek de topcomedians van nu én morgen!

Soon at SPOT

Pavel Haas Quartet

Pavel Haas Quartet

vr 3 oktSPOT/De Oosterpoort

Schubert and Dvořák's 14th: From Bohemian joy to Viennese melancholy

Annelie

Annelie

wo 29 oktSPOT/Lutherse Kerk

Tranquil instrumental piano music with electronic influences.

Bad Nature

Bad Nature

do 11 decSPOT/Stadsschouwburg

bad nature

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid