[Naar de inhoud]

  • Programma
  • Informatie
  • Nieuws
  • Contact
  • English

Trouble Man / Sadettin Kirmiziyuz

Somedaymyprincewill.com

Trouble Man / Sadettin Kirmiziyuz

Somedaymyprincewill.com

  • Woensdag 5 december 2012
  • start programma
  • (Tijden onder voorbehoud)
  • Wednesday 5 december 2012
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Muziektheater met confronterende vragen
Welkom bij de generale repetitie voor een Turkse bruiloft. In het tot feestzaal omgebouwde theater en met de musicerende acteurs van The Sadists als verkeerd geboekte band, gaat Sadettin Kirmiziyüz op zoek naar antwoorden op vragen als ‘Wat is echte liefde?’ en ‘Wat is de perfecte partner?’. Hoe beïnvloedt het huidige politieke klimaat het antwoord op deze vragen? Aanleiding voor de voorstelling was het huwelijk van zijn sluierdragende zus die zich steeds minder op haar gemak is gaan voelen in onze maatschappij, die zich vaker en harder tegen haar lijkt uit te spreken.

“Een magistrale Turkse bruiloft (…) met geestige en ontroerende scènes. Knap hoe ze zware multiculturele dilemma’s in zulke ogenschijnlijk lichte bewoordingen hebben weten te vangen. Sadettin Kirmiziyüz deed wat hij voortreffelijk kan. Hij maakt er theater van.”

★★★★★ Volkskrant

“Het merendeel van Sadettins voorstellingen was al erg geslaagd, maar Somedaymyprincewill.com doet daar nog een indrukwekkend schepje boven op. De oprechtheid waarmee Kirmiziyüz zijn eigen zus speelt, is ontroerend. Mede dankzij The Sadists is de voorstelling vooral muzikaal, vlot en geestig, maar met een mooi melancholische onderlaag. Je hebt van die voorstellingen waarin vrijwel alles klopt. ‘Some day’ is er zo een.”

★★★★★ Trouw

“Voorgaande voorstellingen waren leuk en interessant, maar nooit eerder zo raak, zo ontroerend en zo verwarrend als dit vierde deel. Somedaymyprincewill.com is top-amusement, dankzij de humor en vaart van verteller Kirmiziyüz, en dankzij The Sadists, die niet alleen de fantastische muziek verzorgen, maar ook een reeks hilarische Turkse typetjes neerzetten (…) ‘Some day’ is moreel verwarrend én vermakelijk, ontregelend én ontroerend – kortom: ijzersterk.”

★★★★★ NRC

“Kirmiziyüz is een prettige, slimme toneelpersoonlijkheid (…) De bandleden worden ook nog ingezet als secundaire personages, wat ze buitengewoon innemend en geestig doen.”

★★★★ Het Parool

http://www.troubleman.nl

regie: Casper Vandeputte · tekst en spel: Sadettin Kirmiziyüz · muziek en spel: The Sadists (Victor Griffioen, Erik van der Horst en Kaspar Schellingerhout)

Binnenkort bij SPOT

Janneke Wittekoek

Janneke Wittekoek

ma 22 sepSPOT/Stadsschouwburg

Bekende cardioloog en tv-persoonlijkheid schenkt inzicht in het vrouwenhart

Het Nationale Theater

Het Nationale Theater

za 11 oktSPOT/Stadsschouwburg

All-inclusive theaterbeleving met seizoensgerechten

Karim Amghar

Karim Amghar

wo 15 oktSPOT/Stadsschouwburg

Een avond over het mbo: het Meest Belangrijke Onderwijs

Soon at SPOT

Noord Nederlands Orkest

Noord Nederlands Orkest

vr 12 decSPOT/De Oosterpoort

Large-scale performance of the ‘Symphony of the Thousands’

Een bont gezelschap van muzikanten staat op het podium. onder hen zijn de zussen clean pete, die opgaan in de menigte van muzikanten. van achter zien wij het publiek helemaal los gaan

Clean Pete’s Kerstshow

zo 14 decSPOT/De Oosterpoort

Over-the-top Christmas show with special guest appearances and a mix of Christmas classics

Danish String Quartet

Danish String Quartet

zo 31 meiSPOT/De Oosterpoort

Classical masterpieces and Nordic tunes by Danish super quartet

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid