[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Trouble Man / Sadettin Kirmiziyuz

Somedaymyprincewill.com

Trouble Man / Sadettin Kirmiziyuz

Somedaymyprincewill.com

  • Woensdag 5 december 2012
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Wednesday 5 december 2012
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Muziektheater met confronterende vragen
Welkom bij de generale repetitie voor een Turkse bruiloft. In het tot feestzaal omgebouwde theater en met de musicerende acteurs van The Sadists als verkeerd geboekte band, gaat Sadettin Kirmiziyüz op zoek naar antwoorden op vragen als ‘Wat is echte liefde?’ en ‘Wat is de perfecte partner?’. Hoe beïnvloedt het huidige politieke klimaat het antwoord op deze vragen? Aanleiding voor de voorstelling was het huwelijk van zijn sluierdragende zus die zich steeds minder op haar gemak is gaan voelen in onze maatschappij, die zich vaker en harder tegen haar lijkt uit te spreken.

“Een magistrale Turkse bruiloft (…) met geestige en ontroerende scènes. Knap hoe ze zware multiculturele dilemma’s in zulke ogenschijnlijk lichte bewoordingen hebben weten te vangen. Sadettin Kirmiziyüz deed wat hij voortreffelijk kan. Hij maakt er theater van.”

★★★★★ Volkskrant

“Het merendeel van Sadettins voorstellingen was al erg geslaagd, maar Somedaymyprincewill.com doet daar nog een indrukwekkend schepje boven op. De oprechtheid waarmee Kirmiziyüz zijn eigen zus speelt, is ontroerend. Mede dankzij The Sadists is de voorstelling vooral muzikaal, vlot en geestig, maar met een mooi melancholische onderlaag. Je hebt van die voorstellingen waarin vrijwel alles klopt. ‘Some day’ is er zo een.”

★★★★★ Trouw

“Voorgaande voorstellingen waren leuk en interessant, maar nooit eerder zo raak, zo ontroerend en zo verwarrend als dit vierde deel. Somedaymyprincewill.com is top-amusement, dankzij de humor en vaart van verteller Kirmiziyüz, en dankzij The Sadists, die niet alleen de fantastische muziek verzorgen, maar ook een reeks hilarische Turkse typetjes neerzetten (…) ‘Some day’ is moreel verwarrend én vermakelijk, ontregelend én ontroerend – kortom: ijzersterk.”

★★★★★ NRC

“Kirmiziyüz is een prettige, slimme toneelpersoonlijkheid (…) De bandleden worden ook nog ingezet als secundaire personages, wat ze buitengewoon innemend en geestig doen.”

★★★★ Het Parool

http://www.troubleman.nl

regie: Casper Vandeputte · tekst en spel: Sadettin Kirmiziyüz · muziek en spel: The Sadists (Victor Griffioen, Erik van der Horst en Kaspar Schellingerhout)

Binnenkort bij SPOT

Theater Oostpool

Theater Oostpool

vr 27 mrtSPOT/De Machinefabriek

Veelkleurige mix van muziek, verhalen en dans

Een danser in een blauwe outfit danst op een donker podium, met andere dansers en felle podiumlichten op de achtergrond.

De Dansers

do 2 aprSPOT/De Machinefabriek

Opzwepend concert dat langzaam ontspoort in een dansvoorstelling

Theater Oostpool

Theater Oostpool

do 9 aprSPOT/Stadsschouwburg

Een komische musical over de vrouw die Nederland veranderde

Soon at SPOT

Een man in een pak staat op een enorme munt die op sneeuw ligt, terwijl hij een aktetas vasthoudt.

Marble Sounds

vr 8 meiSPOT/De Oosterpoort

Belgian indiepop takes a new turn with an electronic twist

Naaz

Naaz

za 19 sepSPOT/De Oosterpoort

Unique blend of English and Kurdish music

FEUERENGEL- A Tribute To Rammstein
Net bevestigd

FEUERENGEL- A Tribute To Rammstein

za 6 febSPOT/De Oosterpoort

a fire tribute band

Stories

Desi van Doeveren wekt Aletta Jacobs tot leven
Interview

Desi van Doeveren wekt Aletta Jacobs tot leven

- Ze was grappig, een voorvechtster, maar ook zacht en lief

Vier Pasen bij SPOT
Vier Pasen bij SPOT
Short story

Vier Pasen bij SPOT

- met de Matthäus Passion

Verhalen en schandalen uit de operawereld
Interview

Verhalen en schandalen uit de operawereld

- Interview met Francis van Broekhuizen

TakeRoot presents PasTakeRoot presents Pas
TakeRoot presents Pas
Short story

TakeRoot presents Pas

- Geniet voor slechts €70,- van vijf concerten uit het TakeRoot presents programma

Line-up Rhythm & Blues Night 2026 compleet!Line-up Rhythm & Blues Night 2026 compleet!
Line-up Rhythm & Blues Night 2026 compleet!

Line-up Rhythm & Blues Night 2026 compleet!

-

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid