[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Trouble Man / Sadettin Kirmiziyuz

Somedaymyprincewill.com

Trouble Man / Sadettin Kirmiziyuz

Somedaymyprincewill.com

  • Woensdag 5 december 2012
  • start programma
  • (Tijden onder voorbehoud)
  • Wednesday 5 december 2012
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Muziektheater met confronterende vragen
Welkom bij de generale repetitie voor een Turkse bruiloft. In het tot feestzaal omgebouwde theater en met de musicerende acteurs van The Sadists als verkeerd geboekte band, gaat Sadettin Kirmiziyüz op zoek naar antwoorden op vragen als ‘Wat is echte liefde?’ en ‘Wat is de perfecte partner?’. Hoe beïnvloedt het huidige politieke klimaat het antwoord op deze vragen? Aanleiding voor de voorstelling was het huwelijk van zijn sluierdragende zus die zich steeds minder op haar gemak is gaan voelen in onze maatschappij, die zich vaker en harder tegen haar lijkt uit te spreken.

“Een magistrale Turkse bruiloft (…) met geestige en ontroerende scènes. Knap hoe ze zware multiculturele dilemma’s in zulke ogenschijnlijk lichte bewoordingen hebben weten te vangen. Sadettin Kirmiziyüz deed wat hij voortreffelijk kan. Hij maakt er theater van.”

★★★★★ Volkskrant

“Het merendeel van Sadettins voorstellingen was al erg geslaagd, maar Somedaymyprincewill.com doet daar nog een indrukwekkend schepje boven op. De oprechtheid waarmee Kirmiziyüz zijn eigen zus speelt, is ontroerend. Mede dankzij The Sadists is de voorstelling vooral muzikaal, vlot en geestig, maar met een mooi melancholische onderlaag. Je hebt van die voorstellingen waarin vrijwel alles klopt. ‘Some day’ is er zo een.”

★★★★★ Trouw

“Voorgaande voorstellingen waren leuk en interessant, maar nooit eerder zo raak, zo ontroerend en zo verwarrend als dit vierde deel. Somedaymyprincewill.com is top-amusement, dankzij de humor en vaart van verteller Kirmiziyüz, en dankzij The Sadists, die niet alleen de fantastische muziek verzorgen, maar ook een reeks hilarische Turkse typetjes neerzetten (…) ‘Some day’ is moreel verwarrend én vermakelijk, ontregelend én ontroerend – kortom: ijzersterk.”

★★★★★ NRC

“Kirmiziyüz is een prettige, slimme toneelpersoonlijkheid (…) De bandleden worden ook nog ingezet als secundaire personages, wat ze buitengewoon innemend en geestig doen.”

★★★★ Het Parool

http://www.troubleman.nl

regie: Casper Vandeputte · tekst en spel: Sadettin Kirmiziyüz · muziek en spel: The Sadists (Victor Griffioen, Erik van der Horst en Kaspar Schellingerhout)

Binnenkort bij SPOT

NANOEK

NANOEK

za 6 decSPOT/De Oosterpoort

Nieuwe voorstelling over rouw, vol eerlijkheid, lef en humor

Yannick Jozefzoon I Likeminds

Yannick Jozefzoon I Likeminds

wo 17 decSPOT/De Machinefabriek

Een liefdevol, ontroerend en humoristisch portret

Sadettin K.

Sadettin K.

do 8 janSPOT/De Machinefabriek

Humor, kwetsbaarheid en scherpe observaties in solo over trauma’s en dromen

Soon at SPOT

Verlichte vrouw met een witte blouse en blauwe rok, ze kijkt schuin naar de camera

Robin Kester

do 4 decSPOT/De Oosterpoort

Sophisticated pop with hushed words and sweeping sounds

Een koor van mensen in zwarte en rode kleding poseert vrolijk terwijl muziekinstrumenten in de lucht boven hen zweven.
Wereldklasse

Akademie für Alte Musik Berlin

zo 7 decSPOT/De Oosterpoort

The finest baroque music for Christmas

Leif Vollebekk

Leif Vollebekk

do 19 febSPOT/De Oosterpoort

Poetic stories full of melancholy and hope

Stories

Portret van een persoon met wit haar, dramatische make-up en een witte vachtjas tegen een felrode achtergrond.
Interview

Acteur en zanger Maarten Heijmans over Die Dreigroschenoper

- NIEUW, UITDAGEND EN SCHUREND

Acteur Yannick Jozefzoon over King Cannabis

Acteur Yannick Jozefzoon over King Cannabis

- Getting high and feeling low

kerstboom bestaande uit SPOT logo
Nieuws

SPOT Aftelkalender

- Open vanaf 1 t/m 24 december elke dag een vakje en laat je verrassen!

Het jaar van Guy Weizman en Roni Haver

Het jaar van Guy Weizman en Roni Haver

- 2025, een jaar vol hoogtepunten

bar met mensen
ColumnBackstage

Backstage met floormanager Eva Warnders

- Floormanager Eva Warnders biedt een kijkje in haar werkdag

Een groep vrolijke mensen poseert tegen een roze achtergrond, gekleed in felgekleurde outfits.
Long read

Cabaretier Yora Rienstra over Vrouwejaars

- Een avond vol herkenning en heel veel lachen

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid